• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

ליבשת המלאה בדם [חופשיטה, עולם פתוח, עולם חדש 5/5] עץ משחק

וולף
ביקשתי שלא תגיב לי בשבת, אני בהחלט אראה את זה בחיוב גם אם הקצב יואט קצת.
Out - לא הבנתי. למה אנחנו נוסעים ללימדן? כדי להשתקע שם? או שאנחנו מתכננים לחזור בעתיד? זה משנה כדי שאדע אם לשחק את הדמות.
In -

''חשבתי שאף אחד לא מסתכל... אבל בכל זאת הם עלו עלי. הם בטח ירקו לתוך המים לפני שהם שתו. זה מרחיק את הרוחות הרעות שבמים שאוכלות לך את הקיבה.''

בכל מקרה, אם הם לא הרגו את אלוון כשיכלו, כנראה הוא חשוב להם והם לא עשו להרוג אותו.
האם יש עוד אנשים בחדר, האם הוא ביבשה או בים? אם הוא ביבשה, האם הוא קרוב לחוף? אם הוא בים, האם הוא על אותה הספינה? ( אלוון מכיר את הספינה בה הוא שט ויכול לזהות אותה.)

אורגוריק
OUT
היריב שלך הוא לוחם ברמה טובה, יש לו טכניקות סודיות שהוא למד. אל תדאג בעתיד כולכם תהיו חזקים יותר ממנו בקלות יחסית.
IN
אתה זורק את החנית בכוח כל כך רב עד שמורגש שהאוויר נחתך, החנית פוגעת ביריב שלך אבל הוא לא נפצע קשה.
הוא מביט אליך והוא רץ עליך במהירות מדהימה, עם החנית בידו.
META
התקפה שלו: 2
התחמקות שלך: 16
הוא מועף הצידה נופל למטה.
OUT
יש לן קסדה ושריון שמחסה רק את זרוע שמאל.
רי
"נו באמת אתה יודע שהיא אהבה אותך יותר מאחרים, גם ככה אני התחלתי בתור עובד שלה והיום אני כבר עצמאי". אתם עולים על הסוסים, במהלך הנסיעה יש לך מספיק זמן לבחון את האדם שמולך, הדברים שאתה רואה עליו הם:
יש לו שתי שקיות רונות.
יש לו חרב קצרה.
הסוסה שלו היא הסוסה הקרובה שלו, אתה רואה את זה מהקרבה שלו ושל סוסו.
גלגל הבחנה בשביל עוד מידע.
כשאתם מגיעים לאיזה שבט נידח הוא יורד והוא פונה אליך,
"טוב אני מאמין שיש לך המון שאלות זה הזמן."
אלוון
OUT
לא התכוונתי, סליחה אני אדאג לא לעשות את זה שוב.
IN
אתה שומע את קולות הגלים אבל אתה לא מרגיש רעידות הים, כנראה שאתה נמצא על יד הים. לידך את רואה אדם זקן שבור ומעונה. אבל הוא חי.
קארן
יש לך עוד חמישה חברי צוות כולם חמושים, שלושה עם רובים ושניים עם חרבות.
כשאת מכינה אותם, את שומעת קול מבחוץ.
"קפטן יקרה!! את לא הקשבת לנו, לכן עכשיו את תביני את כוחנו." הם לוקחים אחד מהחטופים ועורפים את ראשו.
את מבינה שעכשיו זה הזמן להילחם.

thewolf
"אני מניח שהעורבת עידכנה אותך בפרטים נכון?" אני שואל בחיוך רגוע "וגם העורבת אמרה אתה צריך את עזרתי כדי לברוח, אבל נראה שאתה מסתדר די טוב בכוחות עצמך" החיוך לא מש מהפנים שלו מהרגע שהוא פגש את הזר "גם היא מעולם לא אמרה לי את השם שלך, ולא תרחת להציג את עצמך" החיוך התמים והרגוע נותן תחושה של אדם חביב אך מעט קל דעת, רי השחיז את החיוך הזה במשך שנים. אנשים מדברים יותר בסביבתך כשהם לא חושבים שאתה מהווה איום.
הבחנה: [dice:13dnjypj]1s20[/dice:13dnjypj]

אביעד אמר/ה:
וולף
ביקשתי שלא תגיב לי בשבת, אני בהחלט אראה את זה בחיוב גם אם הקצב יואט קצת.
Out - לא הבנתי. למה אנחנו נוסעים ללימדן? כדי להשתקע שם? או שאנחנו מתכננים לחזור בעתיד? זה משנה כדי שאדע אם לשחק את הדמות.
וולף
אז למה נסעתי ללימדן? אני עדיין צריך לדעת את זה כדי לשחק את הדמות. חוץ מזה אני באמת זורם איתך, באנו להינות, לא להתכסח (למרות שגם זה מהנה במידה :D)
In
לאלוון נמאס והוא רוצה לברוח ולקחת את הספרים שלו בחזרה. הוא יודע שהמורדים לא באמת יכלו לשחוט את כל הצוות, אחרת הן לא היו יכולים לעגון בנמל. מכאן שגם המשלוח שלו מחכה לו בנמל. אבל עדיין צריך לברוח. הוא מטיל רונת בשר כדי לחזק את השרירים שלו, וקורע את הכבלים מעליו ומעל הזקן. אז הוא שואל אותו ''מי אתה? מה אתה עושה פה? כמה זמן אנחנו פה? למה רשום אותנו פה? איפה החוטפים?" אחרי שהוא מקבל תשובות לשאלות האלה הוא יברח, כנראה.
Meta
אלון מטיל רונת בשר כדי לחזק את שריריו כך שיוכל להיות חזק יותר מהיר יותר ובכל סבולת גבוהה יותר.
[dice:35w4suja]700805:0[/dice:35w4suja]
אז הוא קורע את הכבלים.

Out
הבחור הזה הוא גיבור על... אני מניח שאם הוא לא נפצע קשה פגעתי לו בכתף המשוריינת?

In
אורגוריק לא מחכה אפילו שנייה. הוא דוהר לעבר האויב השרוע, ודוקר אותה בגבו עם חניתו.

Meta
צריך להטיל? קשה לפספס לוחם שרוע ולא משוריין. ליתר ביטחון.
התקפה:
[dice:3v8mx9k9]700811:1[/dice:3v8mx9k9]
התחמקות:
[dice:3v8mx9k9]700811:0[/dice:3v8mx9k9]

זה לא מה שרציתי לעשות... באתי אליהם לראות מה הם רוצים. החיילים מוכנים אם משהו יקרה, אבל הם לא רוצים להרוג אותי, לפחות איך שזה נראה. אני יוצאת אליהם ומעמידה פני חלשה, כמו שעשיתי פה:
dragonitzan אמר/ה:
היא השאירה על עצמה את התחפושת ה'חדשה', ויצאה לעברם.
"מה - מה אתם רו-רוצים?" ממלמלת בכאילו קארן. "מה-מה קורה פה?"

סליחה על הקצב לא יקרה יותר
--------------------------------------------
קארן
אחד מן החוטפים מסתכל עליה ואומר: "אנחנו חבורה של אנשים שבאה לעשות טוב בעולם הזה, אבל אנחנו צריכים את הקפטנית בשביל זה, ברור לך. עכשיו שמעי את הקטע הקפטנית עדיין לא באה ובשביל לגרום לה לבוא אנחנו נשחק משחק. את תעמדי כאן ויהיה לך זמן לברוח, אבל אם הכוונת שלי מתכווננת עליך והקפטנית לא מגיעה. אני יורה."
OUT
תגלגל בריחה 1ק20 (רק בשביל שתבין אתה לא תמות אם לא תצליח).
אורגוריק
OUT
אני יגיד לך מה. אירוני ככל שיהיה אבל איכשהו אחרי שאמרת שלא תצליח לפספס הצלחת לפספס, אבל מכיוון שאני מבין את ההיגיון של העבודה שהסיכוי שתפספס נמוך. אני אתן לך עוד פעם.

אלוון
OUT
נסעת ללימדן בגלל הרמז של הספר המדבר:
thewolf אמר/ה:
חברנו הספר השומע נמצא במקום המרוחק ביותר שאתה יכול לחשוב עליו. אבל רק שתדע שאם אתה אומר שאנחנו קללה אמיתית חכה לראות את הספרים הבאים, אפשר לטען שאפילו אגודת הקוסמים מפחדת מהם.
המקום הרחוק ביותר שאתה יכול לחשוב עליו זה לימדן לכן אתה נסעת כדי לחפש שם.
IN
אתה קורע את הכבלים, אתה לוקח את האיש הזקן, הוא מעולף אבל אתה מרגיש שהוא חשוב מאוד. אתם מגיעים לנמל שם אתם רואים את החבורה מהספינה, אבל הפעם הם יותר אנשים, הם הולכים ואז אתה רואה שלבסוף אתה רואה אותם משתגרים בעזרת רונה.
הזקן מתעורר בבת אחת והוא קם אליך, והוא מדבר:
"תקשיב, אין זמן לשאלות ראית לאיפה החברה האלו נעלמו?"
אתה עונה לו ואז הוא מבין את המצב ומתיישב באחד מהספסלים.
"טוב עכשיו זה הזמן לשאלות לא לכולם אני יכול לענות עכשיו אבל כדי שתזדרז, אלוון."

רי
OUT
ההבחנה: אתה רואה שיש לו צלקות עמוקות משנים של עינויים.
IN
הוא יורד מסוסתו בדיוק ליד פונדק, אתם נכנסים פנימה לאחד מהחדרים כנראה חדר שהוא השכיר מזמן.
"טוב אז העורבת אמרה לך שאני צריך לברוח מכאן, חצי שקר. אני כן צריך ללכת מכאן אבל מצד שני אני גם צריך לפגוש חבר וותיק וחשוב. אני רוצה את עזרתך מכיוון שהחבר הזה שלי די מסוכן לפגוש אותו ולמרות שאני די חזק אני עדיין צריך אדם צעיר כדי שהוא יעזור לי. לגבי שאר השאלות שלך אני יענה לך בקצרה שמי הוא קייל אוטיל, אני מכיר טוב מאוד את העורבת והמקצוע שלי הוא "החייט"
של העורבת והבחור שמסיים את העבודה. לגבי החייט אתה תבין בהמשך"

ווארט'
thewolf אמר/ה:
הסתר
עשן שחור יוצא מן הפצצה, זה מעוור את מרבית האנשים אבל הם עדיין לא נפלו. שלושה אנשים עם חרבות שלופים באים קרוב אליך. הם קרובים אליך והם מתקיפים אותכם.
META
לוחם חרב א' - 8
לוחם חרב ב' - 9
לוחם חרב ג' - 7
רק לוחם ב' פוגע בך פגיעה לא רצינית.
רשמתי לך כבר הודעה, זאתי.

thewolf
רי עדיין נאמן להצגת "החביב התמים" מחייך "כמובן אדוני" הוא מתיישב בשולחן (בהנחה שיש שם אחד) ואומר "כשאתה אומר מסוכן למה הכוונה? הוא עצמו מסוכן או שהצרות מגיעות בעקבותיו?" הוא שואל בעודו שולף מטחנת יד ומתחיל לטחון פרח ורוד בעל ריח מתקתק.
תורת הצמחים בשביל לראות איזה פרח זה ד"ק 15 (אתה יודע אבל הבחור הזה לא בהכרח יודע).
וורוש ורוד, משמש לרוב בתור עזר הרדמה לבעלי נדודי שינה, אם הטיפול הנכון אפשר להשתמש בו בתור סם מסממם המשפיע על התודעה והשרירים ןגורם להם להיחלש.

"ה-הקפטנית ישנה, אדוני," אומרת קארן, שמחה שלא זיהו אותה. "היא ת'תמיד י-ישנה בשעות האלה. אני- אני יכולה להעיר אותה, אבל, מה לומר לה? היא-היא לא אוהבת לקום מוקדם..."

וולף
Out - אני לא מכיר בזה שסחבתי את הזקן איתי, כבר הסברתי לך למה. אם הוא רוצה לבוא אחריי שירוץ בעצמו.
In - תוך כדי ריצה למקום בטוח, אלון שואל את הזקן את השאלות הבאות : מי אתה, מאיפה אתה, מי שם אותנו במחסן ולמה, ואיפה אלו ששמו אותנו שם?
Out - לא דיברנו על תגובה ביום? כי די שקט כאן לאחרונה (אנחנו דיברנו בפרטי)

סליחה על העיקוב אין לי תירוץ פשוט עייפות ולחץ.
--------------------------------------------------
אלוון
"מוצאי מצפון גילאט אבל זה אף פעם לא שינה לי. אבל מי שהייתי זה כן חשוב ובכן אני הייתי האדון העשיר ביותר בכל היבשות אבל הפסדתי הכל שעשיתי כמה בחירות רעות בחיי, ולכן אני כאן היום." הוא והוא פונה אליך וממשיך לדבר.
"מי ששם אותי ואותך במחסן זה קבוצה מסתורית, שגם אני לא יודע עליה הרבה, אני רק יודעה שהיא קשורה מאוד לארגון המכשפים. אני לא יודע למה הם שמו אותך במחסן אבל אני יודע למה הם שמו אותי, אבל אני מסרב להגיד לך עכשיו. עכשיו לגבי השאלה האחרונה שלך. כדי שנקנה סוסים אנחנו הולכים לרכב הרבה זמן. דרך אגב שמי הוא מר אוליב ליקן"
קארן
"אז תלכי להעיר אותה, חסר לך שאת לא מעירה אותה." הוא צועק עליך. את מהבינה שזה עכשיו או אף פעם, אם הקפטן לא תופיע עוד מעט זמן את תסבלי בתוצאות, איזה מזל שאת הקפטנית.
רי
אתה רואה שהוא מתחיל להתעייף הוא עוצם קצת עיניו, ואז הוא נרדם, אתה רואה אותו נופל לשינה.
אתה יכול לגלגל כדי לבדוק אותו עכשיו בצורה הטובה ביותר (איזה נשקים כמות כסף וכו')
אורגוריק
אתה פוצע אותו קשה אבל לא כל-כך הוא מחדש ואז הוא צועק:
"בפעם האחרונה!!, האלים הקדושים שלי!! תנו לי את כוחם כדי שאוכל לנצח בקרב זה!!"
עכשיו אתה רואה אותו במלוא כוחו, הוא כרגע בגובה של 2 מטר ובעל שרירים מוצקים וחזקים מאי פעם, הוא עכשיו פונה עליך ורץ עליך כדי להתקיף אותך עם התנופה.
META
התקפה שלו: 12
הגנה שלך: 18
וורט'
אתה עולה על הבניין ואז אתה רואה שהם מחזיקים לפיד, כדי להעביר את הבניין שאתה נמצא עליו.
META
כדי לעבור בין בניינים אתה צריך לגלגל מיומנות פארקור (1ק20)

thewolf
out
רגע רגע רגע. מעולם לא אמרתי שאני מסממם אותו, אני רק מכין את זה למקרה ואני אצטרך להשתמש בזה על מישהו.
אם מדובר בשינה רגילה אני בוחן אותו באמצעות העיניים שלי בלבד (אני גם מסתכל מרחוק בשביל לבדוק שמדובר בשינה אמיתית או באשליה, אם מדובר בשינה עקב גורם חיצוני אני מנסה להעיר אותו ולבדוק מה לא בסדר איתו).
בדיקה (עיניים בלבד, בלי מגע פיזי) [dice:ne5st7jd]701443:0[/dice:ne5st7jd]
בדיקה של סיבת ההתעלפות (במידה וצריך) [dice:ne5st7jd]701443:1[/dice:ne5st7jd]

חזרה