• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הארי פוטר - 19 שנים מאוחר יותר - עץ משחק [3/4]

סטטוס
נעול לתגובות.
Xyr
"אם כך אם תישלח כמות די גדולה של ינשופים אני מניח שמי שעוצר אותם יהיה בצרות. אמשיך להסתכל מסביב ולראות מה קורה. אם אגלה משהו רלוונטי אעדכן אותך פרופסור. תודה על זמנך." אנריקו אומר וקד בפני הפרופסור.

padron

"להתראות." הוא אומר ובזמן שאתה יוצא מחדרו, אתה יכול להישבע שהבחנת בספר "משרדי קסמים זרים וסודותיהם" על ספרייתו. ספר שמעולם לא ראית.

Xyr
אנריקו רושם בזיכרונו את שם הספר ומחליט ללכת לברר בנושא. יש לו תחושה שהפרופסור מעורב במתרחש בדרך כלשהי אולם הוא לא בטוח כיצד בדיוק. הוא מחליט לחזור ישר למועדון כדי לדבר עם ג'יי וריי. יש לו רעיון לעקוף את עצירת הינשופים, והוא יזדקק לעזרתם.

padron

אתה מגיע אל חדר המועדון ופוגש שם את ג'יי וריי. ריי שוכב את ספה רחוקה מהאח, חצי ישן ואילו ג'יי יושב בספה הקרובה ביותר לאח, מקלל לאיטו את האגריד.

ליזי

"את בטוחה שכדאי?" זואי שואלת. "הרי זה יעשה בעיות עם הדרך הלא ברורה שהפרופ' קרוגר הוציא אותנו מעונש, לא?"

padron

הם מגיעים אליך. "מה קרה?" ג'יי שואל.

liorgonen3

"הוא פשוט ביקש שתהיה יותר מהיר באירוע הזה ואם אפשר שהכל יהיה מוכן לפני הטורניר."

Xyr
"דיברתי עכשיו עם פרופסור קרוגר אודות סוגיית המכתבים. הוא סבור כי משרד הקסמים מונע מהינשופים להגיע ליעדם ומיירט את ההודעות כדי לשמור על הדברים המוזרים בשקט כדי שהטורניר יתקיים. אולם נראה כי השיטה שלהם אינה מושלמת, מה שהעלה לי רעיון - מה אם נשלח כל כך הרבה ינשופים שהשיטה שלהם תקרוס? כמות מסיבית מספיק של הודעות שיצאו מהוגוורטס שיוציאו את ההודעה החוצה. בלי קשר לכך - מישהו מכם שמע אי פעם על ספר בנושא משרדי קסמים זרים? ראיתי אחד כזה במשרד הפרופסור ולא זכור לי שאי פעם ראיתי אותו בהוגוורטס. " אנריקו מסביר את תכניתו המוצעת.

ליזי

"אני... אבוא..." היא אומרת. "אבל את לא חושבת שכדאי שנלך, יותר משתיים...? רק למקרה שמשהו יופיע שוב?"

-

padron

"השאלה היא כמה ינשופים יש?" ריי שואל אותך. "בפעם האחרונה שהייתי בינשופייה ראיתי רק מעט. לדעתי הרבה לא חזרו."
"לגבי הספר," ג'יי עונה. "אנחנו לא הדמויות לשאול אותן. אנחנו לא מבקרים בספרייה יותר מדי. חפש את אחת הבנות הלמדניות."

-

liorgonen3

"הנשלחת האסייתית מן הסתם. אף אחד לא יודע כלום על מה שקורה במשרדי הקסמים שם. מה מלמדים וכו'." הוא מסביר.

Xyr
"הצעות את מי מהן? ואם כך אני מציע שנשלח את מה שיש. מי יודע אם אחד מהם לא יעבור. לא ראיתם במקרה אם לואיג'י חזר? אוי למשרד הקסמים אם משהו קרה לו." אנריקו שואל בדאגה.

ליזי

הוא מגיע, נגרר.
את דופקת על דלת הבקתה של האגריד שיוצא אליכן.
"אה." הוא אומר כשהוא רואה אתכן. "מה אתם רוצים פה?" הוא שואל, מבולבל. נראה כאילו הוא ציפה למישהו אחר.

padron

"אם הוא היה חוזר היינו אומרים לך." ג'יי אומר. "לא מצאנו אותו גם בינשופייה כשהצעירים דיברו איתנו על זה והלכנו לחפש." הוא אומר.
"שאחפש למדנית?" ריי שואל.

xyr
"סליחה על ההפרעה, מר האגריד, אבל יש לנו שאלה. מקודם, בשיעור, אנחנו נכנסו טיפה יותר מדי עמוק לתוך היער, ו... ראינו מרחוק מה שנראה כמו סוג של נחשים גדולים..." אווה מנסה לבלף כדי לא להכנס לצרות. "כמובן שמיד הסתלקנו משם, אבל... היצורים האלו לא מוכרים לנו. רצינו לשאול אם אתה מכיר יצורי קסם שנראים כמו נחשים גדולים, או לחש כשלהוא שיכול להגדיל נחשים?"

Xyr
"כדאי. בכל אופן הגיע הזמן שיהיה מישהו שלומד דברים בצורה יותר רצינית ממני. אני תלמיד טוב והכל, אבל יש דברים שאינם המומחיות שלי." אנריקו אומר. ומוסיף במלמול: "מישהו ישלם על זה שלואיג'י לא חוזר."

liorgonen3

"זאת אפשרות." הוא עונה. "השאלה היא למה?"

ליזי

"אין נחשים שמה ביער." הוא אומר. "אתם בטח התבלבלתם וראיתם פה משהו שאולי הוא נראה כמו נחש."

padron

"אני אלך לחפש מישהי." ריי יוצא אל כיוון האולם הגדול ומוסיף "בטח הלכו לאכול או משהו."
"מה נראה לך שקורה?" ג'יי שואל אותך, "והאם ואיך נראה לך שזה קשור לנחשים?"

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה