• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הארי פוטר - 19 שנים מאוחר יותר - עץ משחק [3/4]

סטטוס
נעול לתגובות.
Xyr
"יש לי תחושה שלא. אני מאמין שאם היו מוצאים גופה או משהו היינו שומעים על זה, ואם היא הייתה נמצאת בריאה גם היינו שומעים על העונש שבוודאי היא הייתה מקבלת כדי להרתיע אחרים מלהיכנס ליער." אנריקו משיב.

liorgonen3

"אתה חושב שהעונש שלנו עם האגריד יתקיים כרגיל?" קייל קוטע את חוט המחשבה שלך.

padron

"כדאי שנעשה משהו?" הוא שואל. "כל זה ממש מוזר, לא?"

Xyr
"ומה בדיוק אנחנו יכולים לעשות כרגע? לא יודע מה איתך, אבל אני לא מתכנן להיכנס ליער האפל בעצמי ולא רואה משהו שיכול לעזור מעבר לכך." אנריקו אומר ומושך בכתפיו.

xyr
אווה מתבוננת בנחש בחלחלה, אבל מחליטה לעזור לזואי קודם. היא מכוונת את שרביטה אל הנחש שחונק את זואי וצועקת "אלטרה אסנדרה!", לחש המיירט את הנחש לאוויר.
OOG: האם יש רשימה של לחשים מסויימים שאני יודע שאני צריך לפעול לפיה, או שאני יכול פשוט לבחור לחשים שנראים לי הגיוניים שהדמות שלי תדע?

padron

"אתה צודק..." הוא אומר.
יום הלימודים חולף ועובר לו והערב יורד.
"שלחת מכתבים?" ריי שואל אותך בארוחת הערב ומוסיף "תדע לך שראיתי כמה מורים שנכנסו עכשיו ליער האסור."

ליזי

OOG : אין רשימת לחשים סבירה. אני חושב שההגיון ישחק פה תפקיד מעולה (ככל שהלחשים הופיעו בסרט/ספר).

IG : הנחש נפגע מעט ומרפה, מה שעוזר לזואי לחמוק ממנו, אך תוך חלקיק שנייה הוא מתפקס מחדש ונכנס שוב לעמדת תקיפה.
במקביל, את שמה לב לכך שהאזור בו אתן נמצאות בעל עצים צפופים וגבוהים, שמקשה על הראות שלכן (אך אולי גם של הנחשים).
זואי מנסה להגיע אל השרביט שלה, אך הנחש מזנק לכיוונו והשרביט מועף אל עומק היער. "בואי נברח!" זואי צועקת.
בינתיים, נסיון העזרה שלך לזואי היה שווה לך זמן יקר, שכן הנחש השני מזנק לכיוונך שוב ופוגע בך. הוא מפיל אותך על הרצפה, ונמצא במרחק של חמישה מטרים לכל היותר. השרביט שלך, שמועף מידך מעוצמת המכה, נמצא בחצי המרחק בינך לבין הנחש. את שמה לה שיד ימין שלך, בה פגע הנחש כשזינק לכיוונך, פצועה, אך לא נראה לך שהפצע חמור מדי.

Xyr
"בנוגע למה? אני שולח הרבה מכתבים אתה יודע... אם נכנסו עכשיו מורים ליער אז כנראה שהיא טרם נמצאה. אפשר לנסות לברר מי זאת - יש כמה בהאפלפאף שחייבים לי טובה או שתיים במקום תשלום." אנריקו משיב.

padron

"נראה לך שהיא נכנסה לשם מרצונה?" הוא תוהה ואז מוסיף "אם זה יהיה מעניין, נדע כך או כך. לא?"

liorgonen3

"ממממממ. אוקיי." הוא אומר. הידיעה על האירוע שקרה ביער האסור הולכת ומתפשטת.
אחר הצהריים אתה פוגש את נייל ששואל "חשבת להודיע על כך לאבא שלך? מקרה מוות, אירוע ביער האסור, והכל בשבוע אחד?"

padron

"נו טוב." הוא אומר. "אז לאן עכשיו?" הוא שואל בזמן שאתה רואה מבחוץ תנועה ערה ביער.

liorgonen3
אתה מחפש את המנהלת, אבל לא מוצא אותה.
בשעות הערב, אתה יורד לקומה הראשונה יחד עם קייל וניגש את בקתתו של האגריד, אבל הוא לא שם.
למעשה, אתה לא מוצא איש מצוות ההוראה באותו הערב.
"משהו חשוד מתרחש." קייל אומר לך ברגע שאתם מתייאשים מההתנה להאגריד וחוזרים לכיוון הטירה.

Xyr
"אני אלך לשאול האפלפאף או שניים שחייבים לי טובה לגבי הנעדרת - חבריה לבית בטוח יודעים משהו עליה. זה לא שיש משהו טוב יותר לעשות עד שיגיעו הזמנות נוספות. תן לאחרים לחפש ביער - או מה שזה לא יהיה שקורה שם. " אנריקו אומר.

liorgonen3

את מגיע אל הינשופייה ושולח מכתב.
אתה יורד מהינשופייה וחוזר לכיוון חדר המועדון. לפתע, כאשר אתה מגיע לקצה המסדרון הארוך שממנו עולים אל הינשופייה. אתה שומע תנודה ומרחוק, רואה את הפרופסור קרוגר מתגנב אל עבר הינשופייה.
אתה נמצא בקצה המסדרון ולא נראה לך שהוא ראה אותך.

padron

אתה הולך לבדוק אצל תלמיד מהפלפאף שאתה מכיר מהשכבה.
"זאת תלמידת שנה שביעית." הוא אומר לך. "היא הייתה די חסרת חברים, למרות שהיא הייתה די בסדר בסך-הכל. לא מוזרה או חריגה או משהו. מסתבר שהיא לא באה לשיעורים בבוקר כי אמרה שהיא חולה, מוזר לא?"

padron

"אני לא יודע מה היא עשתה בערב לפני. היא שנה שביעית... אתה יודע..." הוא אומר. "הרקע שלה? לא מכיר אותה יותר מדי."

liorgonen3
הוא עולה אל הינשופייה במהירות ואתה מתקשה לעמוד בקצב שלו. אתה שם לב לכך שהמכתב אותו הוא מתכנן לשלוח כבר נמצא בידו. גליון קלף קטן ומגולגל.
הוא כבר מגיע לינשופייה, כשאתה נמצא בתחתית המדרגות שלה, בקושי מצליח לראות מה קורה למעלה.
"אציו לילית." אתה שומע אותו אומר ואתה רואה אותו בקושי, בעודו קושר מכתב לרגלה של הלילית שזימן באמצעות הלחש. הוא משלח אותה במהירות.

Xyr
"הבנתי. תודה לך. מבחינתי העניין בינינו סגור. שאלה אחרונה - יש מישהו שיכול לספר לי עליה יותר במקרה? כל העניין הזה עורר את סקרנותי." אנריקו אומר בחיוך קלוש.

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה