• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

שער הצלמוות - עץ משחק (4/4) [מו''ד 4]

כולם
טוב, לא נראה שיש לי מזל בקוביות של הפונדק, נראה לי שאנסה את הקוביות בבית...
IN
"אלי! באמת. שלושה קובלדים קטנים ועלובים, את יכולה לעמוד בזה, קומי, אני אעזור לך כמיטב יכולתי!"
אורביניה בוחנת לרגע את מצב הקרב, את הדרך הטובה ביותר לעזור לאלי, היא לא יודעת למה היא בכלל רוצה לעזור לאלי, העולם היה ללא ספק מקום שקט יותר בלי הפטפוטים המתמשכים שלה... אבל אלי היא חיילת, ואורביניה היא המפקדת, ואף חייל לא ימות תחת פיקודה של אורביניה...
אורביניה פוסעת בחזרה אל הקרב, מכה בקובלד הזריז והמעצבן, בכדי לערער את שיווי בשקלו, לאחר מכן, כחץ מקשת, היא מתקיפה את בן הדרקון, מונעת ממנו לברוח.
META
משנית: מילת השראה על אלי (אלי ב11 נק''פ)
תנועה: פוסע לD22.
רגילה: התקפה שומרת על המתגושש.
תוצאה: 20 טבעי! פגיעה אוטומטית ומרבית! 20 נזק. (2ק4+8)
ואלי זוכה בתוסף 2+ לדרג''ש נגד כל התקפה שהוא אולי יבצע בתור הבא.
נקודת פעולה: מכת הצפע על מגן דרקון 1.
תוצאה: 14, ועוד 6 זה 20, אני מניח שזה פגע, 1ק4+8 גלגול של 7, ועוד 4 זה 11.
תוצאות התור כי אפילו אני לא זוכר את כולן
המתגושש ספג 20 נזק, ואלי זוכה בתוסף 2+ לדרג''ש נגדו.
מגן הדרקון ספג 11 נזק ואם הוא ינסה לזוז הוא יחטוף ממני מזדמנת.
אלי ב11 נק''פ. (או פחות, נצל פרץ וגלגל)
עריכה: וואו, כשהסתכלתי על הקרב ראיתי שאני מאגף את מגן 1 עם מורת'ון, תוסיפו 2 להתקפה שלי.

כולם
Out
מגיב דרך הטלפון, ולכן לא אוכל לערוך במפה (אחי השתלט על המחשב), אבקש שתזיזו אותי.

In
ראליין מביט בכוהן בדממה, שנאה קורנת מעיניו.
"איזה אלוהי שקר אתה משרת, תועבה? אני מקווה שהם יארחו אותך כראוי בעולם הבא". ובזאת רץ ראליין, משלים את הפער בינהם ומשסף לכיוון הקובולד עם חרבו, אך זה מתחמק מהמכה בחלקיק סנטימטר.

Meta
פעולת תנועה
פוסע לe17

פעולה רגילה
Overwhelming strike
התקפה: 14, מניח שפספוס

נזק: (במקרה הקלוש שפגיעה) 7

כולם
IN - דרך הנוטרים הדרקוניים היא דרך השימור. הקובלודים גנבי המזלות נוקטים בדרך ההשחתה, ולכן הנוטרים מתנגדים אליהם. מכרון אינו יוצא דופן. בזעמו על הקובולד נושא מגן הדרקון, לוחש מכרון מזמור עתיק, מכה באלת הקרב שלו באדמה תחת הקובולד. האדמה מצמיחה לפתע דוקרנים עבים סביב הקובולד, הקורעים את בשרו. אז נע מיכרון הצידה, ונושף על התולעת את מורשתו הדרקונית.
META - תור מיכרון.
רגילה - התקפה נגד הקובולד מגן דרקון 2. דוקרני אדמה. 21 נגד דרג"ש. 13 נזק, ואזור דוקרנים בפרץ אחד שיוצא מהקובולד. כל אויב שמתחיל את תורו באזור או נכנס אליו סופג 5 נזק.
תנועה - פוסע מB20 לB21.
משנית - נשיפת דרקון קרוב פריצוץ 3. מכוון את האזור כך שיכלול רק את הקובולד. 18 נגד תגובה. 4 נזק אש.
חופשית - זעם הטבע כדי לסמן את מגן דרקון 2.
IN - הקובולדים חומקים מהתקפותיהם של מורת'ון וראליין, אך אורביניה מצליחה לפגוע בהם אנושות. אז מתמרן הקובולד הכהן, תוך שהוא לוחש מילים מסתוריות, ומשגר כדור חומצי לעברו של ראליין! הקובולדים האחרים ממשיכים לתקוף, אך ניתן לראות בבירור ששניים מהם קרובים לקצה גבול היכולת שלהם, ואך בקושי הם מחזיקים את עצמם.
META -
כהן - משנית - פוסע מF17 לG17.
רגילה - כדור חומצה לעבר ראליין. 16 נגד תגובה. 13 נזק חומצה.
תנועה - נע לG21.
מגן דרקון 1 - רגילה - תוקף את אלי. 1 טבעי.
משנית - פוסע מC20 לC21. הוא מדמם, ד"א.
מגן דרקון 2 - מתחיל את תורו באזור של הקוצים וסופג 5 נזק.
רגילה - תוקף את מיכרון. 11 נגד דרג"ש. פספס. גם הוא מדמם כבר.
מגן דרקון 3 - רגילה - תוקף את אורביניה. 27 נגד דרג"ש. 5 נזק ואורביניה מסומנת עד לסוף תורו הבא של הקובולד.
מתגושש - רגילה - תוקף את אלי. 19 נגד דרג"ש. 5 נזק.
OUT - אורביניה - למה לפצל את ההתקפות בתור האחרון? אם היית מרכזת את שתיהן על אחד הקובולדים היית הורגת אותו!
מורת'ון - הגלגול הנוכחי פגע, אבל ראיתי את הקודם לפני העריכה והוא היה פספוס, אז פספסת. יש בעיה בקוביות הפורום.
אלי - כבר עברו עלייך 2 תורות של גסיסה. גלגלי בבקשה רטרואקטיבית זריקות הצלה ממוות.
תורכם.
תור מיכרון, כי אני מדב"ש אותו:
IN - מיכרון רואה שהקובולד קרוב לסופו. מכה אחת תספיק. שואב כוח מהאדמה שתחתיו, מכה מיכרון בקובולד, שפתיו דובבות שיר כאשר הוא נופל לארץ.
META -
תנועה - פוסע מB21 לB22.
רגילה - כוח האבן נגד מגן 2. 19 נגד דרג"ש. 9 נזק, ומיכרון מקבל 2 נק"פ זמניות. (הקובולד מת).
OUT - איזה כיף להגיב מהמחשב! אני צריך לקחת אותו לצבא :eek:rcidea:
עריכה - הערה: גם המתגושש מדמם

כולם
אורביניה מתעלמת מהקובלד בשיחים, האיגוף שלה עם מורת'ון יפצה על הפגיעה העלובה שלו, היא מניפה את חרבה המוכתמת לעברת צווארו של המגן שאותו היא מאגפת, מערערת את שיווי משקלו, בניסיון אחרון לקטול אותו, אך הצלעות השבורות ממכתו של היצור בפונדק צורבות, וחתכיה הרבים מהקרב עודם מדממים, היא פוסעת לעמדה בה היה קשה יותר לפגוע בה.
META
מכת הצפע על מגן דרקון 1.
התקפה:
14+7=21
נזק:
6+4=10
תנועה:
פוסע לC21

כולם
אלי קמה ומשפשפת את עיניה. זה היה יום מעצבן מאוד - ליפול, לקום כדי ליפול עוד פעם, ורק עכשיו היא על הרגליים.

היא שולפת את חרבה ומכה במתגושש, פורמת את שריונו וחותכת את הגנותיו.
META
פעולה משנית: שליפת חרב.
פעולה רגילה: משתמש בכח לפי רצון מכה מכוונת על המתגושש.
11+7=18 נגד דרג"ש.
במידה שפוגע, 8 נזק ובנוסף 2- להגנת הדרג"ש של המתגושש.

כולם
מורת'ון מסנן בשקט קללה עסיסית במיוחד לנוכח הכישלון, אך הוא לא יפסיק לנסות. מרכז את כל כוח הרצון שלו, הוא מנחית מכת פגיון קטלנית על הקובולד.

META
כוח-לפי רצון: הנפה ערמומית.
פגיעה:
[dice seed=45798 secure=7170146a_0]1d20+9[/dice]
נזק:
[dice seed=2764 secure=ed25ffda_1]1d4+7+2[/dice]
לא בטוח לגבי ה-2+, מקסימום אל תחשיבו.

OUT
וכן, העתקתי את הגלגולים הקודמים.

כולם
In
כדור החומצה נורה לעבר ראליין, שורף את עורו, אך ראליין לא עוצר בסופת המהלומות שהוא מנחית על הקובולד הכוהן, מסתער על הקובולד הכוהן ועם מכת חרבו זורק ראליין את הקובולד הכוהן באוויר, מטיל אותו אל המקום בו עמד ראליין קודם.

Out
מצטער על העיקובים, חופש עמוס.

לגבי ההתקפה, אני חושב שפגע בי אבל אני לא בטוח כי אין לי גישה לדפ"ד, אכתוב כאילו פגע בי.
את השינויי מקום אערוך עם גישה למחשב

Meta
פעולת תנועה
נע לf20

פעולה רגילה
Overwhelming strike
התקפה 1:
3+4=7
התקפה 2:
15+4=19

נזק:
3+4=7
בנוסף אנחנו מתחלפים במקום - הוא עובר לf20 ואני בf21

כולם
In
הקובולד הכהן, מתוסכל מכך שלא הצליח לטפס על הסלע, מתרחק באיטיות מראליין, ובעודו משלהב את הקובולדים הנותרים לפגוע בכם, הוא נושף עליכם, ועל אחד הקובולדים, נשימה של חומצה! אתם לא יכולים להתחמק מגל מסיבי שכזה, ומתפללים שגופכם יחזיק מעמד.
אז, הקובולדים הנותרים, משולהבים מדברי הכהן, פונים לתקוף את אלי. זה לא אישי, הוא פשוט תנחש במרכז העניינים.
Meta
תנועה כהן הדרקון פוסע לg21.
משנית כהן הדרקון מפעיל החדרת אמונה, 5 נק''פ זמניות ופסיעה לכל בעל ברית בקרוב פרץ 10
רגילה - נשיפת דרקון בקרוב פיצוץ 3. נגד קשיחות. חצי נזק בהחטאה.
נגד קובולד מגן 1 12, 4 נזק חומצה (החטיא אז 2, ובכל מקרה יש לו התנגדות 5 חומצה)
נגד ראליין ומורת'ון 18, 4 נזק חומצה
נגד אורביניה 20 טבעי, 13 נזק חומצה.
מגן דרקון 1 -
רגילה התקפה נגד אלי
18 נגד דרג''ש, 5 נזק וסימון עד סוף תורו הבא.
מגן דרקון 3 -
תנועה פוסע לf23
רגילה תוקף את אלי 12 נגד דרג''ש החטיא
Out
הערות -
ראליין - הקובולד הכהן הוא מטרת נהדר מרדף, אז אם הוא מתרחק ממך אתה לא זכאי לתוספת נזק נגדו?
בנוסף, אתה לא יכול לפסוע למשבצת שתפוסה על ידו באמצעות os. התעלמתי מהפסיעה.
מורת'ון - היית יכול לאגף את מגן 1 אם היית פוסע ימינה.

כולם
לעזאזל, אני עם, אה, 2 נק''פ.
אז, ניצן, אשמח לריפוי...
IN
החומצה שורפת את עורה של אורביניה, מצטרפת לרשימת הפצעים האנושים הארוכה שכבר נחים על גופה.
אך אורביניה לא תיפול בקרב במהירות כזו, לפחות, לא לפני שתפיל אויב נוסף.
חרבה מסתערת במהירות לעבר צווארו של הקובלד, מכישה אותו כנחש.
"אלי! למה את נשארת שם? זה מסוכן, ואת פצועה ממילא, בואי לכאן! מיכרון! החלף אותה בחזית!"
אך פצעיה של אורביניה אנושים, והיא רק בקושי עומדת על רגליה, היא כושלת לאחור, מתרחקת מעט מהקרב.
META
- "טקטיקת להקה" על מגן 1.
14+7=21 (מניח שפגע)
12 נזק. (אווצ'י פאווצ'י, קובלד ארור, תמות כבר!)
ומפסיע את אלי לD22.
- פוסע לB21.

כולם
IN
ראליין מניף את חרבו כדי לשסף עוד פעם את הקובולד הכוהן, אך אז הוא שומע את האחרים הפצועים ומסתובב - כדי לגלות את אלי שוכבת על הרצפה, חסרת הכרה ואת אורביניה שכמעט ומגיעה למצב דומה.
בצעד מהיר ראליין נסוג מהקרב עם הכוהן הכופר ויורד על ברכיו על יד אלי, מניח את ידו על מצחה ומניח לכוחו הקדוש של האחד לשטוף אותה ולהציל את גופה ממוות.

META
פעולת תנועה
פוסע לE21

פעולה רגילה
בדיקת מרפא על אלי:
בדיקה: 9+10=19
עריכה: מאחר ומותר לי לעשות את זה - מאפשר לאלי לנצל את המשב המרענן שלה, אבל היא זוכה רק בנק"פ ולא בשאר היתרונות

כולם
IN
מיכרון רואה את גופת מגן הדרקון, והוא עדיין צמא לדם ולנקמה. הוא רואה את אלי פצועה ושומעה את אורבינה, הוא מחליט לקחת את עצמו בידיים וללכת להרוג את הכוהן. ולהחליף את אלי בחזית.
META
זז ל D22

כולם
מורת'ון מחייך בסיפוק למראה גופת הקובולד. הוא רץ בחרישיות ימינה, לאורך הדרך, ומפתיע את כוהן התולע מאחור. לפני שהאויב יספיק להגיב, בן המחצית הקטן נועץ בו את פגיונו.

META
פעולת תנועה:
פוסע ל-G20.
פעולה רגילה:
כוח לפי רצון - הנפה ערמומית.
התקפה:
[dice seed=20308 secure=244bdda0_0]1d20+2[/dice]
יצא 8.
אם פוגע:
[dice seed=63358 secure=659971a3_1]1d4+7[/dice]
יצא 9.
[dice seed=16128 secure=88059eb0_2]2d6[/dice]
יצא 6.

OUT
לא בטוח לגבי התוספים (2+, 2ק6), מקסימום אל תחשיבו.

In
הקובולדים נופחים תחת ההתקפה המשולבת של כולכם, מלבד הקובולד האחרון שנראה כאילו לא נפגע כלל בקרב הזה. אלי מתעוררת.
Meta
אלי יכולה להתעורר אם היא מנצלת משב מרענן שראלין אפשר לה להשתמש בו.
אז, תור מיכרון:
תנועה: מיכרון נע דרך המשבצת של ראליין לd18 כל שהוא סמוך לשני הקובולדים הנותרים אבל לא מעורר התקפות מזדמנות.
חופשית: סימון הקובולדים.
רגילה: הוא תוקף את הכהן באמצעות כוח האבן. 25 נגד דרג''ש, 12 נזק. הכהן מת.
עכשיו תור הקובולד המגן האחרון שנותר.
In
''לכו, או שאני הורג את הילדה!'' מאיים הקובולד האחרון שנותר, ואתם רואים שהוא רועד מפחד כשהוא מכוון אליה את נשקו. ''תתרחקו כולכם!!!" הקול של עולה באוקטבה.
Meta
תור הקובולד האחרון
פעולה רגילה - מכין פעולה לתקוף את אלי.
Out
אני מדבש את מיכרון עד להודעה חדשה.
ח'אן, מכיוון שלא ציינת מה תוסף ההתקפה האמיתי שלך הנחתי שפספסת, בכל מקרה מכרון הרג אותו ומאוחר מדי לשנות.

כולם
אלי קמה.
ומפעילה את היכולת המיוחדת שלה.
חפירה.
"רגע, רגע, רגע," היא אומרת. "אני לא ילדה. חוץ מזה, אני לא מפחדת ממך. נפלתי מספיק פעמים בקרב הזה, עוד פעם אחת לא תפריע. עכשיו, אם תואיל בטובך להוריד אותי, אולי ניתן לך לחיות. או יותר טוב - אני אסתום. ותאמין לי, לעלף אותי לא ישתיק אותי. פעם אחת ממש הצקתי לאחד המורים שלי, והוא הרביץ לי ממש חזק עם ספר ככה שאיבדתי הכרה, והוא טוען שהמשכתי לפטפט מתוך שינה. בכל מקרה..."

IN
ראליין פותח את הפה כדי לצעוק על אלי את הטפשות שבמעשה שלה, אבל אז עולה במוחו רעיון טוב יותר - בדממה ראליין מתגנב מחוץ לטווח הראייה של הקובולד, אל תוך השיחים, ומשם ראליין תוקף את הקובולד הלא מוכן עם חרבו, הלהב מושט קדימה אל עבר ליבו של הקובולד המופתע.

META
פעולת תנועה
מתגנב, נע לE23
התגנבות: 1d20+10-5=19

פעולה רגילה
תוקף את הקובולד
התקפה: 1d20+2+4=16
נזק: 11

עריכה, לא עושה את זה

כולם
In
אלי מוצאת את עצמה מתקשה לדבר עם סכין מוצמד לגרון. לא,
יהיה כדאי להפסיק...
''אלף, רוץ אחורה, אל תתקרב אלי! צורח הקובולד בפאניקה, והחרב שלו מתקרבת עוד קצת לצוואר של אלי.
Out - אתה לא יכול להתגנב כשאתה לא מוסתר בכלל חלק מהתנועה, לכן נכשלת אוטומטית.
עכשיו אני אבהיר את האיום של הקובולד יותר טוב - אתם צריכים לקחת תנעוה כפולה ולבצע פעולת ריצה כדי שהוא לא ידקור. כל דבר אחר יגרור התקפה על אלי.
לכן, ראליין, אם אתה לא רוצה שהקובולד יוריד לנו את אלי, כדאי לך להתרחק, ז''א לשלוח הודעה חדשה עם תיאור התור, או לומר שאתה לא משנה את התור.
כמו כן, אני מציין, הקובולד מסומן בידי מיכרון, והוא מסוגל לתקוף אותו כהפרעה מיידית, אבל זה לא יהרוג אותו במכה בשום צורה שהיא.

כולם
מורת'ון מביט קובולד הרועד, שמץ רחמים בלבו. המראה מוכר לו, מוכר מדי - חצי מהקורבנות שלו רעדו ככהכשהם גילו אותו, באותן הפעמים האומללות שנחשף בטיפשותו. הכל עניין של הרגל, ובן המחצית הקטן רגיל בצורה מטרידה לעניינים כאלה.
הנוכל פוסע חרש במהירות, מהשביל דרך האבנים אל מאחורי הקובולד, ומנחית עליו מכת מוות סופית.

META
פעולת תנועה:
זז ל-F24 (צריך בדיקת טיפוס על האבנים? אני זוכר שאמרת לי שפשוט מחשיבים משבצת אחת כשתיים).
פעולה רגילה:
כוח לפי רצון - הנפה ערמומית.
התקפה:
[dice:334b5n5l]700264:2[/dice:334b5n5l]
אם פוגע:
[dice:334b5n5l]700264:0[/dice:334b5n5l]
[dice:334b5n5l]700264:1[/dice:334b5n5l]

כולם
גם אתה, ההוביט, אל תתקרב! צורח הקובולד בהיסטריה.
Out אין לכם סיכוי להתגנב מול הקובולד. מבהיר את זה שוב. אתם רוצים להמשיך ככה או להתרחק? אם אתה נשאר עם התנועה שלך הקובולד תוקף את אלי לפני שאתם מגיעים אליו או תוקפים אותו.

עריכה - הבא שצורף או עושה משהו שירגיז את הקובולד, שזה בערך כל דבר מלבד תנועה כפולה בריצה הרחק ממנו יגרום לו לתקוף את אלי. כמו כן זה יקרה אם הח'אן לא ישנה את תורו.

כולם
אלי בוחנת את הסכין שמוצמד לצווארה.
"סכין טוב," היא אומרת. "יהיה חבל ללכלך אותו. אתה יודע, קשה לנקות דם. פעם אחת נפצעתי במדרגות, ולקח לי שעות לנקות אותן אחר כך..."

חזרה