• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

ליבשת המלאה בדם [חופשיטה, עולם פתוח, עולם חדש 0/5]

ח'אן
את האמת לא. מה שאני רוצה ממך זה לא עוד נשק אלא משהו מיוחד שישפרו את הדמות שלך, איזה שטיק שיש רק לה. זה רק בשבילך.
דרגו
יכול להיות שיהיה קרבות ימיים, לכן בטוח תצטרך נשקים , תזכור גם שבתקופה הזאתי יש מגפות פיראטים שתוקפים, אבל אני מבין מה אתה אומר.

ומה עם ציוד בשבילי?
למרות שאני מניח שניתן יהיה להשיג כל מיני דברים גנריים בקלות אז לא ממש משנה.
לא לקרוא
הספינה, אבל היא לא שלי אלא של צ'י הסוחר אז אני לא בטוח שזה נחשב, וכמובן יש לי את הספרים במרתף.
ויניב לי אקדח?
אז נבקש אישור ממנהל ונתחיל?

אגב אנחנו יודעים כמה מטבעות זהב יש לנו אבל אנחנו לא יודעים מה הערך שלהם. זה היה בצורה קלסית שמטבע זהב שווה 10 מטבעות כסף או 100 מטבעות נחושת?

הדרך הקלסית של מבוכים ודרקונים אומרת שדברים כמו לפידים ונרות יעלו מטבע נחושת ודברים כמו מנורה פשוטה יעלו מטבע כסף אחת וצור ופלדה יעלו מטבע זהב אחד.

אז כמה תעלה חרב או קשת? ויותר חשוב מה המחירים של רובים אקדחים וציוד נלווה (אבק שרפה, קליעים, כלים לתחזוקה)?

וולף
משהו בסגנון ״כשהוא היה קטן הוא שתה חלב לביאות ולכן יש לו חסינות מסויימת לקסם״?
אני מניח שאני אקח כריזמה טובה ומראה נאה. זה יגרום לאנשים לבטוח בי וללכת אחריי, יאי!

נשקים עולים בכסף ולא בזהב, הם עולים בסביבות ה70–90 מטבעות כסף. 50 מטבעות זהב זה מה שסוחר טוב מקבל בחודש ובשבילכם זה מה שעבדתם בשבילו על החיים.
אביעד
הספינה לא שלך, היא של צי סוחרים וגם אם היא הייתה שלך לא הייתה לך מיומנות של איך להשיט אותה כי זה לא מעוגן ברקע.
נ"ב הספרים לא עליך, לא יותר הגיוני שתיקח אותם איתך?
ח'אן
סבבה, אז אתה הולך על דמות מנהיג (כריזמטי, יפה, חזק וכו').
דוקטור
מצוין, פשוט חשבתי על כך שכל החיים שלו נהרסו בגלל קסם. וזה לא התחבר לי עם להיות נגד המרד ובעד הקסמים
הבנת לגבי הפצצות?

וולף ורק וולף
זה שהספינה לא שלי - ידוע. כתבתי את זה. מיומנות להשיט אותה יש לי כי אני חובל במי הסוחר. אמנם אני לא מפקד הספינה, אבל טכנית אני יכול לעשות את זה אם אנשים יקשיבו לי (ולא נראה לי שהם ילכו אחרי אם אני אגנוב את הספינה)
והספרים כרגע במרתף. אלוון לא הולך להסתובב עם ערימת ספרים כישוף ברחוב, ובטח לא עם אלה הקסומים בזכות עצמם. הוא יודע טוב מאוד מה עושים למכשפים.

thewolf אמר/ה:
[post]699577[/post] הם עולים בסביבות ה70–90 מטבעות כסף

כמה מטבעות כסף יש במטבע זהב?

וולף
thewolf אמר/ה:
[post]699577[/post] שסוחר טוב מקבל בחודש
אני עובד כסוחר טוב כבר 5 שנים. איך יש לי רק 50 מטבעות?

נתחיל את המשחק ביום ראשון בגלל יום השואה והגבורה, בגלל שאני מעדיף שנתחיל זה לא יתקע.
dragonitzan אמר/ה:
[post]699610[/post] כמה מטבעות כסף יש במטבע זהב?
בכל 100 מטבעות כסף יש מטבע זהב.
דוקטור
אין באמת נזק, זה תלוי פגיעה תזכור שזה חופשיטה.
יש לך פטריות מאכל, רעל לא מזיקות במיוחד (הזיות קלות, שלשולים, הקאות וכו'), ופטריות השתלטות שאי אפשר לעבור אותם (פטריות שאם אתה שם אותם הם לאט לאט יתרבו יגדלו עד שיכסו את כל האזור שבו שמת אותם).
דרגוניצן
הרווחת ממש מעט במהלך השנים , לנדור שילם עליך במרבית הזמן אתה רק עבדת בשבילו.
אביעד ורק אביעד
בסדר אתה חופר את הקבר שלך, תזכור שטווליאר זה מקום נגד קסם ושבכל שניה יכולים למצוא את הספרים. בנוסף יעבור קצת זמן עד שתחזרו לביסלו מלימדן.

וולף ורק וולף
אז להחביא אותם במרתף איפה ששנים לא מצאו אותם זה לחפור את הקבר שלי, אבל להסתובב עם תיק גדול במידה מחשידה על הגב זה בסדר? הם הוחבאו טוב מאוד ואם לא היה לאלוון מזל הוא בחיים לא היה יודע שהם קיימים בכלל.
עריכה - ואם אנחנו ניסע ללימדן אני כבר אמצא איך להבריח לשם את הספרים.
ושוב השאלה על הקסם. מה קורה כשיוצא 7?

דוקטור- סבבה, זה לא בעיה.
אני רק רוצה לעשות תיאום ציםפיות עכשיו ואז אפשר להתחיל.
תיאום ציפיות:
1. המשחק בנוי על איך אתם משחקים את הדמות שלכם, ככל שאתם תשחקו אותה בצורה יותר אמינה כך אתם תתצליחו יותר.
2. המשחק יהיה די קשה. לא ברמה שתמותו אלא קשה במובן שהמון פעמים העולם יהיה נגדכם.
3. המשחק לא יתקדם בשבתות בגלל שאני יודע שיש שחקנים ששומרים שבת.
4. הסיכוי שאני יגיב לכם באופן מידי הוא אפסי כמו הסיכוי שאני לא לא אכתוב, הסיבה היא משהו אישי שאני לא יספר עליו עכשיו.
5. זהו משחק ראשון שלי ואני יעשה כמיטב יכולתי, מקווה שיהיה כמה שיותר טוב.
בנוגע לקסם: זה ישאר 2ק6
2-3 לא מזמן.
5-6 מזמן לתור אחד או מיידי.
7-9 מזדמן לשני תורות או מיידי וחזק קצת יותר.
10-12 מזדמן לבין 3-5 תורות או מיידי וחזק מאוד.
*רונות כמו אש נחשבות למיידי ולא זימון.
נראה לי אפשר להתחיל, חסר משהו?

ובכן, אני מצפה למשחק עם עלילה הגיונית וטובה, שיהיה מאתגר אבל לא מייאש, ו(זה לשחקנים) - אשמח אם אף אחד פה לא ישחק ''דמות מרושעת ואגואיסטית שאכפת לה רק מעצמה ומשתמשת בכל השאר ככלי'', כי זה הורס את חוויית המשחק.

חזרה