• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הארי פוטר - 19 שנים מאוחר יותר - עץ משחק [3/4]

סטטוס
נעול לתגובות.
padron
"סתם מזל." מירקו עונה וממהר להסתלק. "מוזר קצת, לא?" ג'יי שואל אותך ברגע שהוא מדביק אותך.
"בכל מקרה, מה עם הדוקסים?" הוא שואל. "הוא לוחץ..."

liorgonen3
"מתי זה קרה ומדוע נכנסת לשם לבד וללא אישור?" הוא שואל בצורה שמקשה עליך לזהות את תחושותיו באשר למה שאתה מעלה בפניו.

liorgonen3

"השיעור עם האגריד קרה בתחילת השבוע." הוא אומר.
"בין אם מדובר בדמות שיש לגלות על קיומה ובין אם בשטות גמורה - סביר להניח שהוא כבר לא שם."

liorgonen3

"אני לא בטוח שזה רלוונטי." הוא אומר. "שנת הלימודים הנוכחית תהיה האחרונה בה אלמד בהוגוורטס, אבל אני מבקש שהמידע הזה עדיין לא יופץ." הוא מוסיף. "על כל מקרה, לצערי התמהמת יותר מדי זמן. מה שזה לא היה, בין אם משהו מסוכן ובין אם לא - סביר להניח שהוא כבר לא שם ובכלל קשה להניח שזה משהו שכדאי לעקוב אחריו רק על סמך עקבות וקנטאורים."

ליזי

את צועדת בחזרה אל הכיוון שממנו באת ולפתע את מרגישה רעישה חזקה ונופלת על הרצפה.
"פססססס" נשמע קול ואת מבחינה שנחש ענק, שאורכו לפחות ארבעה מטרים, זינק לכיוונך והחטיא אותך בכמה סנטימטרים.
"ע... עזרה..." את שומעת קול, לזואי לא היה מזל ונחש שני פגע בה ואט-אט נכרך סביבה, השרביט שלה עף רחוק ממנה, לא לכיוונך.
השרביט שלך עדיין בידיךך. הנחשב מתבונן בך, מתכונן לזנק שוב.

liorgonen3

"אני חושב שאפשר לקרוא לזה אי-הסכמות." הוא אומר במעורפל.

Xyr
"ממש מוזר. זה לא היה מזל - זה נראה יותר כמו ניסיון. ותגיד לו שירגע - עוד לא הספקתי להוציא את המכתב בכלל. נראה לי שאני אבקש משלוח של ברטי בוטס מהאיש שלי בהוגסמיד - אבל מהסוג המיוחד. ייקח לו בטח יומיים להשיג כמו שהערכתי." אנריקו אומר. הוא כותב מכתב קצר בעודו הולך עם פרטי ההזמנה חבויים בין שורות המכתב התמים למראה שמקש פשוט משלוח סוכריות מקרוב משפחה שנמצא בהוגסמיד. המציאות היא שמדובר בסוכן של אביו שמנהל את ענייני המשפחה שם ומשמש גם כמבריח הסחורה העיקרי עבור אנריקו. המכתב נשלח בחמש דקות הפנויות הראשונות שיש לאנריקו אשר ממשיך בשגרת יומו.

padron

אתה שולח את המכתב בהפסקה בין השיעורים.
"מה יש לנו עכשיו?" ג'יי, שמתלווה אליך לינשופייה, שואל.
"תראה." הוא אומר שנייה לאחר שהוא מסיים את המשפט הקודם ואתה מבחין בתלמידת שנה שביעית מהפלפאף, שאינך מכיר את שמה, נכנסת ליער האסור.

liorgonen3

"ובכן," הוא אומר. "עד אז יש זמן רב והחלטות שנלקחו יכולות להשתנות."

Xyr
"מעניין, אבל לא באמת קשור אלינו. מצד שני - דיווח לאחד המורים יקנה לנו נקודות זכות - גם אם לא לבית, לפחות אנחנו נחשב להוגנים יותר, ושנינו יודעים שככל שהמוניטין שלנו כישרים טוב יותר יהיו פחות בעיות. בוא נלך לדווח למישהו שראינו מישהי נכנסת. יש לך מושג מי זאת במקרה?" הוא שואל את ג'יי ומתחיל ללכת לחפש מורה.

padron
"לא הצלחתי לראות." הוא אומר לך, בזמן שאתה נתקל בנוויל לונגבוטום ביצאה מהינשופייה.
"בכלל, לאן אנחנו צריכים ללכת עכשיו?" הוא שואל.

liorgonen3

אתה מסתלק מהמקום ומגיע אל ארוחת הבוקר. קייל שקוע בשיחה עם תלמיד אחר מהשכבה שלכם.
אתה שם לב שמלבדו, יש הרבה יותר מדי שיחות בשביל סוף-שבוע רגיל.

liorgonen3

"אתה לא מבין בכלל!" קייל אומר לך בהתרגשות. "אני ירדתי לפה בבוקר יחד עם כמה ח'ברה ומה אני רואה? האגריד מביא ילדה מעולפת מתוך היער האסור! היא נראתה מתה - אבל הוא צעק שהיא עוד חיה." הוא אומר ואתה שם לב לכך שהוא מרוצה מאוד מהעובדה שהוא מקור ראשון לידיעה.

Xyr
כשאנריקו רואה את נוויל הוא פונה אליו. "פרופסור לונגבוטום, ראינו עכשיו במקרה דרך החלון תלמידת האפלפאף נכנסת ליער. למרבה הצער לא הצלחנו לזהות מי זאת אבל הרגשתי כי זו חובתי לדווח למורה הראשון שנמצא על מנת שהעניין ייבחן." הוא אומר לנוויל בכבוד. לאחר מכן הוא ממשיך
עם ג'יי. "שאלה טובה למדי. שכחתי בחדר את הרשימה כי מישהו הציק לי איך שקמתי עם הזמנה ושאלות. זכור לי במעורפל ששיקויים אבל אולי אני טועה." אנריקו אומר לג'יי וצוחק.

liorgonen3

אף אחד מהמורים לא נמצא באולם הגדול.
"תשמע!" הוא אומר בהתרגשות. "אני הייתי פה, אוכל לי ארוחת בוקר בזמן ששמעתי צעקות ורעש - ואז האגריד נכנס לאולם הגדול איתה. היא הייתה מעולפת - ואז הוא התחיל לצעוק שהוא מצא אותה ביער ושהמצב שלה רע. המנהלת הגיעה ומאז אני לא יודע מה קרה." הוא מסיים.

padron

"תודה לך." אומר נוויל ולא מראה סימנים אחרים. שאר יום הלימודים עובר וחולף לו בלי אירועים מיוחדים.
"נראה לך שמצאו אותה?" ג'יי שואל אותך בארוחת הערב.

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה