• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

ריח מגניב באוויר, שדרוג פורום הולך ומתקרב

dragonitzan אמר/ה:
מסכים. קשה לראות את ההבדל בין החתימה לטקסט, בין הנעוץ ללא נעוץ וכדומה.
את החתימה אני יכול להפוך לאפורה יותר, אבל יש קו מפריד. בנוגע לנעוץ/לא-נעוץ, יש נעץ :) גם קודם לא היה הבדל מהותי...

חובב מוד אמר/ה:
איפה לעזאזל הסימן של העין שנותן לך לקפוץ להודעה הראשונה שלא נקראה בעץ?!
יש למעלה בפס הניווט עבור להודעה הראשונה שלא נקראה, לדעתי זה יותר מובן עכשיו מאשר העין.

חובב מוד אמר/ה:
4. ברירת המחדל לתמונה, סימני השאלה, נוראיים.
בהחלט הגיע הזמן שכולם ישימו תמונה :)

חובב מוד אמר/ה:
5. כנראה זה רק אצלי, אבל הגלגלת לא עובדת לי טוב, המסך מתגלגל בדיליי.
לא ברור, לא אמור להשפיע אלא אם המחשב נורא איטי - אבל בבדיקות מהירות שעשיתי, האתר המשודרג יותר מהיר מהקודם ...

חובב מוד אמר/ה:
8. למה הקישורים חומים? ממש קל להתעלם מהם, הם פשוט מתמזגים ברקע, וזה לא טוב, קישורים צריכים להיות בולטים (לפחות לדעתי).
רשמתי לפניי.

חובב מוד אמר/ה:
9. הורדתם את הקישור לפורטל.
אל דאגה, יחזור :)

חובב מוד אמר/ה:
10. בסך הכל, הפונדק היה הפורום האפור היחיד שאני מכיר, הוא היה ייחודי, עכשיו אם הצבעים הבהירים והחום.. הוא לא יחודי כמו קודם.
איפה יש פורומים חומים?!?! :) לדעתי גם זה מיוחד...

אביעד אמר/ה:
הקוביות הקודמות היו משתנות כל עריכה.
הקוביות עובדות - כמו שכתבתי במקום אחר, הן כרגע לא עובדות בתגובה המהירה, אבל כן אם שולחים תגובה מלאה או עורכים את ההודעה. גם מהבדיקה שלי הן כבר לא משתנות בעריכה... (תיקנתי בהתאם להערה של אביעד)

ת'ור אמר/ה:
רק אציין שהכתובת פורום הפונדק - עמוד ראשי מובילה (לפחות אותי) לרשימת קבצים כמו תמונת הלוגוים של הפורום.
בדקתי אצלי, לא קורה - תוכל לבדוק שוב?

ג'וני אמר/ה:
אבל אני יכול להוסיף לרשימה של השיפורים:
תודה, תותח! מחר/מחרתיים אעשה עוד סבב שיפורים ואבדוק את ההצעות שלך, זה עוזר המון.

אה, ו Emoji עובד בפורום עכשיו 💃

The oldman אמר/ה:
קוביות עובדות - כמו שכתבתי במקום אחר, הן כרגע לא עובדות בתגובה המלאה, אבל כן אם שולחים תגובה מהירה או עורכים את ההודעה. גם מהבדיקה שלי הן כבר לא משתנות בעריכה...
דווקא בתגובה מהירה לא עבדו לי.
ועכשיו נראה מה קורה בתגובה מלאה
[dice:2id3trmm]699890:0[/dice:2id3trmm]
זה עבד לי מאוד יפה בתגובה מלאה דווקא, ולא במהירה.

The oldman אמר/ה:
בהחלט הגיע הזמן שכולם ישימו תמונה
תגדילו את מגבלת הנפח לתמונה. אישית עיצבתי לח'אן הטטרי תמונה נחמדה (קצת לחתוך ולשנות תבנית קובץ) והייתי צריך להקטין מאוד כדי שיכנס ב10KB.

הגדלתי את המגבלה ל 15KB, אבל התכנון הוא פשוט להוסיף אפשרות להתאמה אוטומטית של גודל התמונה בשרת, כך שכל אחד יכול להעלות איזה תמונה שבא לו והפורום יעשה את ההקטנה לבד.

עכשיו כשיש אימוג׳י זה פחות משנה, ולדעתי הסמיילים מגניבים יותר 😜
בכל אופן, אני נגד האימוג׳ים. זה עלול לרדד את השיח בפורום לווטסאפ (הודעות בנות אימוג׳ים בלבד וכו׳).

שוב (לדעתי זה כבר עלה פעם - לא מצליח למצוא את העץ, אבל זכור לי שהתלוננתי על זה) אני לא חושב שזה רעיון טוב להוסיף אימוג'ים, מעבר לסיבה שציין הח'אן ציין הסמיילים שיש עכשיו הם לדעתי מצויינים - אלא אם תוכלו ליצור אחד חדש של סמיילי מקיא (באותו הסגנון של הישנים), שאכן יכול לעזור במגוון מצבים, אבל אם אי אפשר, אז נשרוד גם בלי.

עריכה: ואם אפשר להוסיף את אלה זה סתם יהיה מגניב (מה? אני? משנה דעות כשזה נוח לי? מה פתאום!)
http://www.giantitp.com/forums/show...ck-Smilies&s=6fa7028bb218d33aebd6055090cb2de4

הסמיילים של OotS מגניבים, אבל להוסיף אותם זה יהיה העתקה, אלא אם מישהו מכיר שם מישהו שיכול לאשר לנו
בקשר ל emoji, גם היום אפשר לרשום הודעה רק עם סמיילים וזה נחשב לספאם, לא מבין איך זה משנה משהו - זה כלי, לא משהו שמשנה את הפורום. זה פשוט דרך נוסף לשים סמיילים - ובסופו של יום זה נותן הרבה יותר גמישות לשים סמיילים מתאימים מאשר שאנחנו נעדכן את הסמיילים שמובנים בפורום - כי בכנות, זה קרה בערך פעם בעשור 🎉
נ.ב. הסמיילים לא השתנו, הוא פשוט שם אימוג'י.

Hell lord אמר/ה:
אלא אם תוכלו ליצור אחד חדש של סמיילי מקיא (באותו הסגנון של הישנים), שאכן יכול לעזור במגוון מצבים, אבל אם אי אפשר, אז נשרוד גם בלי.
נצבע את ההודעה בירוק 😉 / ;)

The oldman אמר/ה:
הפידבק של ג'וני נפלא, כי הוא ישר מפנה אותי לאיפה לתקן (אלא כמובן אם זה גורם להשפעות נוספות במקומות אחרים, אז יש עדיין דיבאגינג). אם היו עוד אנשים בצוות הטכני, זה היה הרבה יותר קל וגם מקדם את האתר.
ג'וני אמר/ה:
למעשה לא מכיר את המערכת הזאת בכלל, אבל אני דווקא מכיר כמה קודים של jquery שיכולים לעשות את זה אם אתה רוצה להכין משהו בעצמך).
אם יש שאלה בנוגע לסקריפטים, CSS או PHP יש מצב שאני אדע לעזור (כמו למשל חלק גדול מבקשות העיצוב שעלו בנושא הזה).
גם קידום אני מכיר, אך באופן בסיסי בלבד, לכן לא הכנסתי אותו ממקודם.

אופס, פספוס שלי. עכשיו אפשר להטיל קוביות בפורום משחקים מקוונים. יש סיבה בפורומים נוספים?
בכל מקרה, גם עכשיו ניסיתי לתקן את הטלת הקוביות בתגובה המהירה, בדיקה:
[dice:58ifyjqo]700136:0[/dice:58ifyjqo]
אלישע, אני רואה את הטלת הקוביות שלך, למה כתבת בעריכה שזה לא עובד?
עריכה: אני רואה שזה עדיין לא עובד בתגובה המהירה :(

חזרה