• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הארי פוטר - 19 שנים מאוחר יותר - עץ משחק [3/4]

סטטוס
נעול לתגובות.
padron

"התגוננות מפני כוחות האופל, צריכה להילמד באופן המעשי שבה, ומה טוב פחות מדו-קרב? הוא שואל והתלמידים מרימים גבה.
"אני צריך. מתנדבים." הוא אומר.

liorgonen3

"אתה פה יודע שאסור לכם להיכנס ליער בלי אישור שלי. אתה יהיה לך עונש פה. בסוף השבוע הזה."

ליזי
"לא יודעת." זואי אומרת בזמן שאתן מגיעות אל הבקתה של האגריד.
תם מגיעים אל הכניסה לבקתתו של האגריד, כששאר התלמידים מצטרפים אליכם.

"היום אנחנו פה ניכנס ליער." אומר האגריד. "אני הכנתי לכם פה אתגר קטן. יש פה כמה בוטראקלים שהגיעו אל כמה עצים שממש קרובים פה לכניסה. אני רוצה שאתם פה תתחלקו לזוגות ותחפשו אותם. זה יהיה מעניין. אתם רק אל תכנסו פה עמוק מדי, כי שמה בפנים זה עלול להיות פה מסוכן." הוא אומר.

Xyr
אנריקו מתלבט עם עצמו במשך מספר שניות ומחליט להתנדב - כדאי לנסות להיות בצד הטוב של הפרופסור ויש סיכוי שזה יועיל לכך. הוא מרים את ידו כדי להציע את עצמו.

padron

בערך חצי מהתלמידים מצביעים, אם כי נראה לך שכולם ברגשות מעורבים ומבולבלים.
לבסוף, הפרופסור קרוגר בוחר במירקו, הילד החדש, ובמישהי מגריפינדור שאינך מכיר את שמה.
אתה שם לב לכך שהוא בוחר במירקו, אף על פי שהוא לא הרים את ידו.

בהינף שרביט, מרכז הכיתה מפונה מהשולחנות והכסאות שטסים לצדדים, ואתה נמצא בעמדת צפייה בקרב.
"מה יקרה?" ג'יי שואל.

liorgonen3

אתה מסיים את השיעור וחוזר לכיוון הטירה.
"איפה היית?" קייל שואל. "האגריד די כעס עליך, אבל תדע לך שגם אני קיבלתי עונש."

liorgonen3

"קנטאורים?" הוא מגרד בראשו. "זה משנה משהו?"

padron

"שקט בכיתה." אומר הפרופסור קרוגר.
"התחילו."

"פטריפיקוס טוטאלוס!" צועקת במהירות התלמידה מגריפינדור. נערה נאה, עם שיער בלונדיני ארוך אסוף בזנב סוס.
"טרנטלגרה!" מירקו צועק. היא הייתה מהירה, אך מירקו היה מהיר ממנה. הוא פוגע בה בקללה שלו ומצליח להתחמק מסילון האור שנשלח לעברו.
הגריפינדורית מתחילה לרקד, אבל עדיין אוחזת בשרביט שלה. נראה לך שהיא מיומנת.

"לנגלוק!" מירקו צועק ופוגע בתלמידה מגריפינדור שמנסה למלמל משהו, אך ללא הועיל.
התלמידה ממשיכה למלמל לחשים, אך ללא הועיל.

"אני יכול לסיים את זה בהרבה דרקים." מירקו אומר לתלמידה, "אבל אבחר בפשוטה והכי פחות משפילה - אקספליארמוס." הוא אומר ושרביטה מתעופף אל ידיו.

"שבו." אומר הפרופסור קרוגר. הוא לא משחרר את הלחש מהגריפינדורית.

"דו-קרב שכזה יכול להתרחש בכל רגע, עבור כל אחד מכם. למדו והפנימו זאת." הוא אומר. "אני מצפה שכל אחד מכם יתאמן ויתכונן לאפשרות שיצטרך לתרגל בעצמו קרב. אין לכם שיעורי בית מלבד זאת."

padron

"כן." הפרופסור קרוגר נותן לך את רשות הדיבור.

liorgonen3

"אוקיי." הוא אומר לך בעודו הולך מבולבל, לא ברור לאיפה.
היום עובר וחולף - וסוף השבוע מגיע. בערב, העונש שלך ושל קייל יקרה אצל האגריד, אבל שאר היום חופשי.

Xyr
"שאלה לגבי שיעורי הבית פרופסור - האם יש מקום
מסודר בו נוכל להתאמן? אני בספק אם המורים האחרים יאהבו אימונים מפוזרים בכל מקום ברחבי הטירה." אנריקו שואל בנימה מנומסת.

padron

"הו." הוא אומר. "כל הרעיון הוא, שתלמדו להסתדר לבד." הוא עונה ובמילים אלה מסתיים השיעור. אתה יוצא מהכיתה

liorgonen3

אתה קם בבוקר החופש. קייל עדיין נוחר ואתה לא מעיר אותו.
אתה עובר על פני מעט התלמידים שהתעוררו בשעה מוקדמת כל-כך בשבת, ומגיע אל מרדו של הפרופסור קרוגר.
"מה מביא אותך לפה, שוב?" הוא שואל

ליזי

אתן נכנסות אל היער, מחפשות אחר בוטראקלים.
את מבחינה בתלמידים השונים מקפידים על כך שהם תמיד נשארים במרחק ראייה אל מחוץ ליער.
את מחפשת בין העצים השונים, עד שאת מוצאת מה שנראה לך כעקבות אדם;
אלה לא עקבות תלמיד, ובהחלט לא העקבות של האגריד.

ליזי

"אנחנו נכנסות עמוק מדי ליער!" זואי אומרת לך, בזמן שאת משגיחה היטב שהאגריד לא מבחין בכן.
את ממשיכה לעקוב אחרי העקבות הברורים (עדיין לא ירד גשם השנה...) ואת מבחינה בכך שאת כבר לא מצליחה לראות יותר את קצה היער.
"את בטוחה שלא התרחקנו מדי?" זואי שואלת אותך, בעוד קול צרחה חייתית מפלח את אוויר היער הצלול והנעים. אתן ממשיכות ללכת מעט, עד למקום בו העצים נעשים גבוהים וצפופים יותר. האוויר כאן דחוס יותר. "תראי..." זואי אומרת לך. "דם, או לפחות... זה נראה כמעט כמו דם." היא מבציעה על נוזל בצבע שחור שמותז על הרצפה. "מה זה... לדעתך?"

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה