• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הארי פוטר - 19 שנים מאוחר יותר - עץ משחק [3/4]

סטטוס
נעול לתגובות.
liorgonen3

"אטפל בזה." הוא אומר וניגש אל האגריד. אתה שם לב לכך שהוא שואל אותו כל מיני שאלות, ובמקביל, כשהאגריד עסוק גם בפציעה של קייל, יש לך זמן לחמוק ממנו.

padron

"מזה בדיוק אני חושש. מאין הוא בא?" הוא תוהה. "בנוסף, שמעת משהו על ראש הבית החדש שלנו?"

xyr
"טוב, להתחלה, הוא ראש בית סלית'רין, אז הוא כבר לא יכול להיות בחור נחמד! אבל היי, לא שופטים ספר לפי הכריכה שלו, לא ככה? נצטרך לחכות ולראות איך הוא מלמד. מה שבטוח, ג'נה תהפוך לחיית המחמד שלו על השיעור הראשון!" אווה מצחקקת ומשליכה כרית על ג'נה.

Xyr
"הוא ומשפחתו הגיעו מסרביה. פגשתי אותו במקרה כשעשיתי את הקניות לקראת שנת הלימודים. ולא שמעתי כלום כרגע אודות ראש הבית החדש - נקודה אותה אני מתכוון לתקן בהקדם האפשרי. עוד הערב אני אשלח את לואיג'י עם מכתב הביתה לראות אם יש משהו." הוא משיב נחרצות.

padron

"בטח." הוא עונה. "אנחנו צריכים להבין מי הוא במהרה, בשביל לראות אם מי יש לנו עסק."

liorgonen3

"הכל הוא בסדר, קייל?" אתה שומע את האגריד בעודף מתגנב אל תוך היער, עוקב אחרי העקבות הברורים.
בעודף ממשיך לעקוב אחרי העקבות, אתה רואה שבשלב מסוים הם משתלבים בהרבה מאוד עקבות, ואז, כעבור זמן לא רב, נגלים לפניך מספר יצורים אותם אתה מזהה כקנטוארים.
"מה מעשיך ביער, ילד?" שואל אותך אחד מהם. פלג גופו העליון נראה כפלג גוף של גבר, אולם חלקו האחורי - סוס.

ליזי

ג'נה עושה את עצמה ישנה, אבל את לא יכולה להתעלם מחצי-חיוך שהיא כובשת.
הלילה עובר במהרה והשיעור הראשון בהתגוננות מפני כוחות האופל מגיע. אתן נכנסות לכיתה עם הסלית'רינים, וזואי מתיישבת לידך.
הפרופסור קרוגר נכנס לשיעור אחרי שכל התלמידים נכנסים.

"אני הפרופסור קרוגר ואני אהיה המורה שלכם להתגוננות מפני כוחות האופל לשנה הנוכחית."
"רק לשנה הזאתי?" שואל תלמיד מגודל מסלית'רין".
"כן, רק לשנה הקרובה." אומר הפרופסור.
"אבל... למה?" תלמיד אחר מסלית'רין, שמן לא פחות מהקודם מתפרץ לדבריו.
"לא לכל דבר יש תשובה, מקארת'י." עונה לו קרוגר.
"בכל מקרה, הזמן קצר והמלאכה מרובה." הוא אומר. "חלקכם כבר מכיר אותי." הוא אומר ואת שמה לב לחיוך של מירקו. "ועל מנת למנוע אי נעימויות או שמועות מיותרות, אספר לכם שבמשך שנה, שימשתי כמורה הפרטי של מירקו."
"וכעת, לענייננו." הוא אומר. "התגוננות מפני כוחות האופל חייבת להילמד באופן מעשי." הוא מסתכל לכיוון של כמה תלמידים, בני רייבנקלו, וביניהם לוקאס, שממהרים להכניס את הספרים. לוקאס מאדים.

"כעת," הוא אומר. "אני מעוניין לבדוק את רמת הידע שלכם." בהינף שרביט הכיתה מתפצלת לשני יציעים, המזכירים לך אצטדיון קווידיץ'.
מרכז הכיתה מתפנה לגמרי.

"אני מעוניין לבחור שני מתנדבים, או מתנדבות, שידיגמו לנו מה הם יודעים לעשות."

xyr
כשקרוגר מסביר שהיה המורה של מירקו, אווה לוחשת לזואי: "היה לו מורה פרטי?! באמת מעניין מה הקטע של הבחור הזה..."
לאחר שהוא מבקש מתנדבים, היא מסתכלת ימינה ושמאלה, ומצביעה בעודה מסמיקה קצת. "אני אשמח להתנדב."

ליזי

עוד תלמידים מצביעים.
הרגליים של ג'נה כמעט ניתקות מהרצפה מרוב התלהבות.
"נראה מה את שווה." הוא אומר ומצביע אל ג'נה. "אני רוצה שגם אתה תתנסה, מירקו." הוא מצביע על מירקו, למרות שזה לא הרים את ידו.
מירקו קם.

"מה הוא עושה?" זואי שואלת אותך.
"כשאתן את האות, התחילו." אומר קרוגר.

ג'נה נכנסת לעמדת קרב וצועקת במהירות. "פטריפיקוס טוטאלוס."
"טרנטלגרה." צועק מירקו ומכוון אל הרגליים של ג'נה. למזלו הוא היה מהיר ממנה בחלקיק שנייה. ברור לך שהיא הייתה פוגעת בו, אבל הרגליים שלה, שנעות בקיצוניות מאליהן גורמות לה להחטיא את הקללה ולפגוע באחד החלונות במקום.

"קוֹנְגָ׳נקְטִיבִיטוס!" מירקו צועק ופוגע ישירות בעינייה של ג'נה. בין העיניים שלה, שהאזור שלהן נפגע והאדים מאוד מהקללה, את יכולה להישבע שנדמה לך שראית כמה דמעות.
"אפשר לשבת." אומר הפרופסור קרוגר. "קריטס למרפאה. שמישהו ילווה אותה." לוקאס קופץ על המציאה.
מירקו חוזר למקום מבלי להניד עפעף.

"מה שראינו כאן, היווה דוגמא קטנה למה שאתם יכולים להיתקל בו בחוץ." הוא אומר בפשטות. "אתה יכול להיות תלמיד טוב מאוד באופן עיוני, אך ללא התנסות ותרגול תפסידו בקרב." הוא ממשיך.
"לשיעורי הבית שלכם, אני מבקש שתתאמנו." הוא אומר וכן מבקש "חיבור באורך 30 ס"מ, על גליון קלף, שמנתח את הדו-קרב שראינו בכיתה. משוחררים."

liorgonen3

"אנחנו אלה ששואלים את השאלות, כמדומני." הוא עונה.
"העקבות האלה, בכל אופן, אינם שייכים לקנטאורים. האם האגריד לא מלמד אתכם לזהות עקבות?"

xyr
"את ראית את זה?!" אווה שואלת את זואי כשהן יוצאות מהכיתה. "אני יכולה להישבע שהמירקו הזה
הוא מתנקש בתחפושת של תלמיד... אף פעם לא ראיתי מישהו מטיל לחש כל כך מהר... אני די שמחה שמר קרוגר לא בחר בי... את רוצה ללכת לראות מה קורה עם ג'נה במרפאה?"

Xyr
"אני רק מקווה שהוא לא ינסה לעשות שינויים רציניים שיפגעו בנו איכשהו. אני זז, יש לי מכתבים לכתוב." אנריקו אומר וקם מהשולחן. הוא לא ממתין לתשובה ופשוט עוזב את האולם הגדול בדרכו למועדון סלית'רין.

padron

אתה מגיע לחדר המועדון. יש בו עדיין קצת תלמידים, אבל נראה לך שהרוב לפחות שכבו לישון, או שעדיין באולם הגדול.

ליזי

"אני חושבת שקרוגר בחר בו כי הוא לימד אותו פעם." זואי מציעה.
"ג'נה," היא נאנחת. "אנחנו חייבות? זה לא שהיא נפגעה מקללה רצינית או משהו."

liorgonen3

"אלה עקבות של בן אנוש, בן אנוש." הוא אומר בזלזול. "הן קצת בלתי רגילות, אבל הן שייכות למישהו משלכם ולא להאגריד."

Xyr
אנריקו מחפש לעצמו פינה שקטה לייד שולחן ומתיישב בה לאחר שהוא מביא מספר דפים ועט. הוא חושב מעט ומתחיל לכתוב. המכתב הראשון מופנה לאביו - לאחר דברי פתיחה רגילים הכוללים את זה שהוא הגיע להוגוורטס בשלום והוא מרגיש שזאת תהיה שנה מעניינת במיוחד, הוא מבקש מידע אודות ראש הבית החדש ואודות הקוסמים מהמזרח אם יש כזה כדי לדעת כיצד להתנהל מולם והאם הפרופסור קרוגר עלול להחליט להתחיל להשגיח על הדברים שיוצאים ונכנסים אל בית הספר - דבר שללא ספק יפגע בהתנהלותו של אנריקו בבית הספר. בנוסף, סתם מתוך סקרנות הוא שואל אם הוא יכול לבדוק עבורו במשרד הקסמים לגבי משפחתו של מירקו הסרבי. שלושת המכתבים האחרים מופנים לכמה מ"דודיו" הפזורים ברחבי העולם - אחד בארה"ב, אחד באיטליה ואחד בצרפת. במכתבים אלה הוא דורש בשלומם ושואל האם הם יכולים לעשות עבורו בירור קצר אודות קוסמי המזרח, הטורניר ומשתתפים פוטנציאלים מבתי הספר האחרים. לאחר שהוא שולח את לואיג'י עם המכתבים - הם כולם יגיעו חזרה לביתו, ומשם הוריו יעבירו אותם הלאה עבורו שכן זה מרחק גדול מדיי עבור הינשוף המסכן - הוא מחליט שזה הזמן ללכת לישון ופורש לחדרו.

liorgonen3

"אתה בן אנוש טיפש." הוא אומר והם מסתלקים.

padron

אתה ישן. הבוקר מגיע מהר. מירקו לא בחדר, כאשר ג'יי וריי מתעוררים בערך במקביל אליך.
"יש... יש... שיעור עם קורגר על הבוקר." ריי מפהק.
"תלמיד מהשנה השלישית שאל אם אתה יכול להשיג לו ביצי דוקסים." ג'יי אומר. "הוא משלם אונייה ל-200 גרם."

ליזי

"נראה לי." היא אומרת. "אנחנו עם הגריפינדורים."
אתן מגיעות אל בקתתו של האגריד, כשלוקאס מצטרף אליכן. "היא תהיה בסדר." הוא אומר. "מדאם פומפרי אומרת שהקללה שפגעה לה בעיניים הייתה קלה יחסית. עם קצת מזל היא תחזור אלינו עוד שעה או שעתיים, אבל היא הייתה ממש עצבנית." הוא מושך בכתפיו.
אתן עוברות ורואות את תלמידי השנה החמישית חוזרים מכיוון הבקתה של האגריד. אניה, תלמידה מאותה שנה, מראה לך ולזואי את סיכת המדריך החדשה שלה.

Xyr
"כבר התחלנו? אני לא רואה סיבה שלא. אם לא הייתה לי מדיניות בלי שאלות באמת הייתי סקרן לדעת למה הוא צריך אותן. אני מאמין שתוך כמה ימים אני יכול להשיג אותן. לא הבאתי אספקה איתי. " אנריקו צוחק בעודו מתמתח. "בואו נלך לראות מה יש לראש הבית החדש שלנו להציע כמורה." הוא מוסיף בעודו מתארגן בזריזות ליום הלימודים. בעודו מתחיל ללכת הוא מוציא מחברת קטנה שנראית רגילה לחלוטין ורושם בה את ההזמנה." איך בדיוק הוא רוצה שנעביר לו את הסחורה? " הוא שואל תוך כדי הליכה וכתיבה.

padron

"הוא אמר שהוא לא יודע עדיין. רק שאל תוך כמה זמן זה ייקח ואם זה מתאפשר." הוא עונה.
אתם נכנסים לחדר, עם הגריפינדורים, וג'יי מתיישב לידך.

"אני הפרופסור קרוגר ואני אהיה המורה שלכם להתגוננות מפני כוחות האופל לשנה הנוכחית."
"רק לשנה הזאתי?" שואל תלמיד שמנמן מגריפינדור".
"כן, רק לשנה הקרובה." אומר הפרופסור.
"אבל... למה?" תלמידה אחרת מהבית שלך שואלת.
"לא לכל דבר יש תשובה." עונה לה קרוגר.
"בכל מקרה, הזמן קצר והמלאכה מרובה." הוא אומר. "חלקכם כבר מכיר אותי."
"וכעת, לענייננו." הוא אומר. "התגוננות מפני כוחות האופל חייבת להילמד באופן מעשי."

liorgonen3

אתה מגיע למקום, אך לצערך המהומה כבר התפזרה.
"אתה איפה אתה היית?" שואל האגריד בתקיפות כשאתה מגיח ממעבה היער. שאר התלמידים כבר עומדים מחוץ ליער.

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה