• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

ריק ומורטי יוצאים להרפתקה של מבוכים ודרקונים

קומיקס חדש שיוצא בקרוב מתאר את ההרפתקאות של ריק ומורטי, סדרת אנימציה משעשעת ביותר, במשחק של מבוכים ודרקונים.
נשמע שווה - https://www.vice.com/amp/en_us/article/mbxp44/rick-and-morty-dungeons-and-dragons-comic-book-vgtrn

בהמשך להרפתקה של הדמויות בסדרה האגדות של המחר, וביחד עם זה שאני מרגיש שהסדרה הרשומות של שאנארה זה הרפתקת מבוכים ודרקונים ברוחה, (הם אפילו מצאו בסדרה קוביות מבוכים ודרקונים) זה ממש מרגיש כמו שמו"ד זה ממש קול במיינסטרים בטלויזיה. וזה מרגיש לי מצוין
1523289253579-e2926584-81d5-41f0-b45e-168f4a527ab1.jpeg

וואי מגניב, אני לא טיפוס של קומיקס אבל אני קונה את זה ברגע שזה יוצא, בכללי זה נראה כמו משהו שיעזור להעביר את הזמן עד עונה 4

טוב יוצר הסדרה דן הרמון ידוע כשחקן מו"ד, אז לא מפתיע. הוא גם עשה פרקי מו"ד בקומיוניטי בזמנו, שגם היה משעשע.

אני האמת חושש מהיום שמו"ד כל כך יציף את תרבות הפופ המיינסטרימית שהוא יגיע למיצוי כטרנד והאנשים ה"נורמאלים" שהגיע להתעניין בו בדרך הזאת יעברו לטרנדים גיקיים אחרים, מה שיקטין חזרה את הקהילה ויחזיר אותה למעמד של נישה. אולי זה רק הפסימיות שלי...

אני חובב כמעט כל חומר של ריק ומורטי.
במיוחד בקומיקס את הארק של "דופוס" ג'רי.

לפי הציור אני מניח שיהיה הרבה הומור של מטה-
גרזן שכתוב עליו +1.. חח...

הממ, אני לא בטוח כמה זה הופך מיינסטרים כמו שהחנונים של פעם, היום יוצרים סדרות.. ואולי זה כן?
לא יודע מה איתך פלאפי, כשהגעתי לשחק מו"ד ותפקידים, לא חיפשתי להיות "מוזר"- פשוט אהבתי את זה.
ה"מוזרות" היתה בעיה שהייתי ואני עדיין צריך להתמודד איתה.

חזרה