• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[DND 4] שער הצלמוות - עץ הרשמה (4/5)

חובב, אני ב 7- נק"פ. אני מעולף, ומשב מרענן לא יכול להקים אותי. אז אשמח אם תרפא אותי עכשיו, כדי לאוכל לעזור לכם (ולרפא את עצמי עוד כמובן, ולשרוד, כי לא בא לי למות...)

זה לא מזל עלוב, זה טמטום לעורר 3 התקפות מזדמנות רק כדי לזוז, כשאפשר לפסוע ולצאת מהאיגוף בקלות.
וברגע שאתה מרפא אותו הוא עולה ל0 נק"פ ואז מתרפא.
דרקוניצן - שכחת לגלגל זריקת הצלה נגד מוות בסוף תורך.
נ.ב. בינתיים אני לא מכיר בתור של אורביניה, חובב פעל לפני תורו בסדר היוזמה.
דיברנו שעכשיו מנסים לעבוד לפי סדר היוזמה, אבל אם לא בא לכם ככה תגידו כאן ונבטל (ואני אכיר רטרואקטיבית בתור של אורביניה, אבל אני באמת מעדיף לנסות)

לא לא לא, פסעתי, אויש, פסעתי משבצת אחת בכדי לצאת מהאיגוף, חשבתי שזה היה ברור...
אפילו כתבתי שאורביניה פוסעת בתיאור הפעולה...
אני מצטער, התכוונתי לפסוע, אפילו אערוך את ההודעה..

כמו צעד מטר וחצי בפאת׳פיינדר, אתה נע משבצת אחת ולא מעורר התקפות מזדמנות.
אבל, שבת נכנסה, ואביעד אמר לא להגיב בשבת, אז נחכה ליום ראשון, בכל מקרה, שבת שלום לכולם!

חאן - הערה לגבי התגובה האחרונה
א. אתה לא יכול לפסוע מd20 לc19, כי אתה לא יכול לפסוע דרך פינות או דרך משבצות תפוסות בידי אויבים או תוואי שטח חוסם.
ב. אתה לא צריך לזוז כל סיבוב, אתה לא ציפי לבני. אם אתה מאגף אויב אתה מקבל יתרון קרבי, שנותן לך 2+ להתקפה. בנוסף, נוכלים גורמים את לסיבוב נזק נוסף בהתקפה עם יתרון קרבי, ששווה ל2ק6 ברמתך, ואתה יכול לקבוע אם להוסיף אותו לאחר גלגול הנזק. אז למה לוותר על תוסף של 7 נזק ממוצע להתקפה?

חובב, הערה בנוגע לטקטיקת להקה - אתה מאפשר לבן ברית לבחירתך לפסוע לאן שבא לו, ובנוסף דמות חסרת הכרה לא יכולה לפסוע. המשביר המרענן שלך לא פעיל?
דרקוניצן - דמות חסרת הכרה נופלת שרועה, מה שבעצם העניק לכולם יתרון קרבי עליך אבל התעלמתי, ומחייב אותך לקום לפני שתלך או תפסע, ז''א שהפעם הבאה שתתעורר תצטרך לקום ואז לזוז
כולם - לייצב את אלי דורש בדיקת רפואה ד''ק 10 כדי לאפשר לה להשתמש במחשב המרענן בלי פעולה, כי היא עוד לא ניצלה אותו, (למרות שהיא לא תקבל את הבונוסים להגנות אבל מה זה משנה) או אם אתם פחות נחמדים ד''ק 15 ייצב אותה בלי לאפשר לה לנצל פרץ ריפוי. כישלון יהיה חסר משמעות במקרה הזה.

שבוע טוב לכולם! הגבתי בהמון נושאים, ואני מחכה לוולף שיאשר או יבטל את הרצון שלו לערוך את התור שלו, כי כמו שהסתברתי לו הוא יכול לעבור דרך המשבצת של אלי כי היא בת ברית. אם הוא לא יענה עד יום שני הוא יקבל את האזהרה הראשונה שלו ממני.

חזרה