• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הארי פוטר - 19 שנים מאוחר יותר - עץ משחק [3/4]

סטטוס
נעול לתגובות.
padron

הוא מכניס את האוניות לכיסו בשקט ובמהירות.
אתה ניגש אל החנות. הקרשים חוסמים את חלון הראווה שעל החנות, ועל דלתה עדיין תלוי השלט סגור עד להודעה חדשה. אתה שם לב לכך שדלת החנות נעולה. לחש אלוהומורה פשוט יכול לפתור את זה לדעתך, אך אתה יודע שכקוסם קטין אסור לך להשתמש בקסמים מחוץ לבית הספר.
לפתע, הדלת נפתחת. מולך עומד ילד, בן גילך (פחות או יותר). שערו שחור, עיניו כחולות וגוון עורו בהיר, אך לא חיוור. "שלום." הוא אומר בלבביות. המבטא שלו מסגיר את זרותו.

--

liorgonen3

OOG : כן.

IG : הסעודה מסתיימת ואתם מתפזרים לחדרים. היום אין לכם לימודים והשעה עדיין מוקדמת בשביל ללכת לישון.
שני תלמידים מהשנה הרביעית ניגשים אליך "מ'נראה לך שיהיה בטורניר?" הם שואלים. רוב התלמידים מתפזרים לדרכם. "למה נראה לך שבאו נציגים ממשרד הקסמים האסייתי?" קול אחר נשמע ברקע.

---

ליזי

"אני עדיין לא יודע לאיזה בית התקבלתי." הוא אומר לך בחיוך לבבי בעודו לוחץ את ידך. את שמה לב לכך שלחיצת ידו חזקה מאוד, יותר ממה שציפית.
"הגענו מסרביה, לפני חודש."

padron

"אני מירקו." הוא אומר לך. לא ממש ברור לך מהיכן הוא הגיע.
"אני וההורים שלי הגענו לאנגליה לפני כחודש מסרביה."

״יש בזה משהו״, מתיישב אד. ״היה לי רעיון לצותת להם, אבל זה נשמע... נועז״.

xyr
"אה! נחמד..." עד עכשיו, אוולין בכלל לא חשבה על העובדה שיש קוסמים בארצות אחרות לעומק."אני אישית בבית רייבנקלאו, אם תתקבל לשם דבר איתי, אוכל לעשות לך סיור..." היא מסמיקה בביישנות ומסתכלת אחורה. "אממ... חברה שלי מחכה לי פשוט, אז... היה נחמד להכיר אותך... אמ... ביי!" היא נותנת עוד חיוך מאולץ ועוזבת אותו. לאחר מכן היא רצה לזואי ונותנת לה חיבוק גדול.

הח׳אן הטטרי

"מה התוכנית?" ג'יימס שואל. "מה שקורה הוא... מסקרן."

-----

ליזי

"להתראות." הוא אומר לך בחיוך.
"היי!" אומרת לך זואי ומתנפלת עליו בחיבוק בחזרה. "מי היה הילד הזה?"

-----

liorgonen3

"אבל מוזר שהם הופיעו ככה פתאום, לא?" שואל קול אחר, של אחד מתלמידי השכבה שלך.
אתה יורד אל המרתפים, היכן שממוקם חדר המועדון של סלית'רין.
"מחר יש לנו שעתיים ראשונות עם האגריד והגריפינדורים." אומר לך קייל ברקע.

-----

padron

"עברנו לכאן." הוא אומר. "בסרביה אין הרבה כסף ולכן ההורים שלי מנסים לעבור למקום בו יהיה קצת יותר נוח להסתדר." הוא מסביר.
"לגבי החנות - קצת קשה למצוא פה דירה והנכס הזה עמד ריק כבר הרבה זמן אז חשבנו שנשכור אותו בינתיים עד שנמצא בית."

Xyr
"הסביבה כאן לא משהו אבל אני מניח שזה יותר טוב מכלום. מי הבעלים כאן כרגע בכלל? ועוד שאלה - אתה צפוי לעבור להוגוורטס עכשיו שאתם כאן באנגליה?" אנריקו ממשיך במטר השאלות.

padron

"אין לנו מושג מי הבעלים." הוא עונה. "אבל כשזו האופציה היחידה שעמדה על הפרק, זה בהחלט עדיף מכלום." הוא ממשיך.
"וכן, אני עובר להוגוורטס."

-----

liorgonen3

"אלה רק עובדים ממשרד הקסמים שלהם." הוא אומר לך. "לא ידוע למה הם פה ומה המטרה שלהם?" הוא אומר.
"מתי בכלל יגיעו כולם?" אתה שומע את קולו של נייל, תלמיד ממזר מהשנה השלישית שיושב בנוחות על כורסא ישנה ובלויה ליד האח.

-----

ליזי

"בטח." היא אומרת בחיוך, בזמן שאתן מחפשות את אחד מדוכני המזון הנודדים.
"אז מה קרה?"

"היה... רצח. בשכונה שלי." החיוך נמוג מפניה. "שני קוסמים, נראו קצת כמו הולכי מוות. הם... רצחו הרבה מהמוגלגים וברחו, אבל... הם... הם כמעט פגעו בי ובאמא שלי, זואי." אווה תופסת את ידה בחוזקה בלי לשים לב. "זה היה נורא מפחיד, אילולא קוסם אחר הצליח לשגר אותנו לבטחה אני... אני לא רוצה לחשוב על זה."

Xyr
"הגיוני לחלוטין. אני מקווה שתסתדרו כאן כמו שצריך. מה עושים כשמישהו עובר להוגוורטס באמצע? תעבור מיון כמו שנה א'? או שכבר העבירו מיון כלשהו בשל הנסיבות?"

liorgonen3

"אני מתכוון למשלחות של בתי הספר." הוא אומר לך.
"שני העובדים שלהם לא מעניינים. הם בטח באים לטפל רק בסידורי המנהלה. כשהמשלחת תגיע - אז יתחיל הכיף האמיתי." הוא אומר ומוסיף "חשבת להשתתף? אני יודע שזה מגיל 17, אבל... אולי יש דרך?" הוא חצי שואל - חצי אומר.

-----

ליזי

היא שומעת את הסיפור. "אבל... כל אוכלי המוות המוכרים כלואים היטב באזקבאן. מה יכול היה להוביל לזה?"

-----

padron

"אני לא יודע." הוא אומר.
"אני לא מכיר את הוגוורטס."

Xyr
"נו טוב, אני מניח שתגלה בהמשך. אם תצטרך עזרה בהוגוורטס תמיד תוכל לפנות אליי. פשוט תשאל מישהו איפה אנריקו קראוולי - אני שם די מוכר וכמעט תמיד מישהו יודע איפה למצוא אותי - בעיקר אם הוא צריך משהו. היה נעים להכיר! " אנריקו אומר בחיוך ופונה ללכת.

liorgonen3

"זה יהיה מעניין." הוא אומר. הלילה יורד ואתה הולך לישון.
אתה קם בבוקר ומתכונן לצאת אל ארוחת הבוקר שבאולם הגדול, לקראת שיעור טיפול בחיות פלא.
השעה עדיין מוקדמת, אבל לא בלתי-סבירה. שאר חבריך עדיין ישנים (הם נוטים לאחר).
אתה יוצא מחדר המועדון שלכם ומועד על משהו. אתה קם ומרים את מבטך - ומזהה את אירה מקגוייר, תלמידת שנה רביעית מהפלאף. היא שוכבת שם מתה.

-----

padron

"להתראות." הוא אומר וסוגר את הדלת. עננת אבק עולה מכיוון הבית בעודך חוצה את סמטת נוקטורן ומסיים את שאר הקניות שנותרו לך.

ימי החופשה האחרונים חולפים והיום הראשון ללימודים מגיע.
אתה מגיע אל רכבת האקספרס ונפרד מהוריך ברציף תשע ושלושה רבעים. אתה עולה אל הרכבת, וממש ברגע שאתה נכנס אתה מבחין במספר אנשים, זרים, הלבושים בגלימות אדומות שהולכים לאורך הרכבת, לכיוון החלק הרחוק ביותר שלה מהקטר.

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה