• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

My little Pony: Failure Is Magic! (4/4( OOC

אוקי. אני מניח שמגיע לכולכם 3 נק'נ! יאי!
אמממ... חשבתי על זה, ומסורבל לסרוק כל כך הרבה עמודים, במיוחד כשאני רוצה לעדכן את רשימת הדב"ש.
אז.. אני אפתח IC חדש לכל פרק.
הפרק הבא יהיה הרבה תלוי בכם- אנחנו נציג את הדמות של tkhag, והאינטרקציה ביניכם. אם תרגישו שאתם זקוקים לדחיפה חיצונית, סבבה.
אבל חשוב שתבינו, שהתנהגות בוגרת מדי בתחילת הפרק פשוט תקצר אותו. עובד על הפתיחה לפרק החדש.

הייתי מתיאש מהפשלות של עצמי בהנחיה, אבל שם הקמפיין מכריח אותי להיות אופטימי..

dragonian אמר/ה:
[post]697512[/post] הייתי מתיאש מהפשלות של עצמי בהנחיה, אבל שם הקמפיין מכריח אותי להיות אופטימי..
עקבתי אחרי המשחק והוא הלך די חלק, נכון שהייתה בעיה קטנה בחלק האחרון אבל דברים כאלה תמיד קורים ואתה א... שליט מבוך לא יתאים כאן אז... שליט פוני? לא זה עוד יותר גרוע... בכל מקרה אתה עשית עבודה נהדרת בעץ הזה ואני ממש שמח להצטרף למשחק.

אני כמעט תמיד יכול לעדכן, אלא אם קרה מקרה חירום משפחתי או שאני ממש תקוע.
התמריץ להגי,ב, הוא שאז אוכל לעדכן. כשמתחילים לדלג על שחקן, מנסיוני, יש אחוז גבוה שהוא יתפוגג.

משחק בפורום, זה סיפור מאתגר שדורש מאיתנו לסמוך אחד על השני.
תגיבו כשאתם יכולים, ואני אשתדל להגיב בהקדם האפשרי. לא יודע מה אפשר לעשות חוץ מזה.

המשחק הוא פחות קווסטים, ויותר התמודדות אישית של הדמויות- אז אני לא ממש יכול להתקדם בלי הדמויות.

לא אמרתי שאני מצפה שידלגו על שחקנים, רק רציתי שיהיה ברור לשחקנים שמצפים מהם לתגובה בכול פרק זמן מסוים.

עוד משהו קטן, הרבה פעמים לשחקנים אין ממש מה להגיד על הסיטואציה ולכן הם לא מגיבים ואז מחכים להם שיגיבו וזה יוצר בעיה קטנה...

ובכן, בגלל שזה לא סשן חי, אני מצפה משחקנים להגיד בooc:"אין לי מה להגיד, אפשר להתקדם" או משהו כזה.
תראה, היה תקופה שנדנדתי לשחקנים ורדפתי אחריהם בהודעות פרטיות... אז אין לי יותר כוו ה לעשות את זה.
כשתרצו- המשחק יתקדם. לא פחות ולא יותר.

שלחת לו הודע בפרטי?
בכול מקרה כבר כמעט עברו שבועיים מאז ההודעה האחרונה שלו, נראה לי שאין לנו הרבה ברירה (אגב זו הסיבה שהצעתי לקבוע קצב למשחק).
אם אתה מאמין שהוא יגיב בקרוב אפשר לחכות עוד יומיים, אבל אם הוא לא יגיב עד אז זה כבר יהיה שבועיים שהוא לא הגיב ולחכות לו מעבר לזה יהיה מוגזם.

בנימה אחרת הנה כמה סרטונים נחמדים שמצאתי YouTube כדי להעביר את הזמן.
מי אמר שפונים לא יודעים להלחם?

אני אומר שנחכה עד שניצן יחזור מהטיול ויגיב (או רק יגיב).
בכול מקרה אני הולך לשלוח לו הודעה פרטית ולשאול אותו מתי הוא יהיה זמין שוב.
גם אי אפשר בדיוק לדב"ש אותו בהתחשב שהיחסים בין הדמות שלו לדמות שלי הם חלק גדול אם לא רוב הפרק.

חזרה