• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק- הקרב האחרון (5/5) [הסתיים]

"הזמן מוגבל, אך אני יודעת את התשובות לשתי השאלות הראשונות. המחשבות שלך חושפות לי מיהו יוקו, אך אותו מעולם לא ראיתי בעתיד הזה. אולי, תוכלי ליצור לו מקום בעתיד החדש שנוצר" היא אומרת לצ'אהו.

"שמעו את דבריי, בנות של טיאן שיה.
הצללים מתאספים תחת אזורים אפלים,
העיניים כולן מופנות למאבק על כתר שיש שניים ממנו,
וכאשר המאבק יחריף, אז הם יכו.
מוות ופחד ישלטו ביבשת, עתיד אפל,
העבר שלכן יחזור לרדוף אתכן, כשם שהוא יחזור לרדוף את חמשתכם.
אם תרצו לעצור אותו, תצטרכו להביא אור אל האפלה בעצמכן...
ואם התחלה לכך תחפשו-
אם המפלצות הראתה לי את שני השדים האוכלים את לבכן בגוקה.
"

היא מסיים את הנבואה שאתן מבינות שהיא מצוטטת בשינויים קלים, ודם מתחיל לצאת מפיה.
"כה מוקדם" היא מתלוננת ללא שינוי בקולה, אך אתם מבינים שהזמן קצר הרבה יותר משנראה.

המכשפה ומסתכלת על משהו, ומוציאה קופסה קטנה מהכיס שלה. קופסת מעץ שחור. היא זורקת אותה אליה, וצ'אהו תופסת אותה בקלות.

"אלף נבואות נשברו, ורק פאראסאמה תדע אלו יחיו. כמו לנג-ווא- כך גם הנצחיות של השושלת שלי נשברה. באי צ'אהו, גם אם היית מסוגלת לעזור לי, דרכי שונה מידי משלכם בשביל שנוכל באמת לשתף פעולה. אבל בקופסה הזו, נמצאת הנקמה שלי על הנבואה שהרגה אותי. ברגע של סכנה אמתית, ואני יכולה לראות- רגע כזה עוד יבוא- תפתחי את הקופסה הזו. לאמאשטו באותו הרגע תסתכל אל העולם, ואם המפלצות תזכור. בסופו של דבר צ'אהו, היא תוכל לראות את המפלצת שנמצאת גם בך."

היא קורסת, משתעלת פעם נוספת דם, ואז מניחה את הידיים שלה על הצוואר שלה. "זהו הסוף של השושלת שלי" היא אומרת, ומטילה את הלחש האחרון שלה, מסרבת לגסוס על הרצפה כאחת מהחיות המסכנות אותן היא עינתה בחייה. החל מהצוואר שלה, שברים נראים על הגוף שלה, מתפשטים במהירות, עד שהיא הופכת לאבק, משתמשת בקסם על מנת לפורר את עצמה. החנית הכסופה נופלת על האדמה, יפיפייה במראה שלה, עם טיפה קטנה של דם שנותרה עליה.

מידרה מסתכל על הקופסה. "אני הייתי מציע שתזרקי את זה, המכשפה הזו מרושעת, ואת לא רוצה עסק ה'מתנות' שלה" הוא אומר לצ'אהו בפשטות, ואז רץ לכיוון הדלת. "בואו חברים, לפני שהצפעים שדיברתם עליהם יימלטו לחלוטין" הוא אומר, ומזנק קדימה, זנב הקוף שלו זז בהתלהבות ומתכונן למה שלא הולך להגיע.

IN
כאשר אתם יוצאים מן המקדש, אתם רואים את העקבות על האדמה תחתיכם. שלושה במספר, הצעדים של אחד גדולים מן האחרים. מאי לין, קונאט וראביד, בבירור. הם עברו כאן לאחרונה, וממה שנראה קונאט פצוע (משהו שגורם לכמה מכם למעט אושר בלב). מידרה מכוון קדימה "זוהי גם הדרך אל הכפר שלי, חברים, אני אראה לכם את הדרך החוצה" הוא אומר, ומזנק בקלילות קדימה. הרגליים שלו נוגעות בקרקע בקלילות, מזנקות קדימה. אתם רואים את השועלים והתנים יוצאים מבין המקומות, פראיים ואכזריים, וכרגע- חסרי שליטה, וחסרי רסן.

META
גלגלו יוזמה!

זוהי התקלות מיוחדת, כך שהמפה הולכת לעבוד בצורה מעט שונה, וגם ההתקלות.
המפה מחולקת לשלבים, ואתם כולכם מתחילים בשלב 0 (דלת המקדש ההרוס). ככול שתתקדמו, תחשפו עוד חלקים מהמפה, וכול חלק ניתן לעבור באחת משתי דרכים- בדיקת מיומנות מאחת מאלו המוצעות לכם, או רעיון מקורי עם אחת מהיכולות האחרות שלכם או מקוריות גרידא.
על כול אדם מהקבוצה שעבר את השלב, כולל מידרה, אתם מקבלים תוסף מצב של 1+ על כול הגלגולים שלכם, שמצטבר עם עצמו ועם כול תוסף מצב אחר. מה שאומר שהדמות האחרונה שלא עברה שלב מקבלת 5+ לגלגולים שלה בכול ניסיון לעבור את השלב.
כמות הסיבובים שלוקח לכם לעבור את כול המבוך הזה נספרת, ובעלת השפעה. בסופו של דבר, זהו סוג של מרדף.

אשיגה ממהר יחד עם שאר החבורה אבל בעודם יוצאים מהמקדש הוא מעיף מבט לאחור ונאנח. יש עוד סיפורים רבים במקדש שהוא לא הספיק לגלות, והוא חושש שלא תהיה לו הזדמנות לחזור לכאן.
אבל לעצור את הצפעים זה הצורך המיידי, ואולי הוא יוכל לגלות חלק מהסיפורים מהחפצים שהם לקחו מהמקדש.
Meta
יוזמה-15

META
יוזמה למידרה: 5+4=9.

אתם יכולים לכתוב את תורכם לפני מישהו אחר, או להשהות את תורכם, אבל אלא אם השהיתם במפורש את תורכם- התורות יתבצעו על פי סדר היוזמה, בגלל מבנה ההתקלות.
סדר היוזמה:
ריוסקה 18
שאנג-רן 16 (זריזות 3+)
צ׳אהו 16 (זריזות 2+)
אשיגה 15
מידרה 9
שינה 4

IN
המכשול הראשון שעומד בפניכם בעודכם רצים, הוא הסלעים והאבנים הרבים העומדים בדרך. הם לא מאוזנים, קל להחליק עליהם, ואתם צריכים לזנק מאחד לשני בשביל לא ליפול ולהיפצע או להיחתך מהם. אתם שומעים מרחוק כבר את הנביחות של החיות המורעבות.

META
על מנת לעבור את השלב, אתם יכולים להשתמש בבדיקת אקרובטיקה (ד"ק בינוני) על מנת לזנק ולקפוץ בין האבנים, או בתפיסה (ד"ק בינוני) על מנת לזהות מה הן האבנים היציבות יותר ולעבור עליהן.

שאנג-רן מסתכל על הקיר ומחייך - אם יש משהו שהוא טוב בו חוץ מלדבר, זה זינוקים. הוא עוצם עיניים לשנייה ורץ לכיוון הסלעים במהירות שנראית על אנושית. שנייה לפני שהוא מגיע הוא מזנק ומתחיל לקפוץ בינהם.
Meta
מנצל נקודת צ'י כדי להעלות מהירות ב20 Feet, מה שמוסיף +8 לבדיקת האקרובטיקה. (נותרה נקודה אחת)
אקרובטיקה: 13+20=33

IN
שאנג-רן מזנק בקלילות מעל האבנים, מומחה בזינוקים מהסוג הזה, והדבר מוזר- לראות את הסוחר השמנמן מזנק לגובה על טבעי כמעט למבנה גופו. שאנג-רן מרים את ידו בסוף הקפיצה, עוצר את המשקפיים שלו מליפול ולהישבר תחת האבנים.

שאנג-רן כעת מתקדם עוד קצת קדימה, מעבר לאחרים. והוא רואה אותם. למען האמת, הוא שמע אותם כבר מרחוק. הוא רואה את העמק בו הם צריכים לעבור, מלא בשועלים נגועים, תנים אכזריים, ויצורים אחרים שטומאו בידי הקסם של המכשפה, וכעת הם חסרי השליטה שלה. סימנים נוספים של דם נראים, אפילו של לחימה, ושאנג-רן יודע שהדבר יהיה קשה למעבר.

META
כיצד לעבור את השלב השני אני אפרט בתור הבא.

כרגע זה ששאנג-רן עבר מעניק לכול מי שמנסה לעבור את השלב הראשון תוסף מצב 1+ לבדיקה (ככול תוסף מצב, הוא מצטבר כמובן עם תוספי מצב אחרים).

אשיגה עוקב אחרי שאנג רן, הוא נע בצורה מעט מגושמת וזהירה יותר ממנו אבל המעבר של האיש המהיר יותר נותן מלמדת את אשיגה היכן כדאי לעבור.
META
תפיסה- 9+9+1=19

ריוסקה סוקר במהירות את המכשול שלפניו, ואז את השתיים שעומדות מאחוריו.
זה לא יעבוד.
הוא מחזיר את חרבו לנדן ונעמד עם גבו לסלעים ופניו כלפי צ'אהיו ושינה, מתכופף מעט ומצמיד את ידיו זו לזו בצורה של כף בגובה ברכיו.
"מהר." הוא אומר לשתיים, "אני אתן לכן הקפצה לצד השני של הסלעים הללו."

OUT
אמרת שיש דרכים חלופיות לעבור את המכשולים, לכן אני רוצה ליזום אחת בה ריוסקה מקפיץ את שינה וצ'אהיו מעבר לסלעים במקום שהן יסתכנו בבדיקת אקרובטיקה.
אם הן יסכימו, כיצד זה יעבוד?

אשיגה כמעט ומחליק מטה ונופל אל התהום, אך ברגע האחרון מתאזן על האבן שהוא בחר בדרכו, ועוצר לצידו של שאנג-רן.

OUT
ריוסקה יכול לבצע פעולת עזרה לאחר, מה שיאפשר לו לגלגל בדיקה בד"ק 10 ולהעניק לשינה או צ'אהו תוסף מצב 2+ לבדיקה הבאה שלהם מאותו הסוג. אם כמובן יש לו איזשהו מאפיין שקשור לפעולות עזרה לאחר, הוא משפיע גם כאן.
אם ריוסקה רוצה לסחוב את שינה או צ'אהו על הגב ולקפוץ, זה מחסר של 6- לבדיקה שלו, ודורש ממנו לפחות ערך כוח של 15 (מה שאני די בטוח שיש לו), אבל אני מוכן לקבל את זה. זה כמובן, ידרוש ממנו לגלגל אקרובטיקה ולא תפיסה, אם יש ספק בדבר.

ריוסקה מסתכל על איך שאשיגה עובר את האבנים החדות ומשנה את דעתו. הוא ניגש אל צ'אהיו ותופס בזרועה, מרים אותה ומרכיב אותה על גבו, ואז מושך את ידיה מעל כתפיו על מנת למנוע ממנה ליפול.
"אני מתנצל, תוכלי לכעוס עליי אחר-כך." הוא אומר ומזנק על צ'אהיו על האבנים.
משקלו מוכבד על ידי הציוד שלו והנוסעת אותה הוא סוחב על גבו, אך כוחו מספיק לדחוף אותו מאבן לאבן בעודו שומר על שיווי משקלו.

META
בדיקת אקרובטיקה: 14+4+2 = 20 סה"כ.

חזרה