• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

קריאת העורב - עץ משחק [מו"ד 5] (5/5)

ליילאני
את מוצאת בקלות כוהנת של פרייה, בת אנוש צעירה, אותה את מזהה בזכות הגלימות הירוקות שלה. "אפשר לעזור לך, גברתי?"
את שואלת אותה לגבי הנאגה, והאם הם עלולים להפיץ מחלות או רעל. "אממ... תני לי לחשוב רגע..." היא מהרהרת לכמה רגעים. "ממה שזכור לי מלימודי, נאגה אינם רעילים מעצם טבעם, אבל אני חושבת שהבשר שלהם... אני לא זוכרת אם הוא רעיל, או אנטי-רעלני..."

ליילאני
"אני לא חושבת שזה שגרתי אצלם להרעיל כלי נשק, אבל מי יודע... יש כמה צמחים תת-ימיים מאוד רעילים באזורים בהם נאגה חיים."
שאן
הננס מסתכל עליך בעצבנות. "בסדר. שלושה מטבעות." הוא מושיט לך את הצנצנת, ומיד מחייך שוב. "תחזור בקרוב! הרבה דברים מעניינים מחכים כאן למתעניין שכמוך, כן!"
OUT
הכל בסדר, קח את הזמן :) כרגע דרוגמאר נמצא בנמל עם כולם חוץ מליילאני ושאן, אנחנו נגמור את העסקים שלהם בעיר ממש עוד מעט ואז נמשיך במשחק. אתה מוזמן לדבר עם האחרים כרגע אם אתה רוצה.

ליילאני
"אולי בחנות של הרוקח המקומי. לא קשה לפספס אותה, היא נמצאת ממש מול השוק במרכז העיר."
OUT
מטעמי זמן, נניח שאת מגיעה לחנות, והמוכר מציע לך תמיסה נוגדת רעל תמורת חמישה מטבעות זהב. תחליטי אם את קונה או לא, ואז תחזי לנמל.

"קסם? מעניין. כשאני חושב על זה, אנחנו לא מכירים אחד את השני בכלל. מה דעתכם על היכרות קצרה? אני זוהאן, נצר לבית זודונה מהמישורים המזרחיים. הגעתי לבאררטון כחלק משליחות פוליטית, ואני מאמין שהמנהיג של חסרי הכתר יוכל לעזור לי בעניין."

חזרה