• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מחפשים שחקנ/ית לקבוצת מו״ד 5 בגבעתיים (באנגלית)

• מחבר/ת הנושא Anonymous
  • תאריך התחלה
A

Anonymous

Guest
אהלן אהלן,

אנחנו קבוצה של שתי שחקניות, שני שחקנים ושה״מ ומחפשים שחקנ/ית נוספ/ת. אנחנו בגילאי 25-40~, נפגשים בימי ראשון בערב בגבעתיים ומשחקים באנגלית.
הקבוצה ידידותית ביותר ומתאימה לשחקנים מתחילים וותיקים :)
אנחנו משחקים מו״ד 5 (או D&D E5 כמו שאנחנו קוראים לזה...), אנחנו באמצע קמפיין שהתחיל לפני כמה חודשים, הדמויות כמעט הגיעו לרמה 8.

מתעניינים וסקרנים לפרטים נוספים מוזמנים לשאול כאן או להשאיר טלפון / מייל ואני כבר אדבר אתכם :)

יום נפלא!

היי, קוראים לי אמיר , שיחקתי מבוכים ודרקונים בסיסי מורחב ו3.5 הפסקתי וחזרתי לסירוגין מידי פעם (קבוצות התפרקו) עד שהפסקתי שוב לפני 4 שנים בעיקר שיחקתי 3.5 אני לא מכיר את גירסה 5 ולא שיחקתי באנגלית אבל אני מניח שזה תמיד מאתגר ללמוד משהו חדש .
רציתי לברר לגבי השעות וכמובן עוד פרטים
אשמח אם תחזרי אלי
המייל שלי הוא [email protected]
פלא 0505073191

are you still looking for players? I fall within the age range, and have just started playing- online so far but have been trying to find where people group up in Israel, finally found this site!

please let me know if this is still relevant. thanks
(I speak hebrew and english, but find typing in English a lot more natural..)

0543973700

Hi. My name is Adi, and I've been playing various rpgs for the past quarter of a century.
I'm 46 years old and am currently looking for a group to join.
I played most of the versions of D&D (including 5th edition) Shadowrun and Exalted.
I'm mostly a roleplayer (as opposed to a roll player).
If this is still relevant please contact me at [email protected]

חזרה