• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[DND 4] שער הצלמוות - עץ הרשמה (4/5)

תתכוננו, אני הולך להשקיע בתגובות שלי.

נ.ב. נזכרתי בזה:
dragonitzan אמר/ה:
[post]694025[/post] אזהרה: מדי פעם אבקש מכם זריקת ריכוז ד"ק 15 להבין את מה שהיא אומרת מרוב שהיא מדברת מהר... היא חופרת וחופרת וחופרת ואם לא תעצרו אותה היא תמשיך לדבר על שטויות ועל החיים שלה, רגעי השקט היחידים שלה הם כשהיא מנגנת או נושמת...
אני הולך להנות מהדמות הזאת...

אז עכשיו אני רגע כותב את זה בצורה מתאימה:
פטפוט מתמשך (לפי-רצון,תודעה): אלי מבצעת התקפה: פרץ 5, כרז נגד רצון. בפגיעה, האויב מפסיק לעקוב אחרי דיבוריה והוא לא מצליח להבין את מה שהיא אומרת. בפגיעה קריטית, האויב הלום עד שאלי שותקת.
היכולת מופעלת מידית כאשר אלי אומרת מעל לשלושה משפטים רצוף.
היכולת לא יכולה להופעל במהלך קרב.

כל השחקנים בשער הצלמוות שלום. ביקשתי למחוק את התגובות הלא קשורות ולא להגיב עד אז, אבל אני רואה שלא ממש מקשיבים לי. להיות שה''ם זה התפקיד שלי, ןבכלל זה להעיר לשחקנים. עכשיו אני לא מגיב עד שחובב ודרקוניצן ימחקו את ההודעות שלהם, ובשביל זה גם הל-לורד יאלץ למחוק את שלו. יום טוב.

זו שבה אני כותב דוגמא להפרדת מטא-אין. בכל אופן, היא איננה וטוב שכך.

למי מחכים? כולם הגיבו.

נ.ב. אם מחכים לח'אן תודיעו לו, אני לא בטוח שהוא הבין שיש לו תור נוסף.

ח'אן - אתה מנצל פרץ ריפוי (שערכו אצלך הוא לפי דעתי 5) מה שנותן לך 5 נק"פ ובנוסף היכולת שלי נותנת לך עוד 5 נק"פ, ככה שאתה מרפא 10 נק"פ.

נ.ב. לא עשית את ההתקפה הבסיסית... מחליק את היצור לL4 במקום L3, כשהוא עובר קודם ליד החאן בK4. ככה או הח'אן או הל לורד יוכלו לבצע התקפה בסיסית, מי ששלו טובה יותר.

חזרה