• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

שער הצלמוות - עץ משחק (4/4) [מו''ד 4]

כולם
OUT
חובב: תודה בכל מקרה :)
IN
מורת'ון נשאר לשכב על הרצפה, שיכור, ישן ועיוור למתרחש.
אביעד
מה? איך? למה לא לבוא לקראתי ולקראת התכניות הקרימינליות שלי? (*פרצוף שמנסה להיות חמוד*)

כולם
אין לי שום כוונה ללכת לכלא, אני אמשיך להיאבק.
IN
"בן המחצית הזה הוא טיפש ושיכור, ואני דוברת אמת, יכול להיות שהשרץ הקטן רק ניסה להרשים את יושבי הפונדק בדרך מוזרה וללא הצלחה יתרה. אינני מבינה לגמרי את דרכם של בני המחצית, אבל כנראה שלרקוד על שולחנות, להשתכר, לשקר ולעשות מעצמם בדיחה הם דברים מקובלים בקרב החברה שלהם.
בן המחצית לא אשם, הוא טיפש, ושיכור."

כולם
מיכרון מבין שקורים המון דברים עכשיו, והוא זקוק לקצת זמן חשיבה, מנוחה ובעיקר לחפש אחר דובן. לכן מיכרון מעדיף להישאר בשקט.

כולם
גם השומר היה חושב שיש משהו בדבריו של הזדה, אבל היא בדיוק ניסתה לשחד אותו, אז, נו באמת...
אורביניה
Out - כשאמרת שאת הולכת להתנגד, התכוונת לשכנע את השומר, להיאבק, להילחם בנשק, או לברוח?

כולם
"אמרתי כבר קודם" אומרת הזדה במבט קר ומסוכן, "הכסף נלקח מכיסם של הסוחרים, על ידיו," היא זורקת את הראש הכרות על הרצפה, "כך, שלפי כל כלל במד הרצון הטוב, מוטב להחזיר אותו לבעליו".
"אז אנא ממך, שחרר את השיכור המסכן והעלוב, הוא איתי, ואני אדאג שהוא לא יפריע יותר באמירות מטומטמות וחסרות שחר."
OUT
ח'אן, סליחה שאני מכנה אותך בהרבה כינויים לא כל כך... אבל תזכור, זה משחק דמות, שום דבר לא אישי.

אביעד
התכוונתי לראשון, אם הוא לא יעבוד, אז בשלישי, ובמקרה שגם הוא לא יעבוד, איאלץ להסתפק באחרון.

אורביניה
את הרגע ניסית לשחד את השומר. זה ברור שאת משקרת. ואת באמת רוצה לפתוח בעימות מזוין בתוך כפר מוקף חומות? כי אם כן פשוט גלגלי יוזמה והתקפה. לא, לא, לא. פשוט כדאי לציית לסמכות מדי פעם.
כולם
המצב נראה מסובך הזדהה לא מצליחה לשכנע את השומר לעזוב אותה ואת בן המחצית, כי השקר שיחה כל כך שקוף. האם תתערבו?

כולם
"בפעם השלישית והאחרונה, שחרר את בן המחצית, אין לי שום כוונה לפתוח כאן עימות קטלני נגד אחד מאנשי המשמר, אבל עם לא תהיה ברירה...
אז אני אומר את זה בשיטה הברורה ביותר, אין לך שום זכות לעצור אדם מאחר שהוא שתה, וספג את השפעות השכרות, אז אנא, מסור, אותו, לידי!"
אומרת אורביניה בזעם אצור, נראה שבעוד רגע, התכונות שקיבלה מאבותיה השטנים יפרצו מתוכה, בפעם האחרונה שזה קרה...
3 בני אדם נהרגו.
בית נבזז ונשרף ע''י בריוני רחוב.
פלוגת משמר 1 ספגה אבדות כבדות על ידי פוחזים ופושעים.
ואורביניה יצאה מהעניין ללא שום עונש, ואף נראה שמשמר העיר מעולם לא ידע על מעורבותה בעניין, למרות שהיא זו שהנהיגה את מבצע ההרס.
הדבר האחרון שרצתה שיקרה לה הוא שיקשרו אותה יחד עם עברה המפוקפק.
אבל גופה אחת של שומר לא תשנה הרבה...

כולם
אלי מסתכלת על המצב, ומחליטה שיש משהו בדבריה של הזדה.
"היא בסך הכל מחפשת דרך להחזיר את הכסף לבעליו, נכון?" אומרת אלי ולא מחכה לתגובה. "אני בטוחה שהיא חיפשה את הבעלים, ואחרי שנכשלה בזה חיפשה את המשטרה, אבל נראה שאתם לא לבושים שונה במיוחד וקשה למצוא אתכם, כך שהיא מנסה לנצל את המצב להביא את הכסף לבעליו החוקיים, וידוע שזה תפקיד של המשטרה." אלי לוקחת את המטבעות ותוקעת אותם ביד של השוטר.
"אז את העניין הזה גמרנו - הזדה לא אשמה. עכשיו, הרבה אנשים אומרים שטויות כשהם שיכורים. פעם אחת אני אמרתי לאורח שהוא השמין מאז הפעם הקודמת שהוא ביקר אצלנו, ושכדאי לו לקנות חולצה חדשה, אז הוא הלך ולא חזר יותר. לא שתיתי אז, אבל זה לא משנה. בכל אופן," אלי נושמת עמוק, "הבחור הזה שיכור לגמרי. הוא בטח לא כייס אף אחד, ובטח שלא פגע באנשים. הוא בסך הכל דיבר שטויות."
אלי פותחת את הכיס של בן המחצית, ומראה לשוטר כמה הכיס ריק ממטבעות. [OUT: יוצא מנקודת הנחה שאחרי קניות של ציוד ו8 מטבעות זהב על אוכל, לא נשאר למורת'ון עוד כסף.]
"רואה? אין עליו כסף בכלל, בטח שלא גנוב. בנוסף, מישהו שגנב, שדד וכייס כל כך הרבה אצילים לא היה מכריז את זה בקול רם, במיוחד לא כשיש לצידו..." אלי עוצרת רגע לחשב, "3 אצילים או אנשים חשובים. נראה לי. בכל אופן, אתה יכול ללכת, ביצעת את מלאכתך נאמנה, ותודה רבה."

אביעד
לא בטוח איזו זריקה צריך, אז זורק את כל האפשרויות:
תרמית: 6+10=16
דיפלומטיה: 18+10=28
---
כמה כסף אני מקבל?
איכשהו יוצאות לי אחלה זריקות דיפלומטיה (19 ו-18).

אני מניח שמורת'ון לא יודע מה הולך. אני אזכור זאת למשחק הדמות.

אביעד
בטוח שאני שיכור?... אני לא יכול להעמיד פנים?...

אביעד
"אני מבין... אז במה אתה צריך עזרה? כך או כך לא הייתי ממליץ לך לעשות את זה היום או מחר, עם איך שהעניינים נראים כאן, נראה שבזמן הקרוב כל האנשים ישמרו על עצמם וינהגו בחשדנות רבה מהרגיל, הכל הודות לריב של שיכור, שכירת חרב, אצילה פטפטנית ואיש משמר."

כולם
מכירון מתחיל להתעייף מן הקרב הזה ומין העלבות והאיומים הללו, לכן הוא מחליט ללכת לשני האלפים שיושבים בפינה. הוא זוכר אותם ממיקודם שהלך לדבר לאלי, הם דיברו על משהו רציני וחשוב ויכול להיות שזה דווקא יתאים למיכרון לכן הוא מחילו ללכת אליהם.
"שלום לכם נכבדי" מכירון מדבר "שניכם נראים לי אנשים חזקים ומעניים וסיפורכם ודאי מעניינים לכן הייתי רוצה לשאול, מהו מעשיכם כאן הערב?."

כולם
''ילדה, אם אין לך משהו חכם לומר אז אל תבלבלי את המוח,'' נוזף השומר, כאשר אייליניה מטלטלת את ארנקו של הגנה ומטר מטבעות מצלצל על הרצפה. ''ואת, זדה, בואי איתי, בלי להסתבך בעוד צרות. את שוב בהם מעל הראש.
Out - אורביניה מנדקסטר היא chaotic evil?
אייליניה
דיפלומטיה או תרמית לא יעזרו לך לשכנע את השומר. אורביניה שלשלה מטבעות ליד שלו תוך כדי ששכנעה אותו לשחרר עצור. בדיקת תובנה בד''ק 0 תגלה לך למה אורביניה התכוונה.
ראליין
נשלחתי לכאן לרגל אחרי כת שטנית כלשהי, שאחד ממקומות המחבוא שלה נמצא צפונית לכפר. המקום מסוכן, ואין ביכולתי להתגנב לשם כרגע. אשמח אם תגייס כמה אנשים ותחסל אותם, או לפחות תגלה מה הם זוממים...
מיכרון
אתה נזכר במה שדונובן אמר לך - אולי סלוואנה, בית הפונדק, זוכרת אם עבר כאן בחור בשם דובן.''

מורת'ון
לא, אל תדאג, כמה כוסות בירה ללא יעשו אותך שיכור. לא יעשו... פיכח לגמרי... חררר....
Out - אתה משחק שיכור התורה מאוד משכנעת, עדיין תבחר סופית -אתה שיכור או עושה את עצמך? אם אתה עושה את עצמך, גלגל תרמית.

ח'אן
בדיקת מיומנות מתבצעת על ידי ק20. אתה מוסיף את מתאם המיומנות לבדיקה.
כולם
הכסף הזה גנוב והשוטר ייקח אותו.
ראליין
''אין זה עניינך'', אומר האלף. חשאיות היא ערך עליון אצל מתנקשים, אחרי הכל. האם תתגנב לשם לבד או תחפש חברים שיעזרו לך?

כולם
אוביניה מיואשת, מהתסבוכת הזן יש לה רק מוצא אחד.
"אז אבוא איתך, אבל שחרר את השיכור הטיפש, באמת, הוא לא מזיק".
אורביניה יודעת שהוא לא יסכים, אבל, אולי..

כולם
אורביניה יודעת שהוא לא יסכים, והיא צודקת. השומר מצפה עם החבל, מחכה שהיא תושיט את ידיה.
מורת'ון
השומר אינו מעלה על דעתו שאתה ער ומודע למתרחש. אתה ישן כמו דוב, משמיע נחירות קולניות על הרצפה המטונפת.

חזרה