• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[DND 4] שער הצלמוות - עץ הרשמה (4/5)

הלכתי לשלוח את זה בדרך הישנה והטובה ושאחר כך אולי אתה אביעד תעביר את זה לפורמט אחר, אם חסר משהו אני אוסיף.
דפד
שם הדמות: מיכרון "הנולד מחדש"
גזע:חצי אלף
מקצוע: נוטר
דרגה: 1

תכונות:
כוח- 12 מתאם: 1+
חוסן- 17 מתאם: 3+
זריזות- 14 מתאם: 2+
תבונה- 12 מתאם: 1+
חוכמה- 14 מתאם: 2+
כריזמה- 14 מתאם: 2+

נתוני קרב:
נק"פ 34
פרצי ריפוי-
ערך- 8
מספר- 9
מהירות- 6 משבצות
יוזמה- 2

הכשרה במיומנויות:
מרפא, סיבולת, תפיסה
שפות ידועות: אלפית,מדוברת, קדמונית.

כישרונות:
התמדה אנושית- 1+ לזריקות הצלה.

מאפייני מקצוע וגזע:
2+ חוסן
2+ כריזמה
רחב אופקים: בדרגה הראשונה אני בוחר כוח לפי רצון ממקצוע אחר והופך אותו לכוח התקלות בשבילי
מורשת כפולה: אני יכול לבחור כישרונות בעלי דרישה של בן אדם או אלף.
דיפלומטיה קבוצתית: אני מעניק תוסף 1+ לבעלי ברית שנמצאים במרחק עד 10 משבצות ממני.
מעיין החיים: בתחילת התור אני מבצע זריקת הצלה נגד השפעה שהצלה יכולה לסיים אם אני מצליח ההשפעה מסתיימת אם לא עדיין יש לי גלגול זריקות הצלה בסיום התור.
עוצמת השומר - עוצמת האדמה: כל אני לא עוטה שריון כבד אני יכול להשתמש במתאם החוסן שלי במקום מתאם הזריזות או התבונה לקבוע את הדרג"ש שלי.
חרון הטבע: פעם אחת בכל אחד מהתורות שלי לסמן כל אויב סמוך כפעולה חופשית סימון זה נותר עד לסוף התור הבא.

ציוד וחפצק"ים:
נשק ראשי: גרזן קרב
נשק משני/שריון: מגן קל
שריון: שריון פרווה
ציוד- ערכת הרפתקנים בסיסית, אוהל.

הגנות:
דרג"ש- 17
קשיחות- 12
תגובה- 12
רצון- 13

התקפה:
קפא"פ (גרזן) התקפה-1 הגנה- דרג"ש, נזק- 1ק10 + 2

ואתה רצית להיות חונך? במחילה מכבודך, הדפ''ד הזה נוראי. נתחיל בזה שנוטר בסגנון שלך משתמש בכוח להתקפה, בחוסן לתוספים שונים, ואז בחכמה לשאר התוספים. אתה שמת חוסן מקום ראשון, עם ערך עלוב בתכונה הראשית שלך - כוח, וזריזות ותבונה גבוהים מדי. בנוסף לא חושבת נכון את פרצי הריפוי שלך ואת תוסף ההתקפה, ולא בחרת כוחות.אך אל דאגה, התקבלת כבר ויש לך כישרון סיפורי, אני אחנוך אותך ואתה תהיה מומחה ב4. בקרוב נבנה לך ביחד לך דפ''ד חדש.

זה בסדר, אני באמת יודע שרמת הבנתי ב4 מאוד בסיסית ואני בהחלט הייתי רוצה שתחנוך אותי להבין יותר, תודה על ההבנה, אני אלמד את מה שתסביר לי, תודה על זה שקיבלת אותי.

ובכן, אביעד שלח לי הודעה פרטית וביקש שאשלח לו דפ''ד, לאחר כמה הערות והארות ושאר התכתבויות בלי הרבה טעם הוא החליט לקבל אותי למשחק.
אז, טוב, הנה אני!

דפ''ד (אני לא מגיב מהמחשב שלי, אז הוא כאן ולא בקובץ).
שם הדמות: אורביניה מנדקסטר
שם השחקן: חובב מו''ד
גזע: זד(ה)
מקצוע: מצביא(ה)
דרגה: 1
נק"ן 0

תכונות
כוח: 16 (3+)
חוסן: 12 (1+)
זריזות: 10 (0)
תבונה: 12 (1+)
חוכמה: 10 (0)
כריזמה: 17(3+)

נתוני קרב
דרג''ש: 17 (6+ שריון, 1+ מגן).
קשיחות: 14 (3+ כוח 1+ מקצוע).
תגובה: 12 (1+ מגן 1+ תבונה).
רצון: 14 (3+ כריזמה 1+ מקצוע).
נק''פ: 24
מדמם: 12
ערך פרץ: 6 נק''פ
פרצי ריפוי ליום: 8
מהירות: 5 (1- משריון)
יוזמה: 0+

התקפות
חרב ארוכה (קפא''פ): 6+ נגד דרג''ש 1ק4+8
קלע (טווח): 2+ נגד דרג''ש 1ק6
כוחות
לפי רצון:
מכת הצפע
טקטיקת להקה
התקלות:
התקפה שומרת
זעם שטני (גזעי)
מילת השראה (מאפיין מקצוע)
יומי:
יציב כמבצר

חפצי קסם וציוד
חרב ארוכה
קלע (20 אבנים)
מגן עץ קל
שריון שרשראות
ערכת הרפתקנים
11 מ''ז

מאפייני גזע ומקצוע
צמא דם: 1+ להתקפה נגד יריבים מדממים
עמידות לאש 5
זעם שטני: כוח התקלות גזעי.
מנהיג קרבי: כל בן-ברית בטווח 10 מ''ש זוכה בתוסף 2+ ליוזמה.
נוכחות מעוררת השראה: בן ברית שמנצל נקודת פעולה משיב 3 נק''פ.
מילת השראה: מאפיין מצביא (2 להתקלות).

כשרונות
מיקוד נשק (להב כבד) (מחושב כבר בתוספי הנזק).

מיומנויות
הכשרה
אתלטיקה
דיפלומטיה
איום
סיבולת
תוספי גזע (2+) להתגנבות ולתרמית.

אני מרכין את ראשי בענווה, מגן אכן מוסיף להגנת התגובה, אבל מגן קל נותן תוסף 1+ ואתה לא שולט במגן כבד.בנוסף השתמשת בנקודה אחת יותר מדי לרכישת תכונות. תתאים אותן לחוקים. ואומרים זדה! אנא ממך!

אחלה דמות יש לך.

כולם, אשמח בתור המנהיג של הקבוצה לדעת:
- איזה הגנות אתם נוטים להתקיף?
- כמה נזק אתם מורידים בהתקפה בסיסית, ומה התוסף שלכם בה?
- כמה נק"פ יש לכם? (בקרבות - תודיעו כשאתם בפחות נק"פ מערך פרץ ריפוי שלכם+5, כדי שארפא אתכם).
- מה היכולות שלכם עושות? בקצרה, על היכולות העיקריות שלכם. מה תהיה האסטרטגיה הקרבית שלכם?

אני אענה על עצמי, שתדעו:
- רצון ודרג"ש, בעיקר רצון.
- 1ק1-8 נזק, 1+ להתקפה.
- 25 נק"פ.
- לרוב אתקיף מרחוק עם התקפות שעושות נזק תודעה ומשנות את מהלך הקרב, עם מחסרים לאויב, ריפויים או החלקות של האויבים. אם אצטרך לפעול בקפא"פ אוכל גם לפגוע בהגנות האויב או לתת לכם נק"פ זמני. בנוסף, פעמיים בהתקלות אוכל לרפא אתכם - אז תודיעו אם אתם פצועים!

אני מתקיף רצון ודרג''ש, בעיקר דרג''ש.
יש לי 6+ להתקפה ואני מוריד 1ק4+8
24 נק''פ
-אני אלחם בחזית, אם כוחות שמונעים מהיריב להתרחק ממני, מזיזים את הקבוצה, נותנים לכם תוספי דרג''ש ומרפאים או מוסיפים נק''פ זמני.
כשאחד מכם מנצל נקודת פעולה בטוח הראייה שלי וטוח השמיעה שלי הוא זוכה ב3 נק''פ, אז, אם אתם פצועים, אל תהססו להשתמש בנקודות פעולה!
אני אוכל לתת לכם לבזבז פרצי ריפוי ולרפא יותר נזק פעמיים בהתקלות.
dragonitzan אמר/ה:
[post]695754[/post] אז תודיעו אם אתם פצועים!
יש לי התקפה אכזרית, וכוחות שמחזקים אותה אף יותר, לכן אשמש גם כמחסל, ליד הל.

dragonitzan אמר/ה:
[post]695754[/post] - איזה הגנות אתם נוטים להתקיף?
אני לא מביןהרבה, אבל מהצצה בדפ''ד אני משער שדרג''ש.
dragonitzan אמר/ה:
[post]695754[/post] - כמה נק"פ יש לכם?
22 (11 מדמם).
dragonitzan אמר/ה:
[post]695754[/post] - כמה נזק אתם מורידים בהתקפה בסיסית, ומה התוסף שלכם בה?
בפגיון-1ק4 +1 נזק, 5+ להתקפה.
ברובה קשת-1ק6 +1, 7+ להתקפה.

ובכן, יכולת הזד "צמא דם" נותנת 1+ להתקפה נגד אויבים מדממים, וכוח הגזע נותן תוספים להתקפה ולנזק פעם בהתקלות, אחרי שאני נפגע. ביחד עם מיקוד נשק (להב כבד) הוא יוצר מכונת הרג הרסנית.
(3+ כוח, 3+ שליטה, 1+ לנזק מכוח הגזע צמא דם, עוד 1+ לנזק ממיקוד נשק וכוח ההתקלות של זד, אווץ').

חובב מוד אמר/ה:
[post]695758[/post] אני אוכל לתת לכם לבזבז פרצי ריפוי ולרפא יותר נזק פעמיים בהתקלות.
לי יש יכולת דומה (מילת תפארת) שנותנת לנצל פרץ ריפוי ולרפא את ערכו+כרז (במקרה שלי 5).

נראה שסך הכל אנו קבוצה של שני מנהיגים (אחד נוטה למגונן ואחד לרכז), שני סערים רכז ומגונן, נכון?

חזרה