• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הפוני הקטן שלי- כישלון הוא קסם. IC פרקים 1,2

"ניסיתי להרחיק את הבועות, שפגעו בתחרות!" אמרה מילאניה. "זה אשמתי שהוא יצא חזק משחשבתי?
"חוץ מזה, את לא אוהבת לעשות כלום, אני צודקת? את שולחת את חבר לרוץ בשבילך, שולחת את חזיז ורעם לזרוק מלכודות עכברים מהשמיים בשבילך, מאיימת על כולם, מעצבנת את כולם, שולטת בכולם... אולי פעם אחת תעשי משהו בעצמך ותודי?"

[dice seed=40592 secure=ceeed994_0]2d6[/dice]

"היי! אתם רומזים פה דברים טיפשיים כמעט כמוכם! אין לי שום קשר לתעלולים הרדודים של חזיז ורעם! והבועות ששיחקתי בהן היו רגילות, עד שהשתמשת עליהן במאוורר שלכן!" אצולה צועקת ורוקעת ברגליה.

היא ממצמצת בוהה בברק ירוק. "...מה?"

"אז למה הם אמרו שהבטחת להם גלידה? למה הפרחת בועות על התחרות בכלל? את לא עושה כלום בעצמך, רק מכריחה אחרים לעשות בשבילך דברים. פעם אחת תפעלי נכון ותודי!"

בננית מבינה, או חושבת שהיא מבינה מה ברק ירוק מנסה לעשות .

" זה די נכון, אם הכוונה לא הייתה לפגוע, אפשר לפתור את זה בבקשת סליחה.... אם זה מקובל על המתחרים האחרים " ( היא מביטה סביב בחיפוש אחרי הפגסוסים האחרים שהשתתפו במרוץ).
מגלגלת לב + פוני כנף

[dice seed=46006 secure=ed99c84c_0]2d6+1[/dice]

"זה בסדר," אומרת מילאניה וטופחת לאצולה על הכתף. "אם את מצטערת זה בסדר. רק אל תעשי את זה שוב, בסדר? הייתי ממליצה לך להשתתף גם. את מפספסת את כל הכיף!"

אצולה מזעיפה מבט לעבר מילאניה. "אל תגזימי. זה לא שאנחנו חברות או משהו. פפפ."

ראש גדול בוהה קצת בסצינה. ",אהה.. אממ.. ובכן בעוד כמה דקות מתחילה תחרות אכילת העוגות!"
אצולה מחיכת."אין סיכוי שתביסו אותי בלאכול! הא!"

חזרה