• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

בני המפלצות -עץ משחק [3/3] (חופשיטה,פנטזיה) - גמרנו

אלישע1
אתה ממשיך לזלזל בו...
IN
הוא נופל, נעלם ומופיע מאחוריך.
"החלשת אותי," הוא אומר. "אני צריך להקדיש את כולי בהווה. אבל זה נגמר."
כעשר מכות, כל אחת מכיוון אחר, הולמות אותך:
[dice seed=52388 secure=011cf72b_0]1d20[/dice]
אתה נופל על ברכיו ומשתעל דם. אתה פצוע קשה.

tkhag1
ראקאן דום חזק כמו קודם לצידך, והגלאי מהבהב למישור הפרא מדי פעם - אבל העתידי מפסיק להגיע.
אין עוד אויבים באזור, מלבד שני חיילים במרחק של כמה מסדרונות שנראה שהם שיכורים.

dragonitzan
"אם אני יכול לזמן את ראקאן דום למישור החומר אין שום סיבה שאני לא אוכל לעשות את זה במישור הפרא..." המחשבה מבזיקה במוחי, אני מרים את היד ומתרכז "ראקאן דום אני מזמן אותך" אני זועק תוך כדי שאני מנסה להבהב לתוך מישור הפרא.
זימון למישר הפרא [dice seed=14748 secure=5f0bea41_0]1d20[/dice]

tkhag1
ראקאן דום נעלם, אבל אתה עדיין רואה אותו במבט הפרא שלך.
הגלאי צוחק.
"אתה חושב שיהיה לך קל יותר בלי הכלב הטיפשי שלך? אולי הזמן יתיש אותי יתר על המידה, אבל אני עדיין בלתי מנוצח. אין דרך להרוג אותי. כל גלאי בוחר מישור כשהוא מקבל את השד שלו. הרוב בוחרים 'אלים', מתעלים אור, חושבים את עצמם לאצילים," הגלאי מתחיל לדבר מהר יותר, מתנשף מהר יותר ויותר, "חלק בוחרים את הצללים, לא מבינים את הטעות שלהם, השדים נותנים המון ולוקחים יותר מדי, כולנו עשינו את הטעות הזאת פעם אחת אין סיבה לעשות אותה פעמיים... אתה תראה, השד שלך יבגוד גם הוא, הם לא חיות חמודות הם שדים, הם נותנים הרבה ולוקחים המון, אני מכיר אחד שניסה לשלוט ביסודות, אבל אני משתמש בפרא. אני שולט במרחב ובזמן, אני בלתי מנוצח!"
הגלאי כורע על ברכיו, דם מתחיל לרדת מהמקום בו פגעה יד הקריסטל.
"הם אמרו לי לא להשתמש בזה אף-פעם, אבל אני חייב... השתמשתי בכח יותר מדי, השד ישתחרר, זה יכשל... אני חייב..." הגלאי מתחיל ללחוש לעצמו. אתה שומע בקושי, אבל אוזני המתנקש שלך אוספות מידע רב. [אזורים שיסומנו ב----- הם אזורים שלא שמעת].
"זה שגמרתי ללמוד לא אומר שאני חזק יותר מכולם... אבל אני חייב ------ אם קארדוסקאן ישתחרר זה יהרוג אותי, אבל גם עכשיו -------, אני אטפל בבן המפלצת הארור הזה."
ידו זוהרת באנרגיה זהובה.
"להט הנשמות," הוא צועק. "הקסם האסור של מישור הפרא, שמשמיד את נשמת המטרה, את קיומה, את מהותה, מוחק אותה מהעולם!"

dragonitzan
out
אז אם הבנתי נכון הקסם זה בעצם שימוש בכוח של מישור אחר וזימון ישויות משם? במקרה הזה הגוף שלי מכיל אנרגיית פרא באופן טבעי נכון?
עקב ההנחות למעלה אני מניח שאני יכול לנסות לחבל באנרגיית הפרא שלו.
in
"ואני תהיhתי איך קסם עובד" אני צוחק "זה עד כדי כך פשוט הא?" אני מרים את היד "פשוט שואבים אנרגיה מהמישור הרצוי ומעצבים אותה נכון?" היד שלי מתחילה לזהור באנרגיה הטבעית שלה' בצבע זהוב "אני בן מפלצות של שבר אתרי, מישור הפרא הוא הבית השני שלי" היד שלי נסגרת באגרוף "בא נראה את מי הפרא אוהב יותר" אני מטיח את היד באוויר "קארדוסקאן שמע לקריאתי, השתחרר הכבלו ועמוד לצידי!". במידה ואני לא מרגיש תגובה (כלומר קארדוסקאן הוא לא ישות פרא) אני מנסה לחבל באנרגיה של הגלאי כדי לגרום לקסם שלו להתפוצץ בידו.
זימון (אני מניח שקארדוסקאן הוא ישות פרא ולא צללים) [dice seed=4978 secure=e8bfb639_0]1d20[/dice]
חבלה בלהט הנשמות (במידה והזימון לא עובד/נכשל) [dice seed=43864 secure=b307b08e_1]1d20[/dice]

דון
כמובן.

אלישע1
א. נכון.
ב. נכון.
ג. פעולה בלתי אפשרית.
IN
הוא צוחק עליך כשאתה נכשל.
"שדים לא בוחרים לפי מי חזק יותר בפרא, או אפילו מי חזק יותר במישור הצללים, אלא מי יתן להם יותר. וכרגע, אני נותן לו לחיות."

dragonitzan
in
"אם זה מיקוח אני אתן לו לשכון בתוכי!" אתי מצמיד את יד הקריסטל לעיין השמאלית שלי ומזרים אנרגיה לשם " קארדוסקאן אני מציע לך משכן! אני מציע לך הזדמנות! אני מציע לך שותפות!" החייך שלי מתרחב " אני מציעה לך נקמה!"
out
אני מניח שהיצור כלו על ידי הגלאי ולכן אני מציע לו לשכון בעני השמאלית ולהרוג את הגלאי (את הרעיון לכחתי מאנימה).
זימון: [dice seed=6976 secure=51e9ebc9_0]1d20[/dice]

tkhhag1
קוד גיאס?
לא יעבוד. רעיון יפה, אבל השד לא מגיב. או שהוא כלוא חזק, או שאין לו סיבה. (נ.ב. זה היה הורג אותך. לאכסן שד בעינך? אתה לא לולוש, והוא ממש לא c.c, הוא שד).

dragonitzan
out
שד או ישות אחרת בעיין זה קלישה של כל כך הרבה אנימות. חוץ מזה קוד גיאס לא כולל שדים.
in
"אתה יודע מה? נמאס לי, בוא נעשה את זה בשיטה הישנה והטובה" אני מרים את היד ויורה לעברו חץ צללים ואז מסתער עם האגרוף שלי .
חץ [dice seed=41770 secure=965a5a9b_0]1d20[[/dice]
אגרוף [dice seed=6912 secure=dc62514c_1]1d20[/dice]

חמ''ג
פריטיגר מביט באורקים ובחיילי אילהארה לסירוגין, במבט ארסי, נחשי, של תיעוב. הוא שנא את אילהארה, אך באלאד סום-הזרה, העוינת, הלא אנושית, לא מהווה בדיוק אלטרנטיבה. ''ניכנס לעיר'', הוא אומר לבסוף. ''יטונה, גראנהאר, הלנה-תהדקו את הברדסים. יש לי גם יקב כאן, אבל זה לא בוער. אני רק מקווה שאינגילמור הארור לא החרים אותו, הנבלה''. הוא מסתיר היטב את ניביו, והם יוצאים לדרך.

OUT
אילהארה היא גדולה. אני מניח שהשומרים לא יזהו אותי ואת ארוסתי.

חמ"ג
אתם מגיעים לשער לעיר, ומגלים שהצב שונה ממה שחשבתם - או קיוותם.
השער שבור, מנופץ, חלקי העץ שלו מפוזרים סביבכם, וכיפת האבן שלו קרסה בחלקה. החפיר (חפיר ללא מים, שנועד להאט את האויב. בתוכו מצאתם את הגופות של האנשים) מכיל את שאריות הגשר המתרומם, אבל מעיין גשר אבן נוצר מאבני החומה שנפלו. חיילים מתים נמצאים בכל מקום, אורקים ובני אדם, אלפים ואפילו מעט גמדים. קצהו מגדל השמירה הקרוב קרס, ככל הנראה מהפצצת קטפולטות. דם מכתים את האבן ההרוסה, ירוק מתערבב באדום.

באלאד סום פלשו לאילהארה בעודה לא מוכנה.

אלישע1
אתה מתקיף אותו, אבל הוא מהבהב, ולפתע נעלם כך שרק במבט הפרא שלך אתה רואה אותו.
הוא מתסער לכיוונך, להט הנשמות בוער בידו.
והוא, מופתע כמוך ויותר, מותקף על ידי ראקאן דום.
השד קופץ על חזהו.
מרטש אותו.
קורע את גלימותיו הלבנות.
מפיל את מטהו.
אתה רואה את להט הנשמות נעלם, בעוד הגלאי מנסה לעבור לעולם הזה בחזרה.
הוא חוזר - עם השד.
המטה שלו נופל לצידך.
מה אתה עושה?

אלישע1
תזכור מה שאמרתי לך לפני המון זמן...
IN
אתה מרים את המטה.
עיניו ננעצות בך, ונופלות שרופות ברגע שאתה שובר את המטה. עשן עולה מהן, ונראה שהוא מת, אבל לגמרי.
עשן עולה מהמטה, והכדור הזוהר שמרחף בקצהו נכבה. אתה רואה שבקצה המטה יש אבן חן סדוקה - ברקת גדולה, ששוויה יכול להיות מעל 1,000 מ"ז.
OUT
עליית רמה כפולה!
רמה 3:
יכולת בסיסית: פעם בהתקלות במקום פעם ביום, או למרחק 100 מ'.
יכולות:
הפיכה לצל/אשליה חיה

הפיכה לצל - אתה הופך את עצמך לצל לזמן קצר, כך שאתה יכול להתחבא, לברוח, להיעלם וכו'.
אשלייה חיה: אשליה שמשפיעה על כל חמשת החושים - לדוגמא, אשליית תנור תפיץ חום, קול של להבות וריח של אש ולא רק מראה.

רמה 4:
יכולת בסיסית: פעמיים בהתקלות (פעם בהתקלות אם לא בחרת בזה בפעם הקודמת) או שיגור של משקל כולל של עד 200 ק"ג.
יכולות:
זימון ראקאן דום/מטח צל/חתך נשמות

זימון ראקאן דום: אתה קושר את עצמך לראקאן דום, וכיכולת אתה יכול לזמן אותו. לקוח שני תורות, דורש את דמך.
מטח צל - אתה יורה חיצי צל זה אחר זה - 1ק8 חצים.
חתך נשמות - התקפה שפוגעת ישירות בנשמת האויב, לא פוגעת בגופו אך מורידה לו נזק רב.

dragonitzan
אז אחשב המחשים שלי קרביים.
dragonitzan אמר/ה:
[post]693930[/post] אהבתי. ברמה הבאה הם יוכלו להכות, וברמה 4 הם יהיו שמישים בקרב.
אם אני יוצר "אשלייה חיה" של אש על מישהו מה זה יגרום? בגלל שזה על כול החושים לדעתי זה יכול לגרום להלם ולהשפעות שונות למרות שאין באמת נזק ממשים (למשל לפיגיון אשליה בלב יש סיכוי לגרום התקף לב ואשליה של פרץ כפור יכולה לגרום למשהו להיכנס להיפותרמיה)
ובקשר לזימון, זה אומר שאני יכול לזמן את ראקאן דום בלי להחזיק אנרגיית צל מראש? זה לא אומר שבעצם אני מקבל אפשרות לשאוב אנרגיית צל ממישור הצללים? (מה שפותח אופציה למהלכים שונים)
ואני בוחר ביכולת בסיסית בפעמיים בהתקלות.
in
אני תומן את הברקת בכיס שלי ואני וראקאן דום ממשיכים ללכת בכיוון אמא שלי.

דון
אתה רואה שההמון עומד בציפייה, חיילים מנסים להרגיע אותם.
גלאי יוצא למרפסת גדולה שבבניין, והקהל קורא.
"אזרחי אילהארה, אינגילמור יצא בקרוב!" הוא צועק.

אלישע1
כאב ודברים כאלה יכולים להשפיע.
אתה לא יכול לזמן אנרגיה ממישור הצללים למעשה זה פשוט נותן לך ליצור איתו קשר מיוחד דרך היד שיתן לך לזמנו.

חזרה