• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

בני המפלצות -עץ משחק [3/3] (חופשיטה,פנטזיה) - גמרנו

אלישע1
אתה מכה בגלאי, אבל הוא פשוט מתפוגג לשנייה וחוזר למקום בו הוא היה.
"אי אפשר לפגוע בגלאי המרחב," הוא אומר. "ואי אפשר לעצור את גלאי הזמן."
אתה נהדף אחורה ממכה בלתי נראית.
"אני מהעתיד מתקיף אותך, בעוד אני מהעתיד שם מתקיף אז, ככה בשרשרת של שברירי שנייה אתה תותקף בלי אפשרות לעצור."
הוא מחייך חיוך נבזי.

dragonitzan
אני מחייך ואז אומר "שמעת פעם על כינור להבים?" אני תוקע חרב אחת באדמה ומכין את עצמי נפשית למהלך הבא.
לפני 5 שנים...
אני אחז באוזנים שלי בעוד ריו מחככת זוג פגיונות זה בזה ומשמיעה צליל שגרוע מאלף ציפרוניים החורטות על לוח "לכול דבר יש קול בעולם הזה" ריו אומרת "וזה הקול של כלים שיוצרים סימפוניה של מוות" ריו מניחה את הפגיונות בצד "יום אחד גם אתה תוכל לנגן את הצלילים האלה" אני אוחז בראשי שרצות בו תמונות של מוות מזוויעה מזוג להבים "אומרים שאתה יכול לשמוע את הנשמות של אילו שהלהבים לקחו" היא אומרת לי "בין עם זה נכון או לא זה טריק שימושי שגורם לאנשים להיכנס לפחד. יום אחד אתה גם תדע לנגן את צללי המוות".
ההווה
אני מצמיד את החרב החופשית לחרב התקוע ויוצר גרסת אימה של צ'לו.
כינור להבים (נסיון ראשון אי פעם, יתכן שלו יעבוד. במידה וזה כן עובד יכולת מרחבית לא תעזור לחמוק מזה) [dice seed=14107 secure=69237af7_0]1d20[/dice]

אלישע1
אתה מצליח לראות שתי נשמות של אותו אדם - אחת מבליחה כל כמה שניות לפרק זמן קצרצר, ואחת היא הגלאי שמולך. שתיהן נראות בדיוק אותו דבר.
בנוסף, יש סביב הגלאי ענן של אנרגייה שדית, שנראה מעט כמו שד הכלב שהתפורר לפני כמה שניות.

חמ"ג, נקרו, כולם בסדר?

dragonitzan
אני מטיל את החרבות על שתי הדמויות (באותו הזמן וברגע שאחת מהם בדיוק גומרת להבליח) ואז נוגע בדם שירד לי בגלל המכה "ראקאן דום עדיין לא מלית את משימתך!" אני מרים את היד שלי ומכופף את האנרגיה השדית לרצוני "התגלה לפני!".
חרב על הרגיל [dice seed=9426 secure=6fd491de_0]1d20[/dice]
חרב על המבליח [dice seed=40184 secure=4f1ffce6_1]1d20[/dice]
זימון [dice seed=21638 secure=dda72c6e_2]1d20[/dice]

אלישע1
אבל זה לא עובד. שני גלאי המרחב והזמן נעלמים ממתקפותיך.
עכשיו, כל פעם שהעתידי מגיע - העכשוי נעלם לשנייה. נראה שהוא מתחיל להציק לך מהעבר.
חלש... מידי... אומר ראקאן דום.

dragonitzan
]Out
סליחה על זה שאני מאלתר כוחות כל הזמן, אני עושה את זה רק כאשר אני במצבים נואשים (שנראה שאתה נותן רצף של כאלה לאחרונה), בכול מקרה תרגיש חופשי לומר לי אם האילתורים שלי לא עובדים.
In
"אולי הזמן שייך לך" ארבע מחושים צומחים מגבי והעניינים החתוליות שלי בורקות "אבל המרחב שמך לי!" אני מניח לאנרגיה הקדמונית של השבר האתרי לשטוף אותי, המרחב נמצא בדמי ושייך לי בזכות. אני מנסה לשחרר גל אנרגיה שימנע ממנו להפעיל לו לרגע אחד כישופי מרחב ואז אני מסתער במכת אגרוף קריסטל לעבר הדמות המוחשית יותר לאחר ההפרעה באנרגיה.
נסיון להפריע ללחשי מרחב [dice seed=63956 secure=b5292142_0]1d20[/dice]
מכת אגרוף [dice seed=16894 secure=a9f0a199_1]1d20[/dice][/storyp]
[

tkhag1
OUT
אני אוהב את זה. המצבים הנואשים נועדו להציב לך אתגרים, ואני מנסה לאתגר אותך ביותר מ'אני מתקיף שוב ושוב ומקווה לטוב."
נ.ב. את תוותר ישר על ראקאן דום.
IN
הוא צוחק, ומהבהב את גופו למישור הפרא נגד אגרופך.
בדיוק בזמן שאתה מהבהב לשם את גופך.
האגרוף פוגע בפניו, הוא נופל, והמטה שלו מתגלגל הצידה.
שום התקפה לא באה מהעתיד.
"לעזאזל איתך, בן מפלצת ארור," הוא לוחש. "אל תגרום לשד להשתחרר."

dragonitzan
Out
אני די אוהב את הסגנון של "תהייה מקורי ומגניב".
ולמה אתה מתכוון ב"את תוותר ישר על ראקאן דום"? התיקון האוטומטי של הטלפון שלך תיקן את "אל" ל"את"?
In
אני מרים את הגלאי בצוואר ומחווה ביד שלי, ראקאן דום מופיע לצידי.
"הכלב הזה נחמד אבל הוא לא מספיק בשביל המטרה שלי" הגלאי משתנק תחת האחיזה שלי, אני לוחש באוזנו "נראה לי שאני צריך להקריב קורבן בשביל העסק הגדול יותר" אני מרים אותו בעודי חונק אותו ואומר "קול הגיהנום קוראה, דם החיים זולג, התגלי לפני לירינס אקתלבנס!" השם מבזיק במוחי בזמן הלחש. שאריות אנרגיה שדית יוצאות מהיד שלי לעבר הצוואר שלו בעוד דם זולג מעינו אוזנו.
זימון (ראקאן דום) [dice seed=55092 secure=eb95d132_0]1d20[/dice]
זימון (לירינס אקתלבנס) [dice seed=28446 secure=4498c162_1]1d20[/dice]
אני שונא את חוק מרפי, בדיוק שיש לך רגע מגניב אתה חוטף 2 ו7...

dragonitzan
out
על ידי ניצול חלק קטן מהאנרגיה השדית של הכלב (וכך יוצר קישור לשאול/גיהנום) ושימוש בחיים (ובאנרגיה הנפלטת מוות) של הגלאי. זה יותר תחינה לעזרה מאשר זימון בתוספת מחווה של רצון טוב (הגלאי).
In
אני שומט את הגלאי המת ומנסה לזמן את הכלב שוב (אני פשוט ממשיך עד שאני מצליח) ואז ממשיך לנסות לאתר את אמא שלי.
זימון [dice seed=50747 secure=5c0c0ccd_0]1d20[/dice]

dragonitzan
out
והייתי אמור לדעת שהוא עדיין בחיים וזה לא קראה בגלל...?
זה סוג הדברים שאתה צריך להודיע לי, אני לא יכול לקרוא את המחשבות שלך.
in
בהנחה שהוא עדיין בהלם מאגרוף קריסטל 20 בפרצוף אני מתיישב עליו מפוקק אצבעות ומסיים את העבודה באגרופים (רגיל) לפרצוף וחניקה עם יד הקריסטל.
במידה והוא כבר התאושש אני מיצר פרץ נוסף כדי להצליח להלום בוא ואז חונק אותו עם יד הקריסטל.
1 (פרץ או אגרופים) [dice seed=23546 secure=ef9a0ae0_0]1d20[/dice]
2 (חניקה בשתי המקרים) [dice seed=58320 secure=877564be_1]1d20[/dice]

חזרה