• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הפוני הקטן שלי- כישלון הוא קסם. IC פרקים 1,2

out:דרקוניצאן- פעם הבאה, אתה צריך לכתוב את הנתונים של החפצ"ק. אני גם צריך לבדוק איך בדיוק היתרון עובד, להבא. בכ"מ, זה נכשל. יאי. סוף סוף שם המ"ת מתבטא.

IN:

חבר וקלת פרסה נראים מבולבלים.
חבר:"...לא כדאי... להתעסק איתה.." בחשש.
קלת פרסה:"בואי פשוט נהפוך לה את החבית!" בעצבים.

אפרוחית שוב מנסה לפזר ענן- אבל מההדף היא עפה ומתרסקת על ערימת קש.

חמסין מותש אחרי המאמץ ממקודם ובקושי מפזר כמה עננים בודדים

בהיר כנף מגביר את הקצב ובגלגול אחד מפזר עשרה עננים.

עננה שחורה ממשיכה להחריד עננים רק מלהתקרב אליהם ובקצב זהה, ענן כבשה מקפץ ומדלג מענן לענן מפזר עננים ברדיוס מרשים.

דבורה עסוקה מגבירה מאמץ, כנפיה ממש יוצרים צליל זמזום כשהיא חותכת עשרות עננים בשניות ספורות- אבל הפעם המהיר מכולם הוא ברק ירוק!

אבל... משהו מוזר קורה- בועות שפורחות לשמיים מתפוצצות ומשפריצות מים על כל המתמודדים, מרטיבים את הנוצות של כל הפגאסוסים חוץ מדבורה עסוקה ואפרוחית.
(אאוט: -2 לגלגולי תעופה)

המאוורר של מילאניה, בינתיים מכוון לעבר הקהל, וציוד, אוכל וגם פונים קטנים מתחילים לעוף מעוצמת המאוורר!

"ברור " בננית מגחכת אל קלת פרסה " בואי !" היא מזנקת אל אצולה בקריאה של " איזה כיף להפריח בועות סבון בדיוק עכשיו !" , מנסה להתקיל אותה ולגלגל אותה אל הרחוב הפתוח :

[dice seed=33877 secure=5f7c90dd_0]2d6[/dice]

"סליחה!" צועקת מילאניה, ומנסה להטות את המאוורר מהאזור בו הרס התחיל להיווצר. אבל היא לא מכוונת אותו לעבר העננים - כשלונה מובטח - אלא לעבר אצולה והבועות שלה.
[dice seed=3351 secure=0802a498_0]2d6[/dice]

META
המאוורר הוא מכונה עגולה צינורית, ששואבת לתוכה אוויר, מסובבת אותו ויורה אותו על האויב (בקסם).

אצולה מתנשמת בהלם כשבננית וקלת פרסה מסתערות עליה-
היא מגמגמת משהו בבהלה, ואז מילאניה מעיפה את אצולה, בננית וקלת פרסה ביחד עם המאוורר שמעיף עליהם בועות מהחבית- אחת הבועות מתנפחת מהאוויר ותופסת את שלושת הסייחות ומתחילה לעןף הרחק.

ברק ירוק מוביל, כשחוץ ממנו רק דבורה עסוקה מצליחה להתקדם עם כנפיה הרטובות

"וואו, איזה יופי אצולה" אומרת בננית בזמן שהיא נאחזת בצווארה " נראה שבכל זאת תצטרכי לעוף היום !"

out
1. כמה גבוהות אנחנו ? גובה של עץ בננה או יותר ?
2. האם יש לבננית קו ראיה אל ברק ירוק ? או שאיבדנו מעקב?

"אה, אני אציל אתכן..." מגמגמת מילאניה, ומנסה לחשוב על משהו שיציל את בננית, קלת פרסה ואצולה.
"אולי יש דרך להפוך לדבר הזה את ההשפעה?"
META
מילאניה מנסה להפוך למאוורר את ההשפעה, שימשוך במקום לדחוף:[dice seed=54883 secure=52a4fd48_0]2d6[/dice]
אם מצליח, מנסה למשוך את הבועה חזרה לקרקע:[dice seed=28233 secure=cebe9ca5_1]2d6[/dice]

הבועה קצת מעל גובה הגגות. והן יכולות לראות את ברק ירוק.
אצולה:'מה? אבל אני לא יכולה לעוף!" צוווחת בהיסטריה.
קלת פרסה מגחכת, אבל מפסיקה לגחך כשמילאניה הופכת את השפעת המאוורר והבועה עפה לכיוון עגלה שלפי השלט:'מצאו את השחת בערימת המחט!"

כל הפונים בהחלט מוסחי דעת מהמהומה המתחוללת, אבל ברק ירוק ממשיך להתחרות בדבורה עסוקה הנחושה-
אבל העננים מתנקים וראש גדול מכריז:'ברק ירוק הוא המנצח!'

" את צוחקת ? " אומרת בננית " פשוט תנפפי בכנפיים ותקווי שזה שחת ולא זבל פרות, הנה, אני אעזור לך !"

בננית מנסה לתזמן נחיתה כך שהיא תנחת על משטח לא קשה מדי, ושקלת פרסה ואצולה ימשיכו עם התנופה אל ערימת השחת, היא יודעת ליפול מעצי בננה ומניחה שהבועה תתפוץ אם היא תרפה מאצולה ותפול . הגלגול הוא על אתלטיקה אלא אם אתה חושב שצריך לגלגל משהו אחר :

[dice seed=61957 secure=3cbc36ff_0]2d6+1[/dice]

אצולה מנופפת בחוסר תועלת, אבל בננית, קל פרסה מצליחות להסיט מעט את הבועה- ברק ירוק נותן דחיפה ומרחיק עוד קצת- מילאניה מעיפה את ערימת המחטים לכל עבר, ושלושת הסייחות, קלת פרסה אצולה ובננית מתרסקות בתוך העגלה שבו נותרה רק פיסת שחת בודדת.

חזרה