• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מלחמת הדמים-הרפתקאה נוספת בגאנוס [הופסק]

סטטוס
נעול לתגובות.

אלף סייר

פונדקאי ותיק
מלחמת הדמים

הכול התחיל בתחרות המוות שהיתה בדוניי-פוהר,בתחרות רצח אוסגן 3 מנהגים,נציג הגמדים,נציג האלפים,וקיס האמפריה.מאז עברו 5 חודשיים והאמפריה נופלת על ידי צבאות הגמדים,והאלפים רק דונייה-גאנוס מחזיקה מעמד.המפקד דארקאן מקים יחידה למציאת אוסגן,אוסגן נמצא בדראם העיר המסכונת ביותר לבני אדם,אביר בשם סר ליונהארט הוא מפקד המשימה הזאת,ויושב ומחכה לאלה שיצטרפו אליו למסע לתפיסת אוסגן.

כל מי שרוצה להצטרף מוזמן אני רוצה דמוית שקשורת לאוסגן או לתחרות המוות שהייתה בדוניי-פוהר.

יש כבר 3 שחקנים שהם בהרפתקאה
demon hunter-משחק את אוסגן
אור ניומן משחק את האביר ליונהארט
kerteszadi-משחק את פליפ

ארועי המשחק

אוסגן רוצח מנהגי העולם נמצא בדראם ,וכמה אנשים קיבלו משימה לחסל אותו כל החבורה אמורה להיפגש בפונדק הגמד השיכור.האיש היחידי שנמצא שמה הוא סר ליומהארט אביר שיצא במזל מקרב.

ליונהארט נכנס ושואל: מה לעזעזל קורה כאן?!" בתור אביר יש לו זכות להשבית סדר, הוא נכנס כשהחרב שלופה והוא מוכן לקרב

אתה רואה 10 אנשים 7 לוחמים בגלימות שחורת,גמד שאתה מכיר אני אכתוב לך בפרטי ואת אוסגן נלחם בגבר,שהוריד את הגלימה שלו.

אני כבר אמשיך בסדר אלף סייר?
-------------------------------------
ליונהארט ראה שני צלליות של אנשים נילחמים ומאחוריהם עמדו 7 גברים עם חרבותיהם שלופים
מהצד הוא ראה גמד פצוע
לפתע אחד הגברים אוחז הגרזן שם לב לדלת הפתוחה
"ברח לוריק! ברח!" צעק הגבר בעל הגרזן
הגמד ניסה להתרומם אך נכשל ונישאר נישען על קיר העץ
לפתע קול דקירה נשמע סכין נטמע בחזהו של האדם בעל החרב העצומה
האיש בעל הגרזן עזב את הקרב ורץ לכיוון הגמד והניח אותו על כתפיו
"היה כיף,תמות ביסוריים!" צועק האיש בעל הגרזן,והחל רץ עם הגמד כשהוא דוחף את האביר.
כשהגיע האדם אל החלון הוא השליך את הגמד דרך אחד החלונות וקפץ מן אחד הקירות אל החלון העליון ונעלם על הגג.

כל מי שנשאר רץ אחריך ושמתה לב שהם בהרבה יותר מהירים ממך,הם שולפים רובי ואומרים לך לעצור.

רובי?
אוסגן כבר זרק את הגמד דרך החלון?
איפה הם עצרו אותו? בתוך החדר? בכניסה? איפה?

ליונהארט מסתכל אליהם ואומר:"בסדר חברים: בוא נחגוג!" ובצעקת קרב אדירה הוא מסתער עם החרב הארוכה שלו לאברם. הוא תוקע באחד מהם את החרב מוציא ובתנוע מעגלית עורף את ראשם, אחר כך הוא בא בתנועה מלמעלה על האחד הקרוב ומגן על עצמו מחצים

אתם עולה לגג ואחריך רצים 3 גברים הם יורים בך ואז לוריק זורק לך חבל,הוא נראה קצת פצוע אז לא קשות ואומר-בוא כבר ארוך רגליים.

טוב,אין לי מושג איפה אני...אז אני פשוט אזרום.
----------------------------------
אוסגן תופס את החבל ומשתלשל אל האדמה במהירות.
"אתה בסדר לוריק?" שואל אוסגן את הגמד
<תשובתו של לוריק>
אוסגן קופץ לביוב כשהוא צועק
"הייתי צריך לקבל יותר כסף". ונעלם בתעלות הסבוכות של הביוב.

demon hunter לא קיבלתה כלום עוד,לוריק אומר אני חייב כוהן קח אותי למקדש.האנשים ראו אותך יורד והם רצו על סר ליונהארט,כדי לספר לו אלייך.

אלף סייר אמר/ה:
demon hunter לא קיבלתה כלום עוד,לוריק אומר אני חייב כוהן קח אותי למקדש.האנשים ראו אותך יורד והם רצו על סר ליונהארט,כדי לספר לו אלייך.
אני לא בתוך הביוב?
------------------
אוסגן פונה לגמד
"אני חושב שעכשיו אני ממש צריך לברוח אז אולי אם תשחק אותה 'אדיוט שנגרר בטעות' אולי יטפלו בך...אל תדאג אני אחזור עד הזריחה."אומר אוסגן לגמד השוכב ובורח לביוב.

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה