• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[DND 4] שער הצלמוות - עץ הרשמה (4/5)

ח'אן: אתה לא צריך - תחפש אצל חברים, או שתשאל מישהו לחוקים של נוכל באופן ספציפי.

טרול: קראתי את הדפ"ד שלך, והוא קצת (מאוד) דל. לא נראה לי שתתקבל עם 2 שורות של רקע גנרי, אז אני ממליץ לך לערוך לפני שהשה"מ יתחבר ויבדוק :).

אין לי חברים (שמשחקים מ''ת, כן?)... תודה! טרול-מצטרף להערה. אני מזהיר-הדמות של שוביניסטית משהו, לא מפתיע בהתחשב בזה שהיא באה מתרבות ימי ביניימית.

יאי! נראה אותך מעליב את הדמות שלי, יש לה פה גדול מאוד והיא לא תהסס להשתמש בו.
אזהרה: מדי פעם אבקש מכם זריקת ריכוז ד"ק 15 להבין את מה שהיא אומרת מרוב שהיא מדברת מהר... היא חופרת וחופרת וחופרת ואם לא תעצרו אותה היא תמשיך לדבר על שטויות ועל החיים שלה, רגעי השקט היחידים שלה הם כשהיא מנגנת או נושמת...
אני הולך להנות מהדמות הזאת...

dragonitzan אמר/ה:
[post]694025[/post] אזהרה: מדי פעם אבקש מכם זריקת ריכוז ד"ק 15 להבין את מה שהיא אומרת מרוב שהיא מדברת מהר... היא חופרת וחופרת וחופרת ואם לא תעצרו אותה היא תמשיך לדבר על שטויות ועל החיים שלה, רגעי השקט היחידים שלה הם כשהיא מנגנת או נושמת...
מזכירה אותי בחיים האמיתיים.
חובב מוד אמר/ה:
[post]694023[/post] והדמות שלי ושל ניצן נקבות, ולא בדיוק נקבות... זה הולך להיות מעניין.
''אישה, שתקי ולכי לבשל לי משהו'' ;)

שלא לדבר על ''זדים, טפו!''. סתם, סתם, הדמות שלי לא גזענית. והיא שוביניסטית רק לבנות אנוש ובנות מחצית. מצד שני, הן באות מאותה התרבות שלו, אז לא בטוח שהן יראו בזה דבר רע.

החאן,
אל תדאג, הסתכלתי רק על המקצועות והגזעים בשביל ליצור דמות מתאימה מכנית, לא הסתכלתי בפלאף של אף אחד בלי רשות. ;)
דרקון,
אל אף שבאופיין הדמויות שלנו זהות, הדמות שלי שונאת בני אצולה ובעוד הדמות שלך בת אצולה. כנראה שהם לא יסתדרו אך הקומדיה תחבר ביניהם, זה יהיה מעניין.

dragonitzan אמר/ה:
ח'אן:
טרול: קראתי את הדפ"ד שלך, והוא קצת (מאוד) דל. לא נראה לי שתתקבל עם 2 שורות של רקע גנרי, אז אני ממליץ לך לערוך לפני שהשה"מ יתחבר ויבדוק :).
אני שיניתי, אך ממש קצת ואין לי יותר מדי רעיונות. אני חושב מניסיון אל אף שאף פעם לא הייתי שחקן שהפלאף יתפתח עם הזמן.

איזה קטע!
הדמות שלי היא אישה, בת אצולה גאה, פטפטנית, מעצבנת...

ח'אן, מוכן לבלגן?

הח׳אן הטטרי אמר/ה:
[post]694038[/post] ''אישה, שתקי ולכי לבשל לי משהו''

"הייתי הולכת לבשל, אבל לא היית רוצה בכך. למעשה, הפעם האחרונה שבישלתי הייתה כשהייתי בת שבע. לא מצאתי מתכונים, אז שמתי את תכולת המזווה שלנו בסיר. זה יצא ירוק, מסריח ושרוף, וגם מעלה עשן. נראה לי שמתי בפנים גם את השק של הפפריקה, אבל זה לא היה אמור להיות רעיל, הוא הרי עשוי מעור, ועור זה אכיל. שמעתי סיפורים על אנשים שאכלו את נעלי העור שלהם כי לא היה להם מה לאכול. אם היית ממש רעב היית אוכל נעליים? אני חושבת שכן. זה נשמע יותר טעים מהמרק ההוא..."

אני שונא את שניכם ;)
סתם...
רק את ניצן, הח'אן אחלה, אפילו שהוא שוביניסט שזה משהו שמעצבן אות הדמות שלי.
אני ממש מקווה שיכניסו אותי, למה אני מריץ כבר את כול משחק הדמות בראש :)

טרול - קראתי, אבל שורה אחת זה לא עושה את ההבדל מספיק...
תן שם לכפר, תן אישיות לרוע הגדול הזה, מה הוא, מיהו, מה עושה אותו רוע גדול. תתאר קצת את הקרב, וכבר הפכת את זה לרקע רציני ומגניב.
איכות הרקע חשובה גם כדי להראות את איכות התגובות שלך וגם בשביל להעשיר את הדמות.

חזרה