• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[DND 4] שער הצלמוות - עץ הרשמה (4/5)

הואקו-מונדו. מקום של צללים, אפלה, מסתורין וסכנה.
בחלוף הדורות ניסו ההולואים לפלוש לעולם החומרי ולהציף אותו באפלה.
המקומות דרכם ניסו לפלוש כוחות ההולואים נקראים שערי צללים.
כעת, אלו הזוממים לפתוח את אחד מאותם שערי הצללים נמצאים בעיירה מפלט חורף.
למרבה המזל, חבורת גיבורים אמיצה יכולה לעצור אותם.
מי ינצח?

זוהי הרפתקת מו"ד 4 המבוססת על ההרפתקה המוכנה keep on the shadowfell מאת wizards, עם שינויים שערכתי.
ההרפתקאה מבוססת גם על הסדרה בליץ' שאני סוגד לה ומתרגם אותה, אך עוד לא סיימתי לראות אותה, ואני מתנצל מראש אם יהיו אי דיוקים. בנוסף, הביסוס אינו מוחלט.
מטרת ההרפתקה היא ללמד שחקנים חדשים לשחק במה' 4, ולכן תהיה עדיפות למתחילים, ודגש רב יותר על מכניקה מאשר על סיפוריות, אך אני מצפה למידה כלשהי של סיפוריות אצל השחקנים.
בנוסף, פתחתי לצורך העניין עץ https://www.pundak.co.il/forums/threads/39728

מומלץ לראות בליץ' עד פרק 14, כדי להבין מושגים, אבל לא חובה. אזהרה חמורה!!! הסרדה לגילאי 13+!!! ראו הוזהרתם!!! הצפייה על אחריותכם המלאה!!!
למי שראה את הסדרה - אין לעשות ספוילרים! אני בפרק 138 כרגע. מי שיעשה לי ספוילרים יחוש את זעמי הנורא!

ספרים מותרים לשימוש - סל"ש 1 וסל"ש 2 בלבד.

טופס ההרשמה צריך לכלול את הפרטים הבאים ולהופיע כאן.
1. נסיון קודם במה' 4.
2. מקצוע הדמות. עדיפות למגונן, מנהיג, 2 סערים, ורכז.
3. רקע הדמות באופן כללי לפחות. אחד המרבה ואחד הממעיט ובלבד שיכוון לבו לשמיים.

הודעה אם התקבלתם תישלח בפרטי ובעץ.
התקבלו
הח'אן הטטרי - מורת'ון בן בריאן, בן מחצית נוכל.
drgonitzan - אייליניה פולסרדן, בת אנוש טרובדורית.
thewolf - מירכון "הנולד מחדש" לוויאד, דם דרקון נוטר.
Hell lord - ???, נוקם. שלח כבר דפ''ד!!!
חובב מוד - אורביניה מנדקסטר, זדה מצביאה.
בשעטו''מ, המשחק נפתח!
בהצלחה!

עניתי לך בפרטי. בבקשה לא לזהם את העץ בתגובות שלא קשורות להרשמה.
הולואים כמפלצות - פשיטא!
סול סוסייטי - לא חשבתי על זה, רעיון נחמד. תלוי איך יתפתח.
הואקו מונדו - כנ"ל. למרות שיש אליו שער.
שיניגאמי, קווינשי - אינם מקצועות שחקן. לפחות כרגע.
בכל אופן, ההשפעה של בליץ' תהיה די מינורית לפחות בהתחלה.

נראה מגניב. שמור לי מקום בבקשה!
אפשר קצת יותר פירוט על העולם בבקשה?... מי אנחנו? מה אנחנו? פשוט, קשה לבנות דמות ככה...

א. פירוט על העולם והתפקיד של השחקנים, מניח שמדובר בעולם של מו"ד 4 עם עריכה?

ב. האם מותר לכאלה שמכירים את השיטה להצטרף?

ג. אם התשובה ל2 חיובית, האם מותר לי (באישור שלך, כמובן) לקחת כמה דברים מספרי הרחבה אחרים (נגיד thri kreen)?

א. אין יותר מדי עולם כרגע, אבל העולם הוא עולם DND טיפוסי. טכנולוגייה לא מתקדמת, הרבה קסם, וכתות אפלות שרוצות להרוס אותו או להשתלט עליו. תפקיד השחקנים הוא להציל את העיירה.
ב. כן. תינתן עדיפות לשחקנים חדשים, אבל זה לא הכרחי. זה אפילו מומלץ ששחקן ותיק מצטרף. אשמח אם תעזור לי בחניכת השחקנים החדשים.
ג. לא. בעצם אולי.

יש! ההרשמה היא לפי סדר ההשתתפות או שבסוף תבחר? אשמח מאוד לשחק, יש לי כבר כמה רעיונות לדמות...
מצטרף לשאלה:
הח׳אן הטטרי אמר/ה:
[post]693503[/post] אפשר קצת יותר פירוט על העולם בבקשה?... מי אנחנו? מה אנחנו? פשוט, קשה לבנות דמות ככה...
עריכה: וואו, ראיתי עכשיו את הפרק הראשון, אני מבין ובגדול איך אפשר להתמכר אליה...

ומה רמת ההומור?... לשחק ברברי עם טוניקה אדומה, שפם ענק ופטיש ומגל כנשקים שאומר לאויביו ''אני אקבור אתכם'' מתקבל על הדעת?
ניקיטה חרושצ'וב אמר/ה:
אנחנו נקבור אתכם.

א. מדובר במו"ד, זו לא שיטה הומוריסטית, לשחק דבר כזה זה לא יהיה כיף לא לך ולא למנחה.

ב. הוא רשם...
אביעד אמר/ה:
[post]693505[/post] אין יותר מדי עולם כרגע, אבל העולם הוא עולם DND טיפוסי. טכנולוגייה לא מתקדמת, הרבה קסם, וכתות אפלות שרוצות להרוס אותו או להשתלט עליו. תפקיד השחקנים הוא להציל את העיירה.

זה הסבר מאוד כללי. אני רוצה מספיק מידע כדי שאוכל ליצור דמות מושקעת שמעוגנת בעולם.
אני אשחק סטלין בהזדמנות אחרת... המפף.

תאמין לי מנסיון, זה מאוד כיף לשחק ככה יום, יומיים, ואז הדמות נעשית משעממת ולא מהנה, ומההתחלה היא לא מהנה למנחה, ואז אתה רוצה להחליף.

פשוט תמציא, כשאומרים לך דבר כזה אז אתה יכול להמציא דברים (באתי מהעיר (שם מומצא) והלכתי לממלכת (שם מומצא) וכך הלאה)

אני ישמח להשתתף, שיחקתי עם כמה חברים שלי 3 מפגשים ואז לקחנו הפסקה ככה שאני די חדש ואין לי כמעט ניסיון בשיטה.
לפי מה שאני יודע אמור להיות תפקידים, אז שחקן יתקבל לכל תפקיד חוץ מתפקיד אחד שיהיה בו שני שחקנים?

חזרה