• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

חוזרים לאלאגייזיה-עץ משחק והרשמה<משחק מקוון>(חופשיטה,פנטזיה,אראגון)[4/4].נסגר.

נאני
לינגאה מתחמקת בקושי מהתקפתה של האלמנה, אבל החצים ננעצים בה בזה אחר זה, והיא נפגעת קשה.
היא מנסה לזרוק את שני הסכינים שברשותה על צוואר האלמנה:
[dice seed=56673 secure=804585b2_0]1d8[/dice]
[dice seed=25931 secure=d65a8add_1]1d8[/dice]

Out
הדוב מצליח או לא? בכל אופן, יצא לו 1... לא נעים.
In
״ככה צדים דובי מערות״, אומר סנרד, ומכה בגרזינו על כפתו של הדוב.
[dice seed=13849 secure=22806680_0]1d8[/dice]

נאני
האלמנה מתחמקת בקלות מהסכינים,ודוקרת את לינגאה בחוזקה בחזה:
דקירה-[dice seed=53641 secure=5d2f513b_0]1d8[/dice]
השריון הבודד נופל אחורה כשהחצים מנקבים אותו,ואחד מהם אפילו יוצא מגבו.הקשת מחייך ונופל גם הוא לאחור,מנוטרל.
רק האלמנה ולינגאה נשארו במשחק.
ח'אן
הדוב לא פוגע בסנרד,שמניף לעברו גרזן...ומפספס.
הדוב נוהם בעצבנות,מכה בעוצמה בכפו,אבל הפעם לעבר ויגלאף,שמופתע משינוי המטרה הפתאומי:
[dice seed=27043 secure=41fc2530_1]1d8[/dice]
טיקיי
אתה נופל בחינניות לקרקע,כשהחרב שלך נעוצה באלף שמשך אותך.
תוך דקה,ארבעה אלפים נוספים קופצים עליך בכלי נשק שלופים.
אחד מהם מכה לעברך בגרזן,כשהשני מכה בך עם חרב רחבת להב,והשניים האחרים דוקרים אותך בחניתות:
גרזן-[dice seed=41437 secure=339a5413_2]1d8[/dice]
חרב-[dice seed=63991 secure=0fd8e631_3]1d8[/dice]
חנית-[dice seed=12577 secure=cc6c24a4_4]1d8[/dice]
חנית-[dice seed=18779 secure=69b2bc22_5]1d8[/dice]

נאני
לינגאה נופלת אחורה, פצועה קשה מהמכה.
"אני חייבת להפיל אותה במהלך הזה," לינגאה אומרת בשקט, "בהתקפה הבאה היא צריכה ליפול, או שהיא תפיל אותי."
לינגאה שולפת את הסיף שלה, מבריקה אותו, ופותחת את מיכל הרעל שבתוכו. היא מטפטפת לתוכו מעט מהדם שלה, מערבבת מעט, יורקת פנימה וקורעת חתיכת עור קטנה מהשריון לחתיכות קטנטנות, כמעט פירורים, ומכניסה אותן גם לתוך הסיף.
היא סוגרת את הנשק.
"ומה הפיראטית הזאת זוממת?" קורא הכרוז בקול. "נראה שיש לה עוד מהלך פיראטי אחרון!"
האלמנה נראית מעט לחוצה, סקרנית לגבי מה שלא קרה כאן עכשיו.
הקהל נלהב לגלות מה הולך לקרות עכשיו.
למען האמת, גם לינגאה.
לינגאה רצה לכיוון האלמנה, מתפללת לטוב, מכוונת את הסיף לעבר הפנים של האלמנה.
ואז, רגע אחד לפני שהחרב במרחק מסוכן, היא לוחצת על ההדק הקטן שבמחזיק הסיף, זה שמשחרר למערכת הדם של האויב את הרעל.
דם מימי, מעורב בפירורי עור, ניתץ על פניה של האלמנה המופתעת.[dice seed=35096 secure=14219be2_0]1d8[/dice]
ואז, ברגע האחד שהאלמנה חסרת אונים, לינגאה בועטת ברגלה של האלמנה:[dice seed=12594 secure=b2bb148c_1]1d8[/dice]
ואז כשהאלמנה נופלת לאחור, לינגאה מתיישבת עליה, כל רגל דורכת על יד אחרת, מונעת ממנה לזוז, יד שמאל לוחצת על חזה של האלמנה, משאירה אותה על הקרקע, ויד ימין מצמידה סיף לצוואר האלמנה.[dice seed=35328 secure=4532586e_2]1d8[/dice]
"חיים או מוות?" היא צועקת לעבר הקהל.

נאני
האלמנה מוחה מפניה את הדם ומיד נופלת מהבעיטה של לינגאה.החנית שלה נזרקת רחוק ממנה,והיא שוכבת חסרת אונים לרגלי לינגאה.
או שככה היא רוצה שיחשבו.שני סכינים מבזיקים בידיה,מופיעים רק כניצוץ כסוף בזמן שהיא מנסה לשסע את הרגליים של לינגאה:
סכינים-[dice seed=39894 secure=d4cca5f9_0]1d8[/dice]

המגדל הבודד
זיכרון ישן עולה לנגד עיניי, שמש חמה באמצע הקיץ וחבורה של ילדים משועממים מתקרבת אל ילד מקורנן עם מקלות בידיהם ומקיפים אותו...
אני נוהם לעבר האלפים ומסחרר את החרב במעגל קטלני.
[dice seed=12874 secure=0d9acfe3_0]1d8[/dice]
חתול כחוש חולף ברחוב הקיצי ומביט במעגל הילדים המדממים על הרצפה ובאמצע ילד בעל קרניים אוחז בידו האחת במקל מכוסה דם ובידו השניה ואוחז בצלעות השבורות שלו...
אני קורע על ברכי כשהחרב הענקית בידי. אני מרים את החרב מול האלפים, דם מטפטף מהחרב ופחד מתפשט על פניהם. הפצעים מתחילים להיפתח בגופם. רין נוהמת מעלי בעודי מנסה לשמור על שטח נקי בשביל שתוכל לחלץ אותי ואת האלף.

נאני
לינגאה הייתה מוכנה לזה, והיא דורכת בעוצמה על כפות ידיה של האלמנה, שוברת אותן:[dice seed=64084 secure=4f4b69ee_0]1d8[/dice]
והיא לוחצת עם הלהב על צווארה של האלמנה. טיפת דם זעירה יוצאת מלהב, אבל זה נראה כאילו האלמנה נפצעת.
"חיים או מוות?"

מצטער,לא ראיתי את התגובות...
טיקיי
אתה מצליח לפצוע כמה אלפים,אבל אחד מהם מצליח להתחמק מהלהב שלך ודוקר אותך עם חניתו.פצע עמוק נפער בחזה שלך ואתה כושל לאחור,המום.:
[dice seed=25480 secure=48c4e3d7_0]1d8[/dice]
ח'אן
ויגלאף מועף אחורה בעוצמה,שכל חזהו עטור שריטות מדממות.
וינדורף צועק בבהלה,ומסתער לעבר הדוב,מנסה לקצוץ את אחת מכפותיו.הדוב מסתכל על וינדורף כמעט בשעשוע,שמשתנה לחלוטין כשפצע עמוק נפער בכפו הקדמית.:
[dice seed=56226 secure=ba236034_1]1d8[/dice]
נאני
האלמנה מתחמקת במיומנות,מטילה את אחד מהסכינים לעבר הבטן של לינגאה,ופוגעת,לינגאה כושלת אחורה ונופלת,כשהסכין רק מעמיק את הפצע הקיים בבטן שלה.:
[dice seed=5084 secure=fc0d4eb7_2]1d8[/dice]

המגדל הבודד
out
אהבת את הסגנון של ההודעה הקודמת?.
בכול מקרה אני רוצה לעבוד בשיטה שאני אומר מה המהלך שלי זורק את הקוביות ואז מתאר איך אני חושב שזה הלך ואתה מתקן אותי או משנה את זה, בסדר?
in
"אנחנו צריכים להסתלק מכאן מהר, תרדי ותרימי אותי בכף שלך" אני משדר לרין ונועץ מבט עצבני באלף ומתחיל את המהלך שלי.
מהלך:
אני נוהם ומניף את החרב בנעיצה/חיתוך מלמעלה שהמטרה שלה היא לא באמת לפגוע אלה לאלץ את האלף לסוג הצידה ואז יד אחת עוזבת את החרב תופסת אותו בראש לוחצת ומטיח אותו בראש שלי בעדי נוגח בו/משפד אתו.
חרב (לא הכי רלוונטי כי המטרה שלה בעיקר לערער את שווי המשקל שלו, אבל כישלון או הצלחה חמורים עשויים לשנות את זה:
[dice seed=32044 secure=ffa73fc0_0]1d8[/dice]
תפיסה (כולל לחיצה והטחה):
[dice seed=50438 secure=3b892456_1]1d8[/dice]
נגיחה:
[dice seed=3448 secure=097b0706_2]1d8[/dice]
תיאור תוצאה: באמת שאין לי מושג איך לתאר את התוצאה הזו...

סנרד מביט לרגע בחרדה בחברו הוותיק, חרדה שמתחלפת בגאווה כשהוא רואה את מתלמדו פוצע את הדוב. ''יפה!'', הוא אומר, ומסתער על הדוב עם גרזינו, משלך את מגינו ואוחז בגרזן בשתי ידיו. הוא כבר היה במצב הזה בעת נדודיו בהרי הביור, והוא יודע מה לעשות מול דוב אימים כשיש לך רק גרזן. להסתער.
[dice seed=57013 secure=71049694_0]1d8[/dice]

נאני
אפשר לדעת איך היא קמה מזה שאני יושב עליה עם חרב צמודה לצוואר ומתקיפה? זה קצת לא הגיוני...
ברגע נסיון ההשתחררות, לינגאה מנסה לדקור את צווארה:[dice seed=45916 secure=a818d03d_0]1d8[/dice]

נקרו
אתה מתעורר,והדבר הראשון שאתה רואה זה שהאלפים התמקדו במישהו אחר.הוא נראה כמו בן אנוש עם קרניים,והוא מחזיק בידו חרב של רוכבים.
טיקיי
כן,זה נחמד.
In
האלף מצליח להתחמק מהמהלך שלך,אם כי הוא מאבד את שיווי המשקל שלו ונופל.מהר מאוד חנית משפדת אותו והוא מת.
אתה רואה את האלף המעולף קם בחולשה,מביט מסביב.
שאר הרוכבים מצטרפים לקרבכך שחלק גדול מהאלפים עסוק בלברוח על חייו בזמן שהשאר נלחמים.
ח'אן
הדוב הודף את סנרד בקלות,אבל וינדורף שוב מסיח את דעתו ממך.הוא הולם שוב בכפתו לעבר וינדורף,כשהנער מכה לעברה בגרזן:
כפה-[dice seed=18152 secure=de0601bf_0]1d8[/dice]
גרזן-[dice seed=65218 secure=d00e4921_1]1d8[/dice]
נאני
Out
בגלל שנכשלת בסיבוב האחרון עם הניסיון לדרוך על הידיים שלה כישלון קריטי.
In
האלמנה מתחמקת מהדקירה,אבל מסתובבת לעבר השריון הדומם,שקם בחולשה מהקרקע.היא זורקת עליו סכין נוספת,ורק עוד אחד נשאר בחגורתה:
[dice seed=14012 secure=4d4acd58_2]1d8[/dice]

נאני
אבל לי נשארו עוד שניים.
---
כל אויב שאיבד את נשקו, מכשף עייף או לוחם ללא חרב, מאבד את רוב כוחו. ברגע שתצליחי לשתק לאויב את מלאי הנשק, ניצחת.
---
לינגאה שולפת את הסכין ומטילה אותו לעבר חגורת הנשק של האלמנה, מנסה לפצוע אותה ולחתוך את חגורת הנשק.
[dice seed=59013 secure=c61c6582_0]1d8[/dice]
וליתר ביטחון - סכין נוסף נזרק על ראשה של האלמנה. גמרנו עם משחקי ה"נכנעת?"
[dice seed=24239 secure=3674a07e_1]1d8[/dice]

מגדל
אני רץ לאלף ומעמיס אותו על הגב ואז מתחיל לרוץ ומחפש נקודה שתוכל לעזור לי לזנק (גבע קטנה או ערמת גופות) ומזנק לאוויר בזמן שרין צוללת לתפוס אותנו.
לקפיצה עם צריך [dice seed=47780 secure=bfb67b19_0]1d8[/dice]

OUT
אממ... להבא, תוכל בבקשה לרשום את תוצאות הגלגולים?
IN
סנרד מביט בסיפוק בוינדורף הנועץ את גרזינו בכפתו של הדוב. הילד הזה הוא נער כלבבו. ''קדימה!'', הוא צועק, רטט של נוסטלגיה עובר בו כשהוא נזכר בנדודיו בהרים. הוא נועץ את גרזינו ברגל הדוב.
[dice seed=58798 secure=a7f7df43_0]1d8[/dice]

חזרה