• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

אז ראיתי את מלחמת הכוכבים 8

אני מדמיין לעצמי את אנשי הFanBase מגיעים לסרט אחרי שקראו את כל התיאוריות באינטרנט, ואת כל הספרים והLORE והם כבר בטוחים שהם יודעים מה הולך להיות וכבר מתכננים להסביר לחברים שלהם כל דבר - מה זה סוג הג'די הזה ומה זה העץ הזה ומה החייזר הזה וכו'.

ואז הבמאי, כמו יודה בסצנה ההיא בסרט, מוריד עליהם ברק משמיים ונקרע מצחוק.

liorgonen3 אמר/ה:
[post]690699[/post] וזה מה שמעצבן הרבה אנשים

כמו שאמרתי - לי זה מרגיש שעיצבנו אותם בכוונה, והאמת שאני חייב לומר שיש משהו חינני ומרענן בכאפה הזו למעריצים - ואני חושב שהסצנה של יודה מדמה אותה היטב.

ואני לא מסכים איתך, אתה לא יורק למעריצים שלך בפנים, רוצה לאפס את הסיפור? אז אתה לא צריך להמשיך את הסיפור הקודם שלך. תתחיל סיפור חדש, היה הרבה פחות תלונות עם אף דמות מהסיפור המקורי לא הייתה רלבנטית, והם היו אומרים מהרגע הראשון שהם מתחילים משהו חדש. כמו שהם אומרים שהם עושים עם הסדרה הבאה.....

אגב - אחד מעיבודי הפאנפיקשן המוצלחים והמצחיקים למלחמת הכוכבים שראיתי, היה בתקופת הטרילוגיה 1-3 - בירחון "בלייזר" עשו קומיקס מצולם (עם צוות העיתון מחופש לדמויות מהסרט) שכלל עלילה הזויה ודמויות כמו מאסטר דודא, הייניקן סקייווקר והנסיכה ניסים, כשאוייבם הוא דארת' קיסוס שהופך בסוף את הייניקן סקייווקר לדארת' גיידר.

אישית לא קראתי שום תיאוריה לפני, ולמרות שאני חובב של היקום, לא מספיק מעניין אותי לפתח תיאוריות משלי. ועדיין התאכזבתי.
למשל, ברור בעיניי שהיה עדיף לתת לליאה למות בסצנה שהיא מרחפת בחלל, זה גם מוות הולם וגם עדיף על האלטרנטיבה שפתאום היא משתמשת בכוח.
גם דברים כמו מעקב דרך מהירות האור או קמיקאזה על-ידי טיסה במהירות האור, זה שובר את המוסכמות של היקום, מבלי באמת להוסיף שום דבר. היה אפשר להגיד שיש בוגד על הספינה של הרפובליקה ולצאת בחיפוש אחריו.
גם כוכב ההימורים, כמה שהוא היה מדליק, הדמות של המפצח הייתה מיותרת. היה אפשר לעשות פיניש טוב יותר מזה. אני מבין שזה נועד כדי להסביר למה התוכנית של ליאה נכשלה (וזה התוכנית שלה, לא של הולדן), אבל זה ארוך מדי בשביל זה.

The oldman אמר/ה:
[post]690989[/post] אני מבין שזה נועד כדי להסביר למה התוכנית של ליאה נכשלה (וזה התוכנית שלה, לא של הולדן), אבל זה ארוך מדי בשביל זה.

אני לא חושב שזו היתה המטרה של סיקוונס הקזינו. אני חושב שזה היה ניסיון (קלוש) להראות מה קורה ברחבי הגלקסיה כדי לבנות ביסוס לזה שבסרט הבא יהיה מרד כללי של האזרחים נגד האימפריה. מה שכן, זה באמת היה ארוך מדי בשביל להצדיק כל מטרה עלילתית מהסוג הזה.

הממממ.... הקזינו וכל הסיפור סביבו של היצורים הרצים והילדים שמטפלים בהם מזכיר לך שיש עוד חלקים של המרד או של אנשים שיפגעו מהמצב הנוכחי, זה לא מקרי שהסגירה של הסרט היא של הילד מהאורוות מזמן את המטאטא אליו...

לא מכיר הרבה בכיינים עם כובע אלומיניום. מה שכן, הסרט פשוט היה בינוני. המבקרים עדיין מנסים להצדיק את עצמם אבל האמת היא שהם פספסו בגדול והקהל תמיד צודק.
הניסיונות להשוות את הסרט הזה ל"האימפריה מכה שנית" הם לגמרי קלושים. נכון שתגובות הקהל יכולות להשתנות עם הזמן, אבל רק בגלל שזה קרה עם סרט אחד מלפני ארבעים שנה לא אומר שזה יקרה עם הסרט הספציפי שאנחנו מבקרים כרגע. סתם תקוות שווא לדעתי.

סרטון משעשע בטירוף, לא יודע מי הבחור אבל הוא באמת עף על עצמו.
בקשר לאכזבה מהסרט, הוא היה סרט של 7 או 8 מתוך 10. כנראה שאנשים ציפו לסרט מצוין אחרי הכח מתעורר - זה פשוט הפער בין הציפיה לתוצאה בפועל.

חזרה