• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

המלצות על ספרים..

מוסיפה ספר חדש שסיימתי אתמול ( ואפילו ישראלי ) : קרעי עולם של יעל פורמן.
על הצפוי והלא צפוי מאוד בעולמות של משחקי מחשב ( פנטסטיים במקרה הזה ), על בנית עולם ועל בניית עלילה ( ואני לא כותבת יותר כי ספויילר)

Dr_RPG אמר/ה:
[post]691852[/post] נפילת הממלכות של מורגן רודס.
אני בספר החמישי, (טוב, סיימתי אותו שלשום) והוא לא נגמר, מישהו יודע איך קוראים לספר השישי? אם יש?

לשאלה: ממליץ בחום על המשחק של אנדר, ספר כל כך מגניב, וגם סרט לא רע מדי, וכמובן, איך לא, טרי פראצ'ט, כל הספרים שלו, בעיקר סדרת "עולם הדיסק", הכרתי אותו כשחבר שכח אותו אצלי ופתחנו (אני ואחותי) עמודים אקראיים, התפקענו מצחוק בכל עמוד.

את להבת הפלדה קראתי. הוא די קליל וחמוד, לא ספר "נהדר" אבל ספר חמוד ומוצלח. לפחות לדעתי.

אם אתה בקטע של יצירה ישראלית, יש גם את "כפירה" של נמרוד הראל שהוא די חמוד ומוצלח, רק שהוא נגמר פתוח ולא נראה שיהיה לו אי פעם ספר המשך או משהו.

איך אף אחד לא מזכיר את ההוביט של טולקין? זה לא שר הטבעות (למרות שבגיל 12 אפשר להתחיל לקרוא את זה: הפעם הראשונה שלי הייתה בגיל 12, והפסקתי באמצע הספר הראשון. בגיל 14 התחלתי שוב והגעתי לספר השני, ובגיל 16 התחלתי וגמרתי הכל חודש בערך)

חזרה