• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עידן המתכת 2-[חופשיטה, סנדבוקס, ניהול, פנטזיה]-עץ משחק והרשמה(5\6)

זאב
״רק עכשיו הקמתי את גילדת חרשי הנשק המלכותית, וכבר יש לה שימוש!״, קורא יורש העצר. הוא קורא לגבר בשנות השלושים המאוחרות שלו. ״זהו חאנו״, הוא אומר להם, ״אחד מחברי הגילדה המלכותית. אני באופן אישי מנדב אותו לפרויקט שלכם, בתנאי ותמסרו לנו את הטכנולוגיה הזו!״.
Out
אני מניח שהמחסר שלך מתבטל, לא?

חאן
האורקים שמחים "בוודאי שיבוא לעזור לנו! או שעדיף שאנחנו נבוא" לאחר כמה זמן כמה אורקים מגיעים ואומרים "יופי, עכשיו נתחיל להמציא
OUT
חובב: יהיה בונוסים לניסיון שלי? או לעשות פעם הבאה עוד אחד?

זאב
''אם המחקר יערך בעירי, אז כדאי שכל אנשי הגילדה ישתתפו בתכנון''; וזה מה שקורה.
Out
אני מניח שהמחקר מקבל בונוסים, בכל זאת כל הגילדה עוזרת לאורקים.
זאב: הפרויקט הבינלאומי הראשון בהיסטוריה! כיפאק-היי!

טוב, אני חושב שהבנתי (אולי מעט מאוחר מדי), שבעיר הגדולה של משחקי הפורום, ברובע משחקי הניהול שולטים אנשים רבים, אך לצערי, אני חושב שאני לא ביניהם, אפילו 17 עמודים של משחק ניהול אחד קטן הספיקו לאשר לי את זה, המשחק ארך רק כמה חודשים בודדים, אבל הזמן שהמשחק גובה ממני על המחשב הוא בלתי נסבל, ואני לא מצליח להשקיע לכל אחד בנפרד, אני מצטער.
לכן אני נאלץ לסגור את המשחק, לא נורא, ואולי תראו משחקים נוספים שלי (כנראה לא משחקי ניהול) בעתיד, זו הייתה התנסות לא רעה בכלל, ולימדה אותי הרבה לקחים חשובים, אז, טוב, אממ, להתראות, היה כיף. :)

חזרה