• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

סקר - תאריכים אפשריים למפגש בפריק

מועד מפגש בפריק

• יום רביעי, 24/1/2018

הצבעות: 7 46.7%
  • יום שישי, 26/1/2018

הצבעות: 6 40.0%
  • יום שישי, 19/1/2018

הצבעות: 8 53.3%
  • יום שישי, 12/1/2018

הצבעות: 3 20.0%
  • יום רביעי, 17/1/2018

הצבעות: 3 20.0%

• סה"כ מצביעים
    15
סטטוס
נעול לתגובות.
אהלן
לאחר שיחה עם פריק, נראה שהמועדים האפשריים הם אמצע שבוע בערב או שישי החל בשעה 11:00 (הם לא נפתחים לפני)
אני מפרסם כאן סקר עם מספר אפשרויות, בהתאם להיענות נבחר את התאריך הסופי. הצבעה עד יום שני בערב.
משך המפגש יהיה כשעתיים, כמובן שמי שרוצה להשאר יותר מוזמן :) שימו לב שלדברי פריק, מי שמשחק בחנות צריך גם להזמין משהו לשתות/לאכול. הם ינסו לשריין לנו את החדר הפרטי, כתלות במועד הסופי - אז אם מישהו רוצה להריץ משחק רב-משתתפים בפרטיות, זה אחלה מקום.

מה בתכנית של המפגש?... ובבקשה אל תגידו ״חטיפים, קולה ורכילות״.

זה מפגש חברתי, זה לא יהיה "חטיפים קולה ורכילות" אלא "חטיפים, קולה ומשחקים". אין תוכנית, אלא הכוונה להכיר את האנשים שמאחורי המקלדת.
אם מישהו רוצה לארגן משהו מעבר, הוא מוזמן להציע ולהרים את הכפפה - אבל קודם כל לעבור דרכי בהודעה פרטית.
אם מישהו גם רוצה להריץ משחק ב 12:30 או משהו למשל, זה רעיון מצוין :) פריק גם ישמחו. אפשר שלכם או של אגודת מגלי הארצות/ליגת ההרפתקנים.

לי זה מסתדר מצויין. ואני גם אבריז מבית ספר, משיעור פיזיקה... :p

Nextorl אמר/ה:
[post]691734[/post] אז, אני מניח שהתאריך הנבחר הוא יום שישי ה19/1 בשעה 11 בבוקר?
חיוביף אבל אני עדיין ממתין לאישור סופי של פריק. בינתיים אני נועל את הנושא.

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה