• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

שליטים ושדים שליטים ושדים 46: חפץ תבוני

ת'ור

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
האתגר נגמר! ההגשות שפורסמו:
שו''ש 46-מטה הרעם, ע"י yds
[שו"ש 46] החרבות השמיימיות, ע"י Nextorl
[שו"ש 46 חפץ תבוני] - יומנו הסודי של המכשף, ע"י TheKnightWhosaidKnit

---------------

הנושא של השבוע הוא: חפץ תבוני. עצם נייח שבדרך זו או אחרת נהנה ממחשבות, רצונות, אופי וכל שאר הדברים הטובים האלה. זה יכול להיות בקסם, זו יכולה להיות אינטלגנציה מלאכותית, אם אתם חושבים על אפשרות אחרת אני אשמח לשמוע - העיקר הוא שבעצם מדובר בדב"ש שהוא חפץ.
מה החפץ יכול לעשות? לדבר, לתקשר טלפתית, לזוז בצורה זו או אחרת? כמה הוא נבון, כמו מבוגר, כמו ילד? מה הוא רוצה? ממה הוא פוחד? איך היותו חפץ משפיעה על החשיבה שלו, וכמה היא שונה וזרה לחשיבה של יצורים חיים רגילים? נסו לחשוב איך שני הדברים הבסיסיים האלה, חפצים ותבונה, משתנים כששמים אותם ביחד.
אם אין לכם רעיון, אתם יכולים פשוט להסתכל בספרים, סרטים או מסביבכם, לבחור חפץ אקראי ולשאול: מה אם הוא היה תבוני?

תוכלו לכתוב על "רעם!!", פגיון קטן שרוצה להיות חרב אדירה אגדית; על פסל שלא יכול לנוע, רק לדבר, אבל זה הספיק לו לייסוד דת פורחת; על טלמוס, הגולם שישנא לעד את יוצרו על שקילל אותו בדעת; או על תבונה מלאכותית מבריקה, המתקדמת ביותר שנוצרה אי פעם, שהותקנה כמתפעלת מעלית.

פרסמו את ההגשות שלכם כאן, בפורום מ"ת כללי, עם התגית [שו"ש 46] בשם. האתגר הבא יצא בעוד שבועיים, בלילה שבין ה-1.1.18 ל-2.1.18.

ותזכרו, זה לא משנה *מה* אתם כותבים, זה משנה *ש*אתם כותבים.
בהצלחה!

יש לי איזה רעיון. אך אינני יודע אם כדאי לי לכותבו, הן קשור הוא ל'דניאלס' שלי
ואם כבר, חבל שלא יהיה משהוא על חותם..
ועוד משהו- הפגיון הזה הולך להתעקש על סימני הקריאה?

הבינה המלאכותית מזכירה לי את הבינות המלאכותית חוזות-העתיד-הקרוב-מאוד-והנוטות לחרדה שמופיעות במדריך הטרמפיסט השני. אחת מהאפיזודות היותר אהובות עלי בסדרה.
עריכה-אגיש היום או מחר פיסת מידע ראשונה מעולם המערכה החדש שלי שמבוססת על רעיון שקיבלתי מאחד השחקנים-מטה הרעם, המיכל היחיד שמסוגל להחזיק את עוצמתו של סלע הסופות. מה זה בדיוק סלע הסופות? חכו להגשה :p

חזרה