• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

קיט מדעי / חשמל מדליק - Snap Circuits

לפני כמה חודשים קניתי לילדים שלי קיט מדעי מדליק, שנקרא Snap Circuits. זה בסגנון של הנגדים/קבלים וכך הלאה שאנחנו היינו רוכשים כשהיינו ילדים, רק שזה הכל מגיע מוכן מראש, עם רשימת ניסויים מסודרת וקל להבנה, כך שגם בני 4-6 נהנים מזה. לגילאים גדולים יותר (עד 10-11 כזה) יש סטים יותר מתקדמים: https://www.elenco.com/brand/snap-circuits/ כולל כאלו שמתחברים למחשב וכך הלאה.
אני התחלתי בסט של המתחיל ועכשיו קניתי את SC-100 (הראשון יותר מתאים לגילאים צעירים יותר, השני למי שבאמת רוצה להתחיל). והסיבה העיקרית שאני כותב את כל ההמלצה הזו, שלא רק שהמוצר סבבה, גם שירות הלקוחות ממש מצויין - אחד החלקים של הסט למתחילים נשבר. שלחתי מייל לחברה בארצות הברית, והנה השבוע נחת אצלי בארץ החלק החליפי. וזה מוצר שבסך הכל עולה 20 דולר. שירות לקוחות כזה מעולה, פשוט ראוי לכל שבח.
מעבר לזה שהמוצר עצמו מצוין :pirate:
Snap-circuts-100.jpg

היום פתחנו את הקופסה, כמובן שצריך לשבת איתם ביחד ולהסביר, אבל בעקרון דומה לערכת ההתחלה - לא חושב שזה מסובך בהרבה.
היתרון שהוא מכיל הרבה יותר רכיבים, וניסויים יותר מעניינים. בנוסף, מכיוון שהמוצר באנגלית גם בגיל 8 זה לא משהו שהילד יכול להבין לבד.
אם זה היה בעברית, אז כנראה שהייתי אומר 5-6 בליווי הורים ואזור 7-8 לילדים לבד.

חזרה