• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

העידן ה-13 - היער המושחת <משחק מקוון> [נגמר]

אדון הדובים שואג, זועם, אבל שני דרקונים כבר נפלו, ותאוות הדמים שלו שוככת. רייז מנצל את ההזדמנות, מזנק ותופס את המושכות, מחזיר את השליטה אליו. "אל תאררגו אותו!" הדוב שואג, החומצה ממשיכה להמיס את לוחות השריון המכסים את פרוותו, אבל זה רק הופך אותו למסוכן יותר. מהיר יותר.
בשאגה נוספת, לוחות השריון שלו גדלים מחדש והוא מסתער קדימה, חובט בחצי הדרקון עם כתפו. בצורה משונה, דווקא כף ידו של רייז זוהרת פתאום, פצעיו נעלמים.
META
סופג 5 נזק מתמשך, מה שמוריד אותי ל-6 נק"פ, והופך אותי לstaggered. בגלל אספקט הבהמות', אני מגלגל הצלה קשה: 19 טבעי (20 סה"כ), הצלחה! מה שאומר שאני גם מנצל ריקאברי כדי להתרפא, וגם מגלגל 2ק20 להתקפות ובוחר באיזו תוצאה להשתמש (עד סוף הקרב, או עד שיוצא בשתי הקוביות 10 או פחות).

ריפוי- 1ק6+ 3= 4, מה שמעלה אותי ל10 נק"פ, עדיין staggered.

נע אל חצי הדרקון, ותוקף עם התקפת חיה. 6 ו-7 טבעיים. ממש המזל שלי XD היכולת של הבהמות' פוסקת. התקפה נוספת- 19 טבעי! 7 נזק. שים לב שאני מנסה לעלף אותו, ולא להרוג אותו.
בנוסף, אני משתמש בחפץ הקסום שקיבלתי- כפפת טופר הדוב. כיוון שפגעתי באויב בקפא"פ כשאני סטאגרד, אני מרפא 10 נק"פ, ועולה ל20 נק"פ. כבר לא סטאגרד.

הצלה נגד הנזק המתמשך- 13, הצלחה.

סאוואלה מנצלת את מות הדרקונים כדי להתרחק מעט מהקרב ולאגור את כוחה, בזמן שהגולם מחזיר אגרוף לחצי הדרקון.

מטה:
סאוואלה: ראלי: 3+4=7 מחזירה 7 נק"פ.
הצלה: 20 טבעי, הצלחה
שד: אגרוף להבות: 10+7+3=20. 5 נזק אש בהצלחה, 3 בכישלון.
הגרעה: 2.

נתונים סאוואלה: סאוואלה מדממת.
חיים: 14/30.
ראלי: 7/8.
ריקוד בלהבות: 1/2.
חיקוי: 0/1
זימון גולם אש: 0/1
קללת האי-זוגי: 0/1

נתונים גולם שדי:
חיים: 18/24.
הגנות: AC-17 PD-15 MD-13
הגרעה: 1ק6
חסינות: הימום, חולשה, בלבול, פגיעות ונזק מתמשך.
התקפות:
אגרוף בוער +7 מול ac: גורם ל-5 נזק אש בהצלחה ול-3 נזק אש בהחמצה זוגית.
טווח +7 מול ac: בהצלחה - 3 נזק אש.

OUT
אם אתה רוצה לעלף אותו בלי להרוג אותו, אפשר להביא אותו ל-0 נק"פ ולהחיות אותו אחר כך (כמו שהיית עושה לד"ש שנפל בקרב). אבל אם אתה רוצה לגרום לו להיכנע, אתה (או מישהו אחר) יכול לנסות גלגול רקע בקושי 20 (בהנחה שמפסיקים להתקיף אותו אחרי ההצלחה).

Out
אין בעיה
In
טארן בוחן את בני בריתו הפצועים, ומניף את ידו. הוא לוחש ''אל הידע, אדון החוכמה, המצא לבעל בריתי נחמה'' ואור לבן זורח במקביל מכף ידו של טארן ומפצעיו של פרדאן. לאחר מכן הוא מסתובב לעבר חצי הדרקון, מהנהן לכיוון רייז, ויורה על חצי הדרקון קליע של אור, משתמש בידע הרפואי שלו כדי לפגוע באזור לא קטלני
Meta
התקפה-
[dice seed=28640 secure=17f9f8b0_0]1d20+8[/dice]
נזק
[dice seed=55242 secure=8f835a38_1]1d6+4[/dice]
מגלגל ידע רפואי כדי לנסות לפגוע באיזור לא קטלני (לא יודע אם קריטי אבל שיהיה)
[dice seed=8116 secure=790193d7_2]1d20+6[/dice]
מטיל heal על פרדאן, תנצל ריקאברי אחד חינם.

בזמן שסאוואלה נחה להתאושש מהחומצה שכרסם את עורה, הגולם השדי ורייז מתקיפים אותו משני צדדים. כשהאור של טארן מגיע אל כתפו, העור המקושקש שלו מתחיל להראות הסימנים הראשונים של דם.

META
בקפא"פ: חצי-דרקון עם גולם ורייז
בטווח קרוב: פרדאן, רגנארוק, סאוואלה, תאראניס
בטווח רחוק: טארן

OUT
טארן לא צריך לגלגל בשביל זה.

עריכה: מחקתי את מה שכתבתי בטעות על ההתקפה שלו

הסלמה 4
תאראניס
פרדאן - 5 נזק מתמשך
רגנארוק

חצי-דרקון - מדמם
רייז - +2 דרג"ש והגנה פיזית
טארן
סאוואלה
גולם

תארניס מסתער במהירות קדימה לעבר הדרקון הנותר, פטישו מורם על, הוא לא יתן לו לפגוע בבני בריתו.
[dice seed=11581 secure=bd38af75_0]1d20+9[/dice]
אם פגע
[dice seed=38167 secure=b95d525b_1]1d8+4[/dice]
ואני מפעיל את Paladin’s Challenge עליו, כל עוד הוא המטרה שלי, הוא סובל -4 להתקפות שהם לא אני, -4 לנסיון התנתקות (וגם אני סובל מאותו מחסר)

פרדאן מרגיש כיצד חייו חוזרים אל גופו כאשר טארן מרפא אותו, רק בשביל שהחומצה המקוללת תיקח הכל לעזאזל. ברגליים כושלות פרדאן נופל על ברך אחת ומאזן את ידו הרועדת עליה, מותח את קשתו ללא שום תנועות מיותרות על מנת לעצור את התפשטות הרעל בגופו, ויורה בחצי-הדרקון. רגנארוק, הנראה בריא במיוחד בהשוואה לפרדאן, חושף שיניים במה שאפשר רק לנחש כחיוך למראה גופת הדרקון שלרגליו. אחרי שהספיק לו, הוא עוקב אחרי חיציו של פרדאן ומזנק על חצי-הדרקון, נחוש לקבל הריגה נוספת באוסף.

META
ניצול Recovery חינם: 1+2 = 3 נק"פ לי ולרגנארוק.
זריקת הצלה מהחומצה: 2. כישלון.
בדיקת פעולה נוספת:
[dice seed=38192 secure=cfc239df_0]1d8[/dice]
פעולה רגילה: התקפת טווח בסיסית עם כנגד חצי-הדרקון עם יכולת התקפה כפולה. 11+5+4 = 20 נגד דרג"ש, 5+4 = 9 נזק בפגיעה. ללא התקפה שנייה.
פעולת תנועה של רגנארוק: תנועה לטווח קפא"פ עם חצי-הדרקון.
פעולה רגילה של רגנארוק: התקפת קפא"פ בסיסית כנגד חצי-הדרקון. 14+5+4+1 = 24 נגד דרג"ש. 6 נזק בפגיעה.

מעקב דמות:
פרדאן:
נק"פ: 9/27
השפעות: נזק חומצה מתמשך 5, 11+ להצלה.

תאראניס ורגנארוק פוגעים בחצי-הדרקון. ופותחים עוד פצעים בעורו. האיתגור של תאראניס תופסת את תשומת לבו, והוא מפנה עורף לשאר התוקפים ודוחף אל תאראניס את רומחו, ומכה אותו בצדו, אבל השריון של תאראניס מגנה עליו מלהינזק.

META
התקפה נגד תאראניס: [dice seed=16466 secure=7435f571_0]1d20+8[/dice]

בקפא"פ: חצי-דרקון עם גולם, רייז, רגנארוק, ותאראניס
בטווח קרוב: פרדאן, סאוואלה
בטווח רחוק: טארן

הסלמה 4
תאראניס
פרדאן - 5 נזק מתמשך
רגנארוק
חצי-דרקון - מדמם
רייז - +2 דרג"ש והגנה פיזית
טארן
סאוואלה
גולם

כאשר החצי דרקון מנסה לתפוס את תאראניס קללתה של סאוולה פוגעת בו והוא מועד על חניתו. סאוואלה והגולם שניהם מנצלים את מעידתו של חצי הדרקון כאשר היא משגרת אליו להבות אש והגולם נותן לו אגרוף להבות.
מטה:
בתור החצי דרקון:
קללת הכאוס: בגלל שהוא זרק 5 זה הופך ל1 והוא מקבל חצי נזק ממה שהוא היה גורם + המום (dazed) עד סוף תורו הבא.
בתור סאוואלה:
שרוף את זה: 7+5+4=16 מול הגנה פיזית (PD).
נזק בפגיעה: 6+4+4= 14.
בתור השד:
אגרוף בוער: 13+7+4= 24. 5 נזק בפגיעה, 0 בכישלון. (out: אני חושב שזו פעם ראשונה שאני מגלגל 13, אבל מדובר בהתקפה של השד, אז אני מניח Harsh Ally לא פועל פה, נכון?)
הגרעה: 2
נתונים סאוואלה: סאוואלה מדממת.
חיים: 14/30.
ראלי: 7/8.
ריקוד בלהבות: 1/2.
חיקוי: 0/1
זימון גולם אש: 0/1
קללת האי-זוגי: 0/1
קללת הכאוס: 0/1
נתונים גולם שדי:
חיים: 16/24.
הגנות: AC-17 PD-15 MD-13
הגרעה: 1ק6
חסינות: הימום, חולשה, בלבול, פגיעות ונזק מתמשך.
התקפות:
אגרוף בוער +7 מול ac: גורם ל-5 נזק אש בהצלחה ול-3 נזק אש בהחמצה זוגית.
טווח +7 מול ac: בהצלחה - 3 נזק אש.

חצי-הדרקון ההמום מכה את עצמו כל כך חזק שהוא לא שם לב ללהבת האש של סאוואלה. הוא ממלמל קללה דרקונית כשהוא עולה באש, ואחרי רגע הוא נופל ארצה ומאבד הכרה.

OUT
הקרב הסתיים. אפשר לנוח ולהשתמש בהתאוששויות (ריקאברי). אם אתם עדיין רוצים, אפשר להחיות את חצי-הדרקון, או לעשות משהו אחר (כמו לאסור אותו) לפני כן.

ג'וני אמר/ה:
[post]691098[/post] אגרוף בוער: 13+7+4= 24. 5 נזק בפגיעה, 0 בכישלון. (out: אני חושב שזו פעם ראשונה שאני מגלגל 13, אבל מדובר בהתקפה של השד, אז אני מניח Harsh Ally לא פועל פה, נכון?)
הקרב הסתיים כשזה קרה, אבל כן, זה פועל רק ב-13 של סאוואלה.

הדוב שואג פעם נוספת, כועס שלא הוא היה זה שנתן את המכה האחרונה, אבל רייז נאבק בתוכו, ולאחר נשיפה ארוכה- בן המחצית עומד על האדמה, מביט סביבו, מחפש שרכים על מנת ליצור חבל.
"למישו יש חבל?" הוא שואל תוך כדי שהוא מחפש, " 'קשרו ת'ו. 'ני רוצה לדעת מה הוא רצה."

מיד לאחר שהקרב נגמר סאוואלה משחררת את השד שלה ומתחילה לטפל בפצעים אותם ספגה.
"זרוק אותו על העצים האלה" אומרת סאוואלה, ספק ברצינות, בהצביעה על העצים שפגעו בה כאשר ניסתה לעבור "הם ניסו לחנוק אותי, אז הם יתפסו אותו".
מטה:
בדיקת התחדשות לזימון: 12 הצלחה.
התאוששות 1: 3+4=7
התאוששות 2: 3+4=7

OUT
מחוץ לקרב אפשר להשתמש בכמה התאוששויות שאתה צריך, כל עוד שנשארות לך התאוששויות. היכולת של טארן נותנת לו לעשות את זה כפעולה מהירה במקום פעולה רגילה (rally), אבל מחוץ לקרב אין מגבלות נוקשות על הזמן. אבל אם טארן רוצה להשתמש בלחש הריפוי כאילו זה בתוך הקרב, אין בעיה, אבל בלי להוסיף לזה את התוספים ל-heal שאפשר לקבל בהמשך מה-champion/epic feat.

ואגב, תתקן אותי אם אני טועה, אבל אני חושב ש-heal הוא פעמיים בקרב, לא 3. דומיין הריפוי נותן שימוש שלישי רק בקרב אחד ביום.

חזרה