• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הפוני הקטן שלי- כישלון הוא קסם. IC פרקים 1,2

" הלוואי ויכולתי להגיד את אותו הדבר " בננית עונה לקלת פרסה כשהיא מטה את האוזן הפצועה שלה .
"בכל אופן, אחרי הסיפור עם חזיז ורעם, כי מתבר " בננית עוצרת לשם הדגשה וגלגול עינים " שהמלכודות עכברים לא היו חלק מהמסלול, ויש לי חשד עמוק שמישהו ניסה לשחד אותם בגלידה בכדי שהם יזרקו אותן עלינו .
אז תפקחו עין, כי די ברור שגם בתחרויות הבאות תהיה איזושהיא " התערבות" בכדי להפריע לנו , ואם נוכל לתפוס את מי שעושה את זה, סביר להניח שיעיפו אותו מהתחרות
קלת פרסה, את חלק מצוות ?"

donVT אמר/ה:
OUT
אנחנו מנהלים שני שיחות שונות?
TheKnightWhosaidKnit אמר/ה:
היא טופפת לכיוון של ברק ירוק, חבר ומילאניה " איך היה ? אני מרגישה ממש עצלנית שכולכם השגתם אותי!"
out - בננית חזרה והדיון הזה אמור להתרחש ביחד, מה ברק ירוק עשה ?

"אני חושב שנוכל להתחיל בתחרות ניקוי העננים. נתחיל עוד חמש דקות." אומר ראש גדול.
"אתם כמובן, לא משתתפים." אומר לחזיז ורעם.
אצולה נוהמת. היא פונה בלחישות לדבורה עסוקה- פגאסוסית כוורנית שידועה כאחת המעופפות הטובות בעיירה.
רכלנית מנסה להתגנב משם בתאטרליות משהו.

רכלנית מציצת מצחקקת בעצבנות. "הו, כן. את מכירה אותי."

חבר נראה תוהה. "הממ.. זה להיות בסדר?"

"טוב.. צוות מזג האוויר שלנו, סידר לנו עננה צפופה במיוחד.אנחנו מלמטה נעקוב ונספור- אתם פשוט נקו כמה שיותר עננים!"

דבורה עסוקה מתמקמת לצד ברק ירוק ושאר המתחרים-
ראש גדול שורק לתחילת התחרות

פגאסוסית קטנטנה ועדינה מתאמצת להתרומם מהקרקע מציצת, נוגעת בענן- שבמקום להתפזר, היא נהדפת ממנו בציוץ.

בהצלחה קצת גדולה יותר, פגאסוס אפור שנוצות כנפיו מתחלפות בלבן בשם בהיר כנף מסתער ומפזר 2-3 עננים. 'אהה!" בתרועת ניצחון

דבורה עסוקה וברק ירוק במקביל מפזרים אותה כמות עננים, קצת מפריעים אחד לשני, בטעות עובדים באותו מקום.

ומתגברים עליהם:
חמסין -פגאסוס אדום ומזיע שזנבו בוער בשובל אש במהירות שבה הוא מרסק עננים

ובתיקו פגאסוסית אפורה עם עם תספורת אימו בשם עננה שחורה ברטינה בועטת- אבל רוב העננים מתפזרים רק מלהיות קרובים אליה.

פוני בצבע קרם עם רעמה לבנה מתולתלת בשם ענן כבשה, מקפץ מענן לענן בקלילות, כל דילוג מפזר עננים ברדיוס, רק הוא מצליח להתחרות בעננה שחורה.

אבל התחרות ממשיכה!

ערנות למזימות-
ד'א 5
רכלנית ואצילה נעלמו.

ד'א 7
אצולה מסתתרת מאחורי דוכן, ולידה חבית של מי סבון... והיא מפריחה בועות גדולות

ד'א 10
רכלנית עומדת על גג, מעל אצולה. היא לבושה בקפוצ'ון שמסתיר את פניה אבל לא את החותם בינה שלה.
היא בועטת בבועות בעוצמה לכיוון השמיים.

מילאניה צופה מהצד, ומעודדת בקול רם את ברק ירוק (וגם את חמסין ועננה שחורה, למקרה שינצחו), תוך כדי זה שהיא מסתכלת מסביב. אצולה ורכלנית עשו צרות קודם, הן בטוח זוממות משהו עכשיו...
[dice seed=35397 secure=ef25a597_0]2d6+2[/dice] (משתמש במוח)

"הרגע נזכרתי!" אומרת מילאניה, ומוציאה מתיקה משהו שנראה כמו מאוורר גדול. "הכנתי את זה פעם, אבל שכחתי. רוצה לעזור לי עם זה?"

META
מילאניה משתמשת ביצירת חפצים קסומים כדי ליצור חפץ קסם - מאוורר גדול שמפנה עננים ביעילות.
ליצירה:[dice seed=60670 secure=59c599bc_0]2d6[/dice]
לפינוי:[dice seed=21716 secure=03925723_1]2d6[/dice]

"הי! " אומרת בננית בהפתעה" אצולה לא מתחרה גם בתחרות הזו ? "

היא מבחינה באצולה ליד הדוכן ומפנה את תשומת הלב של מי שנמצא סביבה ( out - חבר? קלת פרסה ? או רק מילאניה ?) למה שהיא עושה " אבל מה התועלת בזה ?"

ברק הולך לאזור אחר שאין בו אף אחד ובו בזמן צועק לדבורה "סליחה!"
וממשיך לפנות שם עננים
2d6+1
עריכה:[dice seed=13906 secure=1ff4b36f_0]2d6+1[/dice]
OUT
אני לא מטיל למזימות כי ברק לא חושד באף אחד

חזרה