• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מהדורה 4 כוחות מצטברים או מתחלפים?

חובב מוד

פונדקאי ותיק
יש לי שאלה שעומדת לי על הלשון כבר הרבה זמן, אבל בגלל שאני כבר לא כל כך משחק 4 לא יצא לי לשאול, השאלה היא האם כוחות מצטברים או מתחלפים? פשוט לא הצלחתי להבין את זה מהספר...

התשובה הטובה ביותר
עד דרגה 10, דמות רק צוברת כוחות.

החל מתקופת המופת,כאשר דמות בוחרת כוח חדש מהמקצוע שלה הוא מחליף כוח אחר מאותו סוג (נניח, כוח התקפה להתקלות של דרגה 13 מחליף כוח של דרגה 3). כוחות מנתיב המופת ומהייעוד האגדי לא מחליפים כוחות מהמקצוע אלא מתווספים אליהם.

לכן אגב הרבה כוחות של דמויות לא-קוסמות מתחילים בשלב מסוים להיראות כמו גרסה משופרת של כוחות קודמים. זה בולט בעיקר אצל הסייר עם שרשרת כוחות ההתקפה "שניים בחץ אחד", "שלושה בחץ אחד", "ארבעה בחץ אחד"...
עד דרגה 10, דמות רק צוברת כוחות.

החל מתקופת המופת,כאשר דמות בוחרת כוח חדש מהמקצוע שלה הוא מחליף כוח אחר מאותו סוג (נניח, כוח התקפה להתקלות של דרגה 13 מחליף כוח של דרגה 3). כוחות מנתיב המופת ומהייעוד האגדי לא מחליפים כוחות מהמקצוע אלא מתווספים אליהם.

לכן אגב הרבה כוחות של דמויות לא-קוסמות מתחילים בשלב מסוים להיראות כמו גרסה משופרת של כוחות קודמים. זה בולט בעיקר אצל הסייר עם שרשרת כוחות ההתקפה "שניים בחץ אחד", "שלושה בחץ אחד", "ארבעה בחץ אחד"...

התשובה הטובה ביותר
חזרה