• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עידן המתכת 2-[חופשיטה, סנדבוקס, ניהול, פנטזיה]-עץ משחק והרשמה(5\6)

חאן
האורק אומר "לנו:144 לוחמי חרב
6 חיילים על זאבים עם כידונים(4 בלי)
20 קשתים
30 חניתאים
40 שמאנים
16 כוהנים
10 גרזנאים
20 פטישאים
ולהם:50 גרזינאים, 25 קשתים, 25 נושאי רומח משוריינים ממה שידוע לי"

זאב
''תשלחו את הגרזינאים והפטישאים על נושאי הרומח'', אומר יורש העצר. ''הנשק הכבד שלהם יהיה יעיל נגד השריון של האויב. ורצוי שתארגנו אותם במערך טריז לפני כן, כדי לנצל את מלוא העוצמה של ההסתערות. שהשאמאנים והכוהנים (מה ההבדל ביניהם?) יתקיפו את הגרזינאים יחד עם נושאי החרב והקשתים''.

חובב
אני מוסיף בדפ''ד סעיף ''תרבות'', שיפרט קצת על התרבות של בני בעל, ואני אוסיף שם ואשנה במהלך המשחק. בעיקר בשביל הפלאף וה''קטע''... בסדר?

בבקשה לשלוח הודעה פרטית לאחד המנהלים בפעם הבאה על מנת שנוכל לעדכן בלוח ההרפתקאות. (עכשיו אין צורך כי שמתי לב, אבל באמת שעדיף שיודיעו לנו) וכמובן לשלוח הודעה כשהמשחק חוזר לפעילות.

אוקי כולם, המשחק פתוח לתגובות, אבל ברצוני להגיד כמה דברים ולשנות כמה דברים.
האמירה הראשונה, היא שהמשחק ידרוש מכם יצירתיות, תחשבו טוב טוב מה לעשות, אני לא אספק לכם עניין על כל דבר קטן.
דבר שני, אני יודע שכמה מכם מסתכלים בספוילרים לשחקנים אחרים, אני אוותר לכם הפעם, אבל בבקשה הפסיקו.
שינויים:
השינוי הראשון, הוא שהמשחק לא יתקדם בימי שבת, גם מהתחשבות בדתיים שבינינו, וגם מסיבות אחרות.
השינוי השני, שהתעלמנו ממנו עד עכשיו, הוא ששדות נותנים אוכל רק בקיץ, גם שדות קיימים.
והשינוי השלישי והגדול ביותר, הוא שמעכשיו, יש הגבלה של 3 פעולות בתור, ניהול קרב לא נחשב כפעולה, ואפשר לעשות דברים בקנה מידה גדול, כלומר, לשתול שדה אחד נחשב כפעולה, ושתילת 10 שדות נחשבת רק לפעולה אחת.

כל השינויים הללו תכפים רק מעכשיו, אז כמות המשאבים הקיימת לא משתנה.
אם למישהו יש משהו להגיד על השינויים, אשמח לדעת מה דעתכם.

כל מי שכתב תגובה אחרי התגובה האחרונה שלי, אנא בחרו 3 פעולות ותעשו אותן.

זאב ודרגוניין
חשוב לי להבהיר, לא כתוב בשום מקום שיש מחסר להגנה נגד פרשים.
התקפות פרשים פועלות כמו כל התקפה רגילה אחרת, שום מחסר 1-.

חובב מוד אמר/ה:
[post]690090[/post] והשינוי השלישי והגדול ביותר, הוא שמעכשיו, יש הגבלה של 3 פעולות בתור, ניהול קרב לא נחשב כפעולה, ואפשר לעשות דברים בקנה מידה גדול, כלומר, לשתול שדה אחד נחשב כפעולה, ושתילת 10 שדות נחשבת רק לפעולה אחת.
שאלה-ערים עם יותר תושבים עושות יותר פעולות? כי הגיוני ש-1000 איש יספיקו יותר מ-500.
ועוד שאלה-איסוף קרן, שומן וכו' מחיות מכמה זנים, נחשב כמה פעולות?

Out
אני יודע שאתה יודע שהצצתי בספוילרים של זאב ודרגוניאן, אבל אני נשבע שרק בדקתי את שמות הערים שלהם, זה הכל. נשבע!
בנוגע לגלגולים-לא רימיתי, העתקתי אותם מההודעה הקודמת שלי, שבה ניסיתי לעשות ולא ענית (נשבע! תבדוק!).
המים באגם ליד דארסין מתוקים או מלוחים? חיים בהם כרישים...
אני מתכנן לחשל חליפות שריון מלאות מזהב ירח, הכוללות טוניקת שריון קשקשים עד לברכיים, מגני-קשקשים לחלק העליון של הזרוע, מגני מתכת (מוקיים) לשוקיים ולאמות הידיים, וקסדה. כמה תעלה לי אחת כזו?
קטפולטה עולה אבן?... לא ברזל?...
כון, פרווה יש רק באביב... כדי לפשט את השיטה, אני יכול לעשות פשוט 4+ ליום?
הלימודים בבית הספר הם בתשלום... זה אמור להביא כסף, לא אהדת עם... ואיך שאני מדמיין את זה, רק מעמד הסוחרים ובעלי המלאכה ומעלה ישלחו את הילדים-קרוב לוודאי שהאיכרים ורועי הגמלים יחשבו ''למה אני צריך את הבולשיט הזה?''.
המתקפה על דרגוניאן נחשבת קרב או פעולה?
מה היתרונות של מטבעות?... בכל אופן אני אגלגל.
In
המצאת המטבעות:
[dice seed=10268 secure=9c7bbaff_1]2d6[/dice]
או-3+, שכחתי.
ניסיתי כבר לעשות את זה ממזמן, ואמרת שצריך גלגול, אז זה נחשב פעולה?
---
מחפשים עוד מכרות זהב:
[dice seed=57442 secure=f6bb611d_2]2d6[/dice]
---
הלוחמים לא מתייאשים. הקשתים ממשיכים לירות, גרזנים מכים מבקעים קסדות ועצמות, חרבות עורפות ראשים ומקצצות איברים ורמחים הודפים את האויב עמוק אל תוך כפרו.
ולפתע... קרנות נשמעות. לוחמינו מתמלאים לפתע תקווה ורוח קרב, כשרוחו של האויב נופלת. כדורי אש נורים אל האויב, שורפים בשורותיו בברוטליות מעוררת פחד, כשמים מתגבשים לערפל שמסמא את עיני האויב, חודר לעיניו, מסיח את דעתו מהאיום האמיתי שמולו.

רומחים:
[dice seed=47176 secure=c87252f8_3]2d6[/dice]
הגנה:
[dice seed=28830 secure=87ef5e59_4]2d6[/dice]
גרזינאים:
[dice seed=2276 secure=2c6b0dab_5]2d6[/dice]
הגנה:
[dice seed=49354 secure=d4e225ba_6]2d6[/dice]
נושאי חרב:
[dice seed=39184 secure=c3bc04c2_7]2d6[/dice]
הגנה:
[dice seed=20838 secure=2d00dde5_8]2d6[/dice]
קשתים:
[dice seed=59724 secure=74d2b7b7_9]2d6[/dice]
הגנה:
[dice seed=41362 secure=f691f6ac_10]2d6[/dice]
כוהני יאם:
[dice seed=31224 secure=71d5a31d_11]2d6[/dice]
כוהני אלמאלאך:
[dice seed=12750 secure=629aaab6_12]2d6[/dice]
כוהני בעל:
[dice seed=51732 secure=3e2f2138_13]2d6[/dice]
כוהני אנאטי:
[dice seed=33402 secure=47f0a72e_14]2d6[/dice]
---
בדאראנאטי, נבנות 2 קטפולטות. הן מסוגלות לירות קליעי אבן מרסקי חומות ועצמות, וכן הן מצוידות בכדים של שומן שאפשר למרוח על הקליעים ולהבעיר.
*אם המטבעות נחשב לפעולה, אל תחשיב את הקטפולטות.

הזאב אמר/ה:
[post]689027[/post] נבנית ספינה עם אייל ניגוח בשם הריקוטה
---------------
מחפשים זהב,אבן,עץ וברזל ליום
זהב-קוביות: 2d6
תוצאות הגלגול: 2, 2. סך-הכל: 4

ברזל-קוביות: 2d6
תוצאות הגלגול: 2, 6. סך-הכל: 8

אבן-קוביות: 2d6
תוצאות הגלגול: 6, 4. סך-הכל: 10

עץ-קוביות: 2d6
תוצאות הגלגול: 3, 1. סך-הכל: 4

--------------

חובב מוד כתב:
Qr Bbpost בני האדם תחת התקפה, ואף אדם לא מקשיב

-

חובב מוד כתב:
Qr Bbpost במזרח, נמצאים הרים גבוהים וחדים, כל הזמן, מעופפים מעליהם עיטי ענק.
ביניהם, נחה עיר אנושית קטנה.

Hell lord אמר/ה:
OUT
לא ענית לי על אסיפת קרומי הכנפיים של הדאמינים, כמו גם על איסוף העור, שומן, עצמות והקרניים שלהם, או על ההרבעה הקבועה שלהם (אני רוצה עוד 20 ליום).
ולא ענית על איסוף הטיט מגדות הנהר (אני לא מאמים שצריך גילגול לזה...)
אני גר בנווה מדבר... זה האזור של המדבר עם העצים
אל תשכח את החיפושים שלי אני עושה מגב דאמינים, כלומר אני רואה את הכל מהשמיים
IN
קנאה רוטן לעצמו כשהוא רואה חבורת אנשי עורב משוחחים בינהם.
"מה אתם חושבים שאתם עושים, אם אין לכם שום דבר לעשות, אני אמצא לכם! צאו וכרו עוד קריסטלי כאוס, אני רוצה תפוקה גדולה פי עשר מהקיימת (+10 ליום), וחפשו עצים מניבי פרי בנווה המדבר, ושיתלו אותם בשדות נרחבים, ולכו תחמשו את עצמכם, הגידו לנפחים לחמש צבא של 200 אנשים, 100 קשתים, 50 אוחזים בחרבות קצרות, מגינים וכידונות, וה50 הנותרים ילמדו קסמי יסודות וצללים."
META
גילגול לחיפוש יעלים:
[dice seed=25040 secure=77cf9b64_0]2d6[/dice]
גילגול לחיפוש מכרה זהב:
[dice seed=55802 secure=ee099423_1]2d6[/dice]
גילגול לחיפוש מכרה ברזל:
[dice seed=4484 secure=6ed8a014_2]2d6[/dice]
גילגול לחיפוש כפרים:
[dice seed=18862 secure=c47b1c73_3]2d6[/dice]
גילגול לחיפוש עצים מניבי פרי:
[dice seed=33144 secure=cc3922bd_4]2d6[/dice]

חזרה