• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[4] עץ משחק-"שד השקרים" [4/4] - נסגר. תודה לשחקנים!

כל השאר
6 התקפות.
[dice seed=3105 secure=12fb4b35_0]1d20+9[/dice]
[dice seed=46091 secure=fb68cfca_1]1d20+9[/dice]
[dice seed=31861 secure=812c46d2_2]1d20+9[/dice]
[dice seed=9311 secure=77e8c3d9_3]1d20+9[/dice]
[dice seed=60553 secure=d0b79494_4]1d20+9[/dice]
[dice seed=38131 secure=ea19c8a4_5]1d20+9[/dice]
נזק:
[dice seed=23773 secure=46fe3873_6]1d10+4[/dice]
[dice seed=1287 secure=4d1a2a1d_7]1d10+4[/dice]
[dice seed=52593 secure=1ca1b250_8]1d10+4[/dice]
[dice seed=30043 secure=00aff0fa_9]1d10+4[/dice]
[dice seed=15749 secure=4add5686_10]1d10+4[/dice]
[dice seed=58863 secure=14398c1c_11]1d10+4[/dice]

IN

כל השאר
השודדים מתקדמים לאיטם במעלה הגבעה, משוחחים בינהם, ואז, גשם החיצים מומטר על השודדים המופתעים, שעומדים משותקים מהפתעה במקום.
כעבור שניות מועטות השודדים מתעשתים על עצמם, ונמלטים בריצה מהירה בעוד החיצים נמשכים ליפול, מפלחים את גבם של שני שודדים, שנופלים על בטנם על הקרקע, ננטשים על ידי "חבריהם" שנכנסים בריצה צולעת, מכוסים בשברי חיצים הנעוצים לתוכם למחנה.
במחנה משתרר כאוס, בעוד המפקד יוצא מהאוהל שלו וצועק משהו על השודדים, ואלו מתארגנים עם כלי נשק, ויוצאים מהמחנה, נסוגים אל מאחורי השבעה שבצד השני של המחנה.
המפקד עצמו, יחד עם ארבע שודדים נוספים, גם הם בציוד איכותי יותר מהרגיל, יוצאים לכיוון הגבעה, ונעמדים עם המגינים שלהם דרוכים להדוף חיצים, בעוד הוא קורא אליכם "פחדנים! בואו והלחמו בי ובמשמר שלי, אם תנצחו נעזוב את המקום הזה."

סלייזי
הוא מביט עליך בהרמת גבה, ואומר "אז אתה אומר לי לנטוש את השודדים שלי, להצטרף לחבורת עלובי נפש שהחליטו להלחם נגדי וגם לעזור להם?"
הוא אומר בגיחוך "אני אוותר. עכשיו, בבקשה תחזור לאוהל שהוקצה עבורך, אענה אותך אחר כך עבור מידע, כשמוטות מתכת ילהטו..."
ואז, קורסים לתוך האוהל זוג חיילים, אחד מהם השומר מהלילה, דמם ניגר על השטיחים, וחיצים נעוצים בהם.
"הם על הגבעה! יצאנו לסיור, כפי שנאמר לנו, והתחלנו לטפס על הגבעה, ואז כמו גשם! חיצים נפלו מהשמיים, שתיים מאיתנו מתו לפני שהספיקו לעשות דבר, ואנחנו ברחנו רק בקושי..."
המפקד נוהם בכעס ויוצא מהאוהל משאיר אותך עם שתי החיילים הפצועים, וצועק "תיתארגנו לקרב! הם על הגבעה! טפסו על הגבעה בזהירות משני צדדיה, חבויים, ותתקפו אותם בתנועת מלקחיים! אני והמשמר האישי שלי נסיח את דעתם ונתקוף מקדימה"

OUT
כל השאר: נא לגלגל תפיסה

לא הבנתי בדיוק את הסיטואציה, אז כתבתי מה אני עושה בכל אחד מהמצבים

אם החיילים לא שמעו את סוף השיחה שלי מהמפקד
סלייזי מביט בחיילים במבט מתריס. הוא רוכן כלפי שומר הלילה באיטיות ומתחיל לדבר. "אתם יכולים להגיד לי, זוג אדיוטים, איך זה קרה לעזאזל? הרי אמרתי לך להיזהר. אמרתי לך כבר אתמול לסרוק את הגבעה. ובכל זאת, כיאה לממזרים כמוכם, הלכתם ישר לתוך המארב שלהם. אבל אל תדאגו. סבתא שלי, עליה השלום תמיד אמרה שיש לי לב טוב. אני אקרא למרפא הכפר בדרך החוצה." כשהוא נעמד, הוא לוקח את הנשק של זה שנראה מבניהם יותר מסוכן. "אני צריך לקטול את השודדים בעזרת משהו, אתה לא חושב?"

META
בשביל שיאמינו שהמפקד האמין לסיפור שלי-
[dice seed=62228 secure=b07c9f2c_0]1D20+12[/dice]
תרמית בשביל לקחת לאחד מהם את הנשק-
[dice seed=19262 secure=0a2f35de_1]1D20+12[/dice]

אם החיילים שמעו את סוף השיחה שלי עם המפקד
שנייה לאחר שהמפקד יוצא מהאוהל, עוד לפני שהשודדים שמפרכסים על הרצפה מספיקים להבין מה קורה, סלייזי משחרר לכיוונם פרץ של להבות מוזהבות. לאחר מכן הוא רץ במהירות לכיוון היציאה מהמאהל.

META
פעולת תנועה
זז לכיוון היציאה מהאוהל (מפעיל אחרי רסס בוער)

פעולה משנית
שולף שרביט

פעולה רגילה
מפעיל רסס בוער (נגד תגובה). אני לא בטוח אם להתקפות אזוריות יש בונוס נגד אויבים שרועים, אז כרגע הגלגול בלי תוספים מיוחדים.
[dice seed=33600 secure=b528fbc1_2]1d20+6[/dice]
אם פגעתי-[dice seed=56170 secure=a95e9d5b_3]1d8+5[/dice]

פריין ויאגר
אתם מבחינים במשהו שזז משני צידי הגבעה, אומנם בתחתית, אבל...

סלייזי
Out
החיילים לא שמעו
In
אחד מהחיילים כבר התעלף מאובדן דם, אבל השני ממלמל איזו התנצלות, ואז משמיע קול מחאה קטן כשאתה לוקח מבין ידיו את הנשק שלו, חרב ממזרית.

כל השאר
"יש תנועה בשטח." אומר ייגר , "אני חושש שהם מנסים לאגף אותנו." הוא מביט בשטח. "קינדר, שלוף נשק, אנחנו צריכים להיות מוכנים." הוא מחפש לראות אם יש מקום שיותר יהיה נוח להגן עליו בתוואי השטח.

סלזאר
IN
סלייזי יוצא בראוותנות מהאוהל בעודו מגניב חיוך קטן. העניינים מתחילים להסתדר, הוא מלמל לעצמו. לאחר שהוא מוודא שהמפקד לא רואה אותו, הוא מתחיל לטפס על הגבעה מסביב. הוא משתדל לעשות זאת במהירות האפשרית, ועוצר באזור מוסתר מהעין במרחק של בערך 50 מטר מהקרב המשתולל.

META
התגנבות בשביל שהשודדים לא ייראו אותי
[dice seed=23024 secure=ad2fc755_0]1D20+2[/dice]

אתלטיקה בשביל לטפס כמה שיותר מהר על הגבעה
[dice seed=57818 secure=aeb8b8e8_1]1D20+1[/dice]

כל השאר
"אני אחפה עליכם מאחורה,תעסיקו אותם" אומר סאריק,בעודו שולף את חרבו האדירה.הוא נעלם בעננת צללים ומופיע בשיחים היותר רחוקים מהחבורה.
Meta
תפיסה:
[dice seed=31239 secure=62ab1739_0]1d20+7[/dice]

כל השאר
"חכה" אומר ייגר. "הם כנראה מצפים שנצא להילחם במפקד שלהם בעוד הם מאגפים אותנו, הם עדיין לא יודעים איפה אנחנו, וזה יתרון, בוא ננסה לפגוש במאגפים, אבל אני צריך שתעקוב אחרינו בלי שהם ישימו לב, ככה כשנפגוש בהם." האלף מכווה בידיו תנועה של פטיש מכה בכף ידו השניה. "נפיל אותם לפני שהם בכלל יספיקו להבין מה פגע בהם."

כל השאר
"בסדר.לא התכוונתי לצאת להילחם במפקד,אלא לפגוש באיגוף שלהם מאחור.בכל מקרה אני אעקוב אחריכם מהשיחים" אומר סאריק מהשיחים,ומשתוחח עוד יותר קרוב לקרקע,מנסה לא להיראות כשהוא מתכונן לזחול.

כל השאר
"הם יבואו למקום שממנו נורו החצים, עד שנגיע למטה, הם יתעקבו בלחפש אותנו." אומר ייגר, בעודו שולח יד לקשתו, "בעניין השבוי." הוא אומר, מותח חץ ויורה, החץ שלו ננעץ בעינו של השבוי. "אני חושב שהוא בעייה של מישהו אחר עכשיו."
OUT
אם למישהו מפריע ההריגה שלו, שיגיד, לא קריטי לי להרוג אותו, סתם סוגר את הפינה של מה עשוים איתו.

OUT
מפת קרב, נא לשבץ את עצמכם בשטח הצבוע
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1KXEiV-jUEwtxSWG0kUel94CmIYAWTyLd7YBfo25krzQ/edit?usp=sharing

IN
בעוד השודד נופל שדוד אתם רואים דמות נוספת מצטרפת אליכם מבין השיחים - סלייזי שלבוש בבגדי השודדים ואוחז בידו חרב ממזרית.
אתם יורדים במורד הגבעה, נזהרים שלא לתפוס את תשומת ליבם של השודדים, ולבסוף מגיעים מטה, אל המפקד שלהם שמביט בכם בהפתעה, ואז צוחק עליכם בקול מזלזל.
"אתם באמת ירדתם אלי? כמה טיפשים אתם?" הוא לוכד בעיניו את מבטו של סלייזי ואומר לו "במיוחד אתה, אידיוט, לא הבהרתי לך שלא כדאי לך?"
הוא חוזר לדבר אל כולכם "אז, יש לכם שלוש אפשרויות! הראשונה היא להצטרף אלינו, לוחמים כמוכם יוערכו אצלנו, הצלחתם כבר לחסל כמות יפה מאיתנו... האפשרות השנייה היא להפנות את הגב אלינו ופשוט ללכת מכאן. אני מקווה שברור לכם שברגע שתפנו אלי את הגב תספגו לתוכו גשם של חיצים. והאפשרות השלישית, הגרועה ביותר, היא להלחם בי, ולהפסיד. מה אתם אומרים?"
וארין נוהם "אנשיך הרגו את המורה שלי..." ואז מרים את ידו, משגר לכיוון המפקד פרץ של אש, וזה פשוט מתעלם מהלהבות האופפות אותו, גלימתו כרוכה סביבו, מגינה עליו מהאש.
הוא נאנח, "אז אני מניח שבחרתם את האופציה השלישית? חבל" ושולף מנדנה את חרבו השחורה.

"צמוד אלי קינדר." אומר ייגר, שולף את החרבות שלו. "זה הולך להיות מדמם ומכוער."

יוזמה - משתמש ביכולת גזע לבדיקת תפסיה במקום גלגול יוזמה
[dice seed=28433 secure=ecbda695_0]1d20+10[/dice]
כל בן ברית עם פחות ממני- מקבל תוסף 2 ליוזמה

סאריק מחייך אל המפקד ואומר:"חבל להסיק מסקנות כל כך מהר,שודד.אני מניח שלא כל יום אתה נלחם באלף ביצות,אז אני מוכן לסלוח לך".
הוא שולף את חרבו האדירה ונעמד בתנוחת קרב,חיוכו מתרחב עוד יותר.
"אם כי אני מוכן להוכיח לך את טעותך".
Meta
[dice seed=1773 secure=c50c18e6_0]1d20+4[/dice]
בגלל שיש לי פחות מליאור אני מקבל עוד 2,כלומר יש לי 16 יוזמה עכשיו.

סלייזי מתנשף אחרי הירידה מהגבעה, אבל כשהעניינים מתחילים להסתבך הוא מסדיר את הנשימה ונועץ את החרב בעוצמה בקרקע. "אז... אני מניח שפוקר לא בא בחשבון? חבל. באמת ציפיתי לזה." הוא שולף את השרביט שלו ומקפיץ אותו באוויר. "אגב, אל תתפלא אם השניים שקרסו לאוהל מתים עכשיו. חוששני ששכחתי להזעיק את המרפא."

[dice seed=44541 secure=a53c337b_0]1D20+1[/dice]

חזרה