• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

בני המפלצות -עץ משחק [3/3] (חופשיטה,פנטזיה) - גמרנו

דון
איזו מסעדה?

נקרו
אתה מאוד יצירתי, וממש ממש אופטימי.
אתה ממש לא מיומן מספיק עם חרב, ואתה מצליח להבעיר את המטה, שמשחיר מעט אך נכבה. הגלאי מבוהל מאוד.

אלישע1
ואז עיני שר הצבא מלבינות, וגופו נופל חסר רוח חיים על השולחן.

אני רומס את המטה המתפורר במגפיי ובועט אותו הרחק מהמקום. חרבי ועיניי יורות גיצים כשאני מביט הגלאי "אתה לא שווה כל כך הרבה בלי המטה שלך, מה?" אני מטיח לכיוונו ואז ברגעים מספר אני מצמצם כמעט לגמרי את המרחק ביננו ומניף את חרבי הבוערת. אני מסתובב לכיוון הגלאי השני ושומע מאחורי את חבטת ראשו של הגלאי הקודם על הרצפה ומיד אחר כך את גופו הנופל על הרצפה. "רוצה להצטרף אליו?"
[dice seed=38858 secure=038d4bd7_0]1d20[/dice]

דון
דיברתי עם מר מיאו, והגענו להחלטה שהוא ידאג להגיב לפחות כל יום ראשון ושלישי, ושתדברו בחמישי על כל הפרטים. תשלח שוב בבקשה את ההודעה האחרונה שלך ותמשיכו ביחד בינתיים. אם זה לא יעבוד אז אפריד אתכם. אוקי?

חמ"ג
"דרך אגב," אומרת הלנה מאחוריכם, "אני אהיה איתכם עד שנמצא את יטונה, ואז אעזוב."
גאמור, בן יסודן האש שעד עכשיו שתק, מתחיל ללכת בדרך העצים ההרוסים, ואתם, אני מניח, מאחוריו.
---
אחרי כמה שעות של הליכה, אתם מגיעים לפיצול בדרך - מצד אחד, העצים ההרוסים נמשכים, ומצד שני, יש שביל נוצץ של מטבעות זהב שנפלו לקרקע, עם שריון אחד שתקוע באדמה וחרב על ראש אחד העצים.

נקרו
המטה אצלו ביד - אבל אני אזרום.
אתה מסתער לעבר המטה בכל כוחך, אגרופך הקמוץ פוגע בחלק השרוף של המטה - שנופל לקרקע. כדור האנרגיה המרחף בקצה המטה מהבהב ונכבה, הקריסטל הקטן שבקצה המטה מתרסק, והגלאי נופל, חסר רוח חיים.

ניצן
שאלה טכנית על ההרפתקה: הקלף שלי נמצא בריבוע או לא? כלומר הוא יהפוך את הקלף שלי שהוא אחד מהקלפים,או שהוא השאיר אצלו ביד את הקלף? או שבכלל הקסם יכשל,מי יודע.
דומ"י
סליחה. עכשיו אני צריך תשובה מניצן כדי להמשיך, אך כשהיא תישלך, אני אענה.

דומ"י
"המ. קסם נחמד. אך בתור קוסם רחוב עתיק יומין, איני יכול שלא להכיר את הקסם הקלאסי הזה. אני מאמין לך. מן הסתם אתה תהפוך, תרתי משמע, את הקלף שלי שנמצא בריבוע. אני צודק? או ששמרת אס בשרוול?" (תרתי משמע ) סיטואציה כללית: אני אומר לפרשים:"עצה: אם אתם מחפשים בני מפלצות כדי להרוג אותם, אל תשאל אותם אם הם בני מפלצות, כי זה ממש אבל ממש לא יעזור. אגב, אנחנו סתם קוסמי רחוב. גם להתפנות לא הינו רוצים. אך אם זו האפשרות היחידה, שיהיה." אני מחייך אליהם.

דומ"י
"אנחנו יודעים," אחד הפרשים אמר. "שנהרוג אותם בכל זאת?"
"משעמם לי."
"גם לי. מקסימום נגיד שהם עיקבו אותנו."
שני הפרשים מסתובבים ומכוונים את חניתותיהם אליכם.

חמ''ג
פריטיגר מביט תחילה בזהב, אז בדרך, ויחד עם רעיון לפעולה נדלק בו יצר חמדנות אנושי לחלוטין. ''כולם, בואו נאסוף את המטבעות האלה'', הוא אומר, ומתחיל באיסוף. כמו כן, הוא עט על השריון, חוטף אותו ולובש אותו. ''מישהו צריך את החרב הזו?'', הוא שואל, מצביע על החרב בעץ.

חמ"ג
"תתחילו לאסוף את המטבעות,אני אשגיח שזה לא מארב או משהו כזה" אומר גארנהאר בעוד הוא שולף את חרבותיו ומיילל.
תוך כמה דקות כמה זאבים מגיעים,ומתפזרים לאחר הינד ראש שלו.
ניצן
תפטרלו פה בסביבה ותבדקו שלא אורבים לנו,טוב? פונה גארנהאר לזאבים.

נקרו
מבט של חלחלה מופיע על פני הגלאי.
הוא שולף קרן מלחמה.
הוא תוקע בקרן המלחמה.
לצידו, שלושה אבירי אור וכ-20 חיילים מופיעים.
"אסור שהמידע הזה ידלוף," הוא לוחש.

חמ"ג
הכסף נאסף (50+ מ"ז לכל אחד, שריון ונשק לבחירתכם לכל אחד) אבל אתם עדיין לא יודעים לאן ללכת. לאוצר שנפל או לשביל ההרוס?

dragonitzan
out

dragonitzan אמר/ה:
[post]686377[/post] אתה עולה, ומצליח להיזכר בשני דברים -
- הראשון, הוא שיש גרם מדרגות שמוביל בין החדר החדש לישן. ברגע שתרד בו, וכל לקפוץ למרפסת של קומה אחת מהחלון של החדר, ולהמשיך בתוכנית המקורית.
- השני, הוא שאתה צועד לתוך חדר המשימות המיוחדות - חדר בו ניתנות עושים פעילויות ומאוד חוששים ממאזינים, ובכך יש משהו לטובתך ומשהו לרעתך. לטובתך, החדר הזה לא חדיר לקול, ומישהו מבחוץ לא ישמע את הקולות. יש לו מנעול מתוחכם שלא כל שומר יודע לפרוץ אך נפתח מבפנים בקלות, ואין לו חלונות.
מצד שני, שישה שומרים לפחות שומרים על דלתו היחידה. ושוב, אין לו חלונות.
in
אני מזנק כמו טיל מהחדר, ברגע שאני עובר את המפתן אני זורק חופן פצצות עשן, ובתוך העשן אני יוצר אשליה שלי שרצה לכיוון ההפוך מדרך היציא בעודי ממשיך לרוץ בשקט לכיוון דרך המילוט (דרך המדרגות לחדר לחלון למרפסת).

אלישע1
אתה רץ מעבר לדלת, חוצה דרך ששת השומרים שמסביב לדלת ומצטרפים אליהם שני אבירים האור ממקודם, וכשאתה זורק את פצצות העשן הם מסתכלים, רואים אותך, רואים את האשלייה, ומתפצלים. אליך רצים שלושה חיילים ואביר אור.

in
תוך כדי ריצה אני משליך שתי מחטים לשתי הצדדים של המסדרון (הקרובים עלי, לא שתי הקצבות של המסדרון), כשחוט טיל נמתח ביניהם (כך שמאחורי יש חוט טיל שמי שירוץ ישר עליו כנראה לא ירגיש נעים במיוחד) , אם אני יכול אני גם שומט פצצת אור.
ריצה (עם צריך בכול תור, בבקשה תגיד לי): [dice seed=43955 secure=e7ef9bd6_0]1d20[/dice]
מחטים שמותחים את הטיל: [dice seed=5017 secure=f1b195bd_1]1d20[/dice]

tkhag1
תזרוק כל תור, זה לא כזה משנה אבל גבוה מאוד/נמוך מאוד משנה מאוד.
איזה סוגי פצצות יש לך?
IN
אתה זורק את המחטים. המחטים ננעצים היטב. התיל מתוח חזק.
החייל הראשון נופל גוסס, כפות רגליו חתוכות.
החייל השני לא מספיק לעצור את ריצתו, וחלק גדול מבשר רגלו נחשף, תוך כדי זה שהמחטים נשלפים ונורים על עיני החייל השלישי.
טיפלת בחיילים.

חזרה