• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

בני המפלצות -עץ משחק [3/3] (חופשיטה,פנטזיה) - גמרנו

אלישע1
"זה חוזה של ברית, לא רק של רצח זה," הוא אומר. "בנוסף, שים לב שרק פעילות מכוונת תחשב. אם תרצח מישהו שקשור אלי בלי הידיעה, זה לא יפגע בך."

חמ"ג
"אם הוא יפנה נגדכם שוב, אל תאשימו אותי." היא אומרת. "אבל תמיד נשמח לקבל אתכם באילהארה."

אלישע1
"מקובל," הוא אומר, ומשנה את החוזה. הוא מגיש לך חוזה חדש - שבו כל הפעילויות שאוסרות קרב בינכם יהיו תקפות עד חודש אחרי סוף המשימה.

אוקי, אז אני אעשה את זה במקום
IN
אני מבעיר את ידי ומנחית אותה על הקרקע. האש מחפשת כל חומר דליק להאחז בו, מגיעה במסלול מתפתל אל הגלאים, אוחזת בבגדיהם ומכלה אותם.
[dice seed=35987 secure=c9908e2b_0]1d20[/dice]

אלישע1
חוזים יכולים לעצור רק פעולות אקטיביות. החוזה תקף רק עליך, וימנע ממך לספר, אבל היא תוכל לגלות בעצמה.

נקרו
אתה נעמד מול הגלאי, מחכה שהחוזה יתמוטט -
וגל הדף מגיע ממטהו הזוהר, דזורק אותך אחורה ופוצע אותך.

אלישע1
OUT
אז באיזה התנקשות אתה תלך?
IN
הוא מחייך וחותם גם.
"אז, נלחץ ידיים?" הוא שואל.

נקרו
הגלאי מחייך, אבל התקפה מכיוון אחר מסיטה את תשומת ליבו.

dragonitzan
out
זה חוזה מחייב נכון? עם כול העסק של "הקוסמוס יתנקם בך" נכון?
ובנתיים אין לי ממש ברירה, אני חייב לקחת את ההתנקשות בבן הדרקון, אבל בעתיד...
in
אני מוצאי ממחטה ומוך את הדם (והרעל) מהידיים שלי ואז לוחץ את ידו "אגב אני חייב להגיד שאני קצת מופתע שבחרתם בי, ההתמחות שלי היא מלכודן (אחד שאורב למטרה באזור מסוים אחרי שהוא "הכין" אותו), כמובן שאני יודע גם את שאר הדרכים ואבל הייתי בטוח שאתם מחפשים את הסוג שמתמחה בהסתננות. כמה אתם יודעים עלי? אני די סקרן וזה יעזור לשנינו לדעת מה אתם מצפים ממני".

אלישע1
אני נותן לך הזדמנות להתחרט - אם תלחץ לו את היד בתגובה אליו (לא פעולה אקטיבית להריגה), הרצח עדיין יוכל להתבצע. יש לך חוזה, אתה רשאי לעשות בו כרצונך - שלא לדבר על כך שעכשיו אף חייל לא יכול לפגוע בך... נצל את החוזה הזה!
אתה אמנם חייב לרצוח את בן הדרקון, אבל שום דבר לא גורם לך לא לנצל את החוזה!
נ.ב. התוקף של החוזה (נגרם בעקבות קיצור הזמן של האי-התקפה ביניכם) הוא חודש - אם אחרי חודש לא תרצח את בן הדרקון (אל אף שנשבעת לעשות זאת במהירות האפשרית) החוזה יפסק.
ולא, זה לא חוזה 'הקוסמוס יתנקם בכם' - זה חוזה שמונע ממך לעשות פעולה נגדו. החרב שלך תעצור, תרגיש לחץ לרצוח את בן הדרקון... כאלה דברים.

out
זה לא ממש ברור, אבל אם זה מה שאתה מחשיב כלא אקטיבי למה לא?.
להבא בבקשה תיתן הסבר יותר טוב לסוג החוזה בסדר? זה יעזור לי מאוד.
in
אני מחייך ולוחץ את היד שלו "אז בסוף אני כן לוחץ את היד של מנקה המחראות הא?" החיוך שלי מתרחב כשאני רואה את התגובה שלו.

חזרה