• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

בני המפלצות -עץ משחק [3/3] (חופשיטה,פנטזיה) - גמרנו

In
אני מסתער לעבר האביר הפצוע נחוש לגמור את העבודה הפגיון מבזיק שוב לעבר החזה שלו [dice seed=26143 secure=d751d1d7_0]1d20[/dice]
אני מחייך חיוך ניבזי והפגיון השני נמשך לתוך היד שלי (הודות לשרשרת ) ודוקר [dice seed=53389 secure=7a01809b_1]1d20[/dice]

אלישע1
ואתה חותך בין הצלעות שלו, דם ניתז והוא נופל פצוע אנוש עד גוסס.
הסכין השנייה מפספסת.
ואז האביר השני מרים את חרבו, הילה זוהרת מופיעה סביב האביר הראשון, והוא קם, רוב פצעיו סגורים.
מצבף לא השתנה, אביר 1 פצוע בינוני.

חמ"ג
"איך נקים מרד נוסף?" תוהה הלנה. "נמצא עוד מקום למכירת עבדים ונשחרר אותם? איך נשיג מספיק כוח אדם מורד?"

נקרו
הוא סופג את האגרוף, ומחייך.
"הייתי מעדיף שהם יחיו," הוא אומר, "אבל אין לי דרך להציל את כולם, ואני מעדיף לחיות. תברח איתי או תיפול איתם?"
בן הדרקון מצליח לפגוע באחד הגלאים, שורט אותו עם כנפו, שובר לרגע את הגנות הקסם.

חמ"ג
"כן,נוכל למצוא עוד סוחרי עבדים שונים.לא נצליח להקים אחד כזה במהירות,אבל זה עדיף.עדיף לבנות נאמנות לאורך זמן במקום לשחרר המון בבת אחת שישר יתחילו לנסות לתפוס מקומות בשלטון,כמו שקרה במרד הקודם".

dragonitzan
in
אני חושק שניים בעודי מזנק בין שניהם, "נראה שאני צריך להרוג את שניהם באותו זמן" אני חושב לעצמי, אני מועד ונחת על שתי הברכיים שלי בעודי מתנשף, שתי הפגיונות נכים לצדי, יאוש ועייפות מבזקים בקושי על פני החיוך שאני עוטה כמסכה. האברים קולטים את זה... התוכנית מתגבשת במוחי.
out
אני נותן לעייפות שלי וליאוש שלי להראות (אני לא צריך לזייף אותם). ברגע ששתי האבירים יגיעו אלי אני אתרומם במהירות מפתיעה ואנעץ להם את הפגיונות בחיבור שביין הקסדה לשירון (לאביר המשורין) או בלב (לאביר החשוף) . במידה ורק אחד מהם מתקרב אני תוקף אותו באותו עופן וזורק את הפגיון השני על האביר הרחוק יותר לעבר נקודה חיונית.
טעות בגלגולים* זרקתי 20ק1 במקום 1ק20 אני מתקן את זה אחשב.
אביר 1 (הפצוע) [dice seed=54867 secure=b6c5b033_0]1d20[/dice]
אביר 2 [dice seed=28281 secure=d4dd2728_1]1d20[/dice]
זה לא נראה טוב...

מגדל
אתה יודע שיש לך פחות מחודש להפיל את אילהארה, נכון...

חמ"ג
"איך נמצא מקום כזה? לרוב הם נודדים, רק מי שרוצים לקנות שם מקבלים זכות מעבר ויש לידם המון המון חיילים. חוץ מלהילכד, שזה לא חכם, מה נוכל לעשות?"

אלישע1
אבל האבירים לא מתקדמים.
"לא תכננו לעשות קרב עד המוות," אומר שר הצבא.
"אז אם אתה לא תקום עכשיו, זה יהיה ניצחון של האבירים שלי. אז אתה חותם על החוזה או רוצה להטיש את עצמך יותר?"

חמ''ג
''נבקש לקנות'', אומר פריטיגר. ''כשניכנס, נוכל להסיח את דעתם כדי שגם יטונה יוכל להיכנס, ואז נוכל לשחרר את העבדים. וחשוב שנעשה כמה שיותר 'רעש', כדי לגרום לשאר לשקשק''.

חמ"ג
"כמו שפריטיגר אמר,ניכנס בעורמה.
גם אם כל פעם נצליח לשחרר כמה עבדים,זה יחזק אותנו יותר לקראת המתקפה הבאה".
ניצן
לא דווקא להפיל,אלא להחליש אותה.משהו יחסית רציני,כמו לכבוש כמה וכמה כפרים ולהשתלט על חבל ארץ.

מגדל
בקצב הזה, תצליחו אולי להפיל ארגון סחר בעבדים אחד. תמצא דרך מהירה יותר, יש לך עוד 23 ימים...

חמ"ג
"תעשו כרצונכם," אומרת הלנה. "אני הולכת למרד באילהארה."

נקרו
אתה עומד ליד, לא בתוך הקרב, מדבר עם בן מפלצת החלודה. או שאתה בקרב או בשיחה, מה אתה מעדיף?

ניצן
אין לי ממש דרך אחרת.אני יודע שאתה רוצה שנלך למרד באיליהארה,אבל זה לא יעזור לי להיות חייל שם.
חמ"ג
"חבל הלנה,היה נעים לפגוש אותך,אבל אם את לא רוצה לבוא איתנו לא נכריח אותך"
אומר גארנהאר,לוחץ בידידות את ידה.

dragonitzan
אני אומר "לא קרב עד המוות הא?" אני קם ואומר "אתה יודע, לא חשבתי שזה יהיה קרב הוגן, קרבות של רוצחים בדרך כלל לא הגנים." אני מזעיף פנים "אבל זה כבר מוגזם, אני לא יכול להשתמש בפצצות עשן, הם שתיים על אחד, או! והם יכולים לרפא אחד את השני." אני מחזיר את הפגיונות לידיים שלי "ההכשרה שלי אומרת לי לסגת" אני מחייך ואז נע במהירות מפתיע ובולם מול האביר השמן כשהפגיון שלי נמצא סנטימטר מהפרצוף שלו "שחמט" אני מחייך "אני לא צריך להרוג את האבירים אני צריך לנטרל אותם או במילים אחרות להפוך את קיומם ללא רלוונטי, והפיון לא רלוונטי אם המלך מת".אני מחייך "אני קורה לזה ניצחון, מה איתך? או ואל תקשקש לי אל קרב הוגן, כמו שאמרתי קרבות של רוצחים אף פעם לא הוגנים"

מגדל
אני פתוח לאפשרויות, אני מציג לכם אופציה - ואתה כריזמטי, חזק יחסית ולוחם טוב - תוכל לשכנע אותם לפעולה מהירה. מספיק שאילהארה יצטרכו לטפל בבעיה בתוך עיר הבירה ויביאו את הכוח בגבולות - ואתה פותח את השער לבאלאד-סום.

אלישע1
הוא צוחק.
"אתה חושב ששר הצבא של אילהארה יהיה לוחם לא טוב? ראינו שנינו ששני האבירים שלי מביסים אותך. אם אמות, או אפילו תנסה להתקיף אותי ברצינות, הם יטפלו בך יפה-יפה. אלו אבירי אור, לא סתם חיילים."

חמ"ג
היא לוחצת את ידך, ופניה נראות עצובות מכך שאינכם באים.

חמ"ג
"למרות שיכול להיות שאבוא,לא אוכל לדבר בשמם של מונה ופריטיגר,אבל אני לא רוצה לבוא כלוחם יחיד,אלא עם קבוצת לוחמים.
זאת לא הפעם האחרונה שאנחנו נפגשים,הלנה"

חמ''ג
''אם כך, היי שלום הלנה. את תמיד מוזמנת לעצור ולחזור אלינו''. פריטיגר לוחץ את ידה, ומביט בה בפעם האחרונה.

dragonitzan
אני נאנח "טוב ויפה, לא ציפיתי שהטריק הזה יעבוד אליך, הוא פועל רק על פחדנים" אני שומוט את הפגיון על השולחן ופותח את החוזה "אם לא אכפת לך אני רוצה לדעת על מה אני חותם" אני מתחיל לקרוא את החוזה.

אלישע1
החוזה מחולק לשני חלקים - בראשון, מה שאתה מתחייב לעשות - לא לעשות כל פעולה התקפית נגד מעסיקך, לרצוח את שליט המרד במהירות האפשרית, לא לחשוף לעולם את משימתך ואת שולחיך - אפילו אחרי שהמשימה תגמר, לא לפגוע באף אחד מאבירי האור או כלל הצבא של אילהארה לעולם.
בחלק השני, את מה ששר הצבא חייב לעשות - ברגע נפילת המנהיג, לתת לך 100,000 מטבעות זהב. לא לפגוע בך לעולם, לדאוג לאי-מאסר שלך גם אם תתפס אחרי רצח חשוב, אלא אם הוא רצח של אדם ממשלת אילהארה.

אתה חותם או לא?

חמ"ג
אז מה אתם מעדיפים לעשות?
- ללכת למרד הקיים עם הלנה
- לעזוב את אילהארה
- לנסות לבנות מרד חדש

חזרה