• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עץ משחק - בשר ודם [5/5]

חוויאר:
אמילי לוקחת את אלת השוטר מחוויאר ומחזיקה אותה ביחד עם האלה הקצרה שלה, ומהנהנת להסכמה.
היא מוכנה להגן על עצמה ולהילחם למען ההישרדות של כולם.
OUT:
הוסיפו לי עוד שעות בעבודה ואני עכשיו חוזר הביתה בערב, אז יש סיכוי שאני אגיב פעם ביומיים במקום פעם ביום לפעמים. מצטער על העיכוב, ואל תהססו להמשיך אם לוקח לי יותר מדי זמן.

OUT
בסדר גמור.

IN

חוויאר
לא הבנתי באיזו חנות בדיוק מדובר.

ולדימיר
בתוך החנות שורר חושך כמעט מוחלט, והיא נראית נטושה. גלגל תפיסה בבקשה.

לארווי
הזקן מהנהן בהסכמה ומבטו רציני. "בסימן שלך, קפטן".

מארק
אתה רואה בחנות מספר גיטרות חשמליות ומגברים, ובעיקר המון דיסקים ופוסטרים. גלגל זריזות בבקשה לתנועה שקטה.

אמילי
OUT
WhiteWhale אמר/ה:
[post]688241[/post] לא הבנתי באיזו חנות בדיוק מדובר.
חנות המוזיקה
IN
אחרי שכולם לוקחים נשקים,
הוא "אומר קדימה להילחם"
חוויאר מחזיק את הצינור ונכנס לחנות.
איך שהוא נכנס הוא קופץ על המפלצת הקרובה עליו ומרביץ לה
META
[dice seed=36067 secure=518c1436_0]1d10[/dice]

אחרי מחשבות והתלבטויות, אני פורש. מלכתחילה הייתי בספק לגבי משחק בעולם המודרני, ולבסוף החלטתי. היו שלום.
נ.ב.: WhiteWhale, תעשה מה שבא לך לולדימיר, אבל אל תיגע בג׳ונתן!... :)

חוויאר:
אמילי מנסה לאזור את כל מעט האומץ שיש בה, ומנסה להסתער אל עבר אחת המפלצות, צועקת על מנת להרחיק את הפחד ולמשוך את תשומת הלב של אוכל-הבשר. היא משתמשת באלת המשטרה על מנת להשאיר את המפלצת במרחק ביטחון, בעודה חובטת בה עם האלה הקצרה שלה. היא פחות מתמקדת על מכות חזקות אשר יגרמו לנזק שטחי כבד, אלא על מכות מהירות ומדוייקות אל נקודות חולשה, מפרקים וחיבורי עצמות, אשר יחלישו את המפלצת וימנעו ממנה לזוז או לתקוף.

META
[dice seed=26410 secure=f11d7630_0]1d20[/dice]

OUT
הח'אן - האסטה לה ויסטה!

thewolf - להודיע בבקשה בפעם הבאה אם לא תוכל להגיב, זה לא מכבד אותי או את השחקנים פשוט להיעלם ככה.

מבחינתי התפנה מקום לשחקן חדש אם כך.

Qurrion - עקרונית הגלגול הוא ק10, אבל שיהיה ק20 הפעם אם כבר גלגלת (אני לא רוצה להתעכב על זה).

הודעה חשובה: אני צריך ללכת למיון מסיבות כאלו ואחרות (לא קרה כלום, לא לדאוג). לא יודע מתי אגיב פעם הבאה.

IN
מארק
אתה מתקדם לכיוון הגיטרות, וברגע של חוסר תשומת לב אתה נתקל בארון דיסקים ומפיל אותו ארצה בקול ניפוץ וחבטה.
מעל לעשר מפלצות מסובבות את ראשן ופונות לכיוונך מיד לאחר מכן, מגבירות אט אט את קצב הליכתן ונוהמות שוב ושוב. שניות בודדות לאחר מכן שלושה מחבריך לסיור מסתערים לתוך החנות ומתחילים להיאבק במפלצות.

לארווי
החנות הקרובה ביותר בצדו השני של הרחוב היא מסעדה איטלקית בשם "אנטוניו".
אתה ונייג'ל מפלסים את דרככם בין המוני המתים המהלכים, פותחים בריצה קלה מדי פעם כשאתם מתגלים ונשכחים לסירוגין. אתם מגיעים למסעדה האיטלקית - השולחנות והכיסאות הפוכים ומוטלים על הרצפה, אוכל מפוזר בכל עבר, וקולות מאבק נשמעים מהמטבח. שעון על אחד הקירות יושב מלצר צעיר האוחז ברגלו השמאלית ונאנק בכאב. נראה שהוא לא הבחין בכם.

חוויאר ואמילי
שניות אחדות לפני שאתם מסתערים פנימה אתם שומעים ניפוץ עז וחבטה המלווים בנהמות חזקות מתוך החנות. חוויאר מתנפל על אחד מהיצורים וחובט בו בצינור, אך היצור מסתובב במהירות וחובט חזרה, מעיף אותו על גיטרה קלאסית שמתרסקת בקול. במקביל לכך אמילי מזנקת על יצור אחר וחובטת בו בעוצמה.

META

חוויאר
[dice seed=45637 secure=27bfde20_0]1d10[/dice]

אמילי
[dice seed=2671 secure=810b312b_1]1d10[/dice]

לארווי
"נייג'ל,תשגיח עליו כאן ותראה אם הוא צריך עזרה,אני אתקדם אל המטבח" לארווי אומר,מרים את מגלה המתכות שלו בעודו מתקדם בשקט אל המטבח.
[dice seed=48123 secure=d1facb60_0]1d10-2[/dice]

in
הבחור מרגיש תסכול רב אבל זה לא אוסר בעדו להמשיך . הוא מחזיק את המקל הזכוכית הארוך ומתחיל להתקדם במהירות לכיוון הגיטרות ברגע שאחד הזומבים מנסה לתקוף אותו הוא משתמש בחרבו ודוקר אותו בכיוון הלב אם יש לו בכלל.
meta
[dice seed=12124 secure=e136ab0d_0]1d10-2[/dice]

OUT
מצטער, לא שמתי לב, הרגל.

חוויאר:
אמילי דוחפת את המפלצת הפגועה ממנה ורצה אל היצור אשר תקף את חוויאר. בעוד הזומבי עסוק עם חוויאר הפגוע, היא ניגשת מאחוריו וחובטת באחורי ראשו הרקוב, מנסה לבדוק את התיאוריה שלה לגבי החולשה בצוואר שלהם.
META
[dice seed=18248 secure=dc12ffd5_0]1d10[/dice]

OUT
wolf - מה נסגר? אני מבקש להגיב בתדירות יותר גבוהה בבקשה, זה תוקע את המשחק סתם.

חובב מוד והזאב - אני אכניס את הדמויות למשחק תוך כדי כך שאין צורך במפגש עם הקבוצה. תשלחו דפי דמות ואני אחליט.

OUT
קיבלתי, מעריך את ההתחשבות בשאר השחקנים.
אם כך - חובב מו"ד והזאב הם שני השחקנים החדשים.

מבקש משניכם להעלות ד"ד לפה לטובת שאר הקבוצה, אני אכניס אתכם למשחק אחרי ששניכם תעלו ד"ד לפה.

IN

לארווי
נייג'ל ניגש לבחור הפצוע ומתחיל לשוחח איתו. מהמטבח (שדלתו פתוחה במקצת) אתה שומע נהמות וחבטות וכשאתה מסתכל פנימה אתה רואה אדם בשנות ה-50 לחייו, לבוש בבגדי טבח ואוחז סכין, הנאבק במפלצת התוקפת אותו. "הוא מאבד המון דם!", נייג'ל צועק מקצהו השני של החדר.

אמילי
את חובטת במפלץ שוב ושוב בראש ובצוואר, אך מאוחר מדי - סילון דם פורץ בבת אחת מגרונו של חוויאר בטרם הוא נופל ארצה בחבטה. את ממשיכה להכות ביצור עד שהוא מועד ונופל על גבו, מכוסה בדמו של הארגנטינאי. את רואה בזווית העין את טאניה צועקת ורצה לכיוון חוויאר.

מארק
אתה מגיע לגיטרות שנמצאות בקצה החנות, אך אתה מוקף בגופות מהלכות - מאחוריך חלון ראווה גדול ומצדדיך ומולך כשמונה יצורים נוטפי ריר ודם הנעים לכיוונך.

חזרה