• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

בני המפלצות -עץ משחק [3/3] (חופשיטה,פנטזיה) - גמרנו

dragonitzan
out
אני הולך לעשות מהלך של שני חלקים, לתקוע את הפגיון הימני באביר החשוף ולהשאיר אותו שם, לקרוח את השרשרת סביב הצוואר שלו תוך כדי שאני נע למאחורב ולהתיחל לחנוק אותו תוך כדי שאני משתמש בו כמגן, אז אני הולך לערוך את ההודעה הזו כמה פעמים, במידה והמהלך נכשל באמצע אני אאלתר.
in
אני גונח בשקט כאשר החרב משסה את החזה שלי. זוג הפגיונות מבזיקים בידיים שלי כשהשרשרת מחוברת ביניהם, הפגיון נשלח לעבר החזה של האביר התוקף כמו חץ נקמני [dice seed=53918 secure=2d039811_0]1d20[/dice]וננעץ עמוק בחזהו, היד שלי מרפה מהפגיון בעוד חומק לצידו בצעדים של רקדן. השרשרת מנצנצת באור מרושע בעודה נקרחת סביב הצוואר שלו [dice seed=28206 secure=517d42cc_1]1d20[/dice] האביר משתנק קלות. חיוך קצת סדיסטי מבזיק על פרצופי בעודי מהדק את השרשראות, "צוחק מי שצוחק אחרון" אני לוחש באוזנו בהתגרות.
out
סיימתי, גם קצת שיניתי את הניסוח כדי שזה ישמע טוב יותר.

חמ"ג
"ללכת לבאלאד סום זה לא דבר טוב,כי זה לא ייתן לנו אפשרות לפעול להפלת סחר העבדים.
בואו נגמור את הויכוח הזה ונמשיך לעקוב אחרי יטונה".

אני נהנה למדי, אבל יש כמה בעיות: הזרימה וקצב ההגבה, והעובדה שלפעמים ניצן מגיב לשחקנים מסוימים ולא לשחקנים אחרים.

דומ"י
"טוב, אפשר את החבילה?" ואני לוקח אותה,""תבחר קלף, ותשים אותו באמצע, איפה שפתחתי את החבילה" ואז אני פורס לריבוע את כל הקלפים חוץ מאחד, ואומר "הקלף הבא שאהפוך יהיה שלך"
ניצן
כשלקחתי את החבילה הסתכלתי על הקלף התחתון, ואז הפחתי את החצאים ככה שהקלף שהסתכלתי הוא מעל הקלף של אמיתי, שגם פרוס על השולחן והוא לא הקלף האחרון, את ההמשך אני יעשה אחרי תגובה של מר מיאו

דון
מר מיאו ואני מכירים את הקסם הזה... :)

אלישע1
יפה מצידך לתאר מה שקורה. תתכונן לזה שהתיאור שלך לא תמיד יתאים.
נ.ב. - למה אתה לא מנסה לפגוע בחזה שלו?
IN
אתה תוקע עמוק בידו את הסכין, ואז קופץ מאחוריו, מותח את השרשרת על צווארון המתכת...
[dice seed=59314 secure=d23c5cde_0]1d20[/dice]
הבזק של אור צורב מופיע ברגע שהשרשרת לוחצת על הצווארון, והשרשרת נרפית ונופלת על הקרקע - אבל תורו של האביר בוטל.
האביר השני מגיע מאחוריך, תוקע בפצע שבבטנך מהכיוון השני - [dice seed=24472 secure=f9450c06_1]1d20[/dice]
ואתה קופץ הצידה, החרב חותכת אותך אך לא מאוד.
מצב:
אתה: פצוע בינוני+
אביר 1: שריון פתוח, פצוע בינוני
אביר 2: לא פצוע.

חמ"ג, תדברו בינכם קצת, תגיעו להסכמה ואז אחזור לדב"שים.

נקרו
"אז למה שאמות גם? הם לא יכולים לברוח. תימלט, כל עוד אתה יכול."

תודה על הביקורת החיובית, אני מנסה להגיב מהר כמה שאפשר, ואם אני לא מגיב לכם - כנראה לא ראיתי את ההודעה/שכחתי לענות ועוד רגע אערוך את ההודעה...

dragonitzan
נראה לי שקצת לא הבנתה את המהלך, אני תוקע את הפגיון בחזה של האביר (כתבתי שהפגיון עף לעבר חזהו כמו חץ נקמני) ואז אני נע לצידו כדי להשתמש בוא כמגן וכך לחסום את האביר השני, אתה יכול לכתוב את התוצאה שוב אחרי שהסברתי לך? הרי זה די משנה את המצב.
ואם השרשרת עפה מה קורה לפגיונות? שתיהם מחוברות עליה .

.

dragonitzan
out
אז אביר 1 אמור להיות פצוע קשה+ אולי אפילו מת (מכת חרב בחזה חשוף+פגיון באותו מקום [החזה כמו שאמרתי, לא היד]+יציאה הפגיון, הרי השרשרת עפה ושלפה את הפגיון בצורה לא רחמנית במיוחד, וגם פגיון מהסוג הזה גורם הרבה נזק הודות ללהב הגלי שלו גם ביציעה [אומנם לא כמו פגיון משונן אבל יותר מפגיון ישר רגיל]).
והפגיון השני עף לי מהיד? ומה המצב של אביר 1? (הסברתי לך למה לדעתי הוא אמור להיות יותר פצוע מבינוני) אני צריך לדעת את זה לפני שאחליט על המהלך הבא שלי.

נ.ב. הקטע עם השבועות המחייבות של להשבעה בשם וכול זה, זה במשחק שלך? או שאני מתבלבל עם משחק אחר?

tkhag1
אני מודע לכך, והוא פצוע בינוני. גופם של אבירי אור מחוזק בקסם, וקשה יותר להרוג אותם...

חמ"ג
אתם רואים שלעצים רבים יש ענפים שבורים, מכופפים או שהעץ כולו נופל הצידה, אבל אין סימן על הקרקע.

חזרה