• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עץ משחק - בשר ודם [5/5]

"בכיף,אני רק עוזר.אני לארווי,נעים להכיר,נייג'ל" אומר לארווי ולוחץ את ידו של נייג'ל.
"תתפוס משהו שיכול לשמש כנשק,ובוא אחרי.אנחנו חייבים לצאת מהמקום הזה,אם כי נוכל לנסות להציל עוד כמה אנשים.אם נתעכב פה יותר מדי אני חושב שעוד יצורים כאלו יבואו,אז נצטרך למהר.
אפשר לנסות לקחת את האלות של השוטרים,אז קח אחת.חייבים להיות חמושים" הוא ממשיך,ומצביע על השוטרים המתים.

OUT
אני מגיב בהודעה הזו רק לQurrion כדי להחזיר אותו לאותו קו עם כולם.

IN
את מנצלת את כישורייך הרפואיים ומפלת בפצוע במיומנות רבה. הוא מדמם מסיבית מבטנו הפצועה קשות וממה שנשאר מידו השמאלית - בעיקר עצם וקצת בשר נגוס. את חובשת את פצעיו ככל שאת יכולה תחת הלחץ ומניחה חסם עורקים על היד האכולה - הבחור יצטרך ניתוח שדה רציני וכריתה של היד כדי להימנע מנמק. את קוראת לעזרת השוטר אך הוא עסוק במה שנראה כוויכוח עז עם חוויאר וטאנייה.

Out
בארבע וחצי?...
א גיטע שאבעס!

אם אין מה לרשום... אל תרשום...
In
״למקום בטוח״, אומר הרוסי. ״אולי נתבצר באיזה בית שיושביו הפכו למפלצות... נקווה שהמקרר מלא״. לאחר מכן, הוא לוקח בתחושת אשמה מעטה אלה ואקדח מגופת שוטר, ואוסף כמה מחסניות שאפשר, אותן הוא מאחסן בכיסים.

"חוויאר! שוטר! תעזרו לי, למען השם!" אמילי צועקת ומתחילה לגרור את המדריך המדמם החוצה, עד כמה שכוחה מאפשר לה. היא כבר הרגישה עייפה מהלחץ והמאמץ. גרירה של אדם מדמם-למוות בעודה מוקפת מפלצות אוכלות-אדם, תוך כדי הקפדה על עדינות שלא תפתח את פצעיו של המטופל, מאוד לא עזרו למצב.
"קדימה, בן אדם, שרדת את כל הבולשיט הזה, אתה לא יכול להרשות לעצמך למות עכשיו..!" היא מנסה לעודד את המדריך הגוסס, לתת לו איזשהו מאחז, רצון לחיים.

"תשמור את הכדורים ותשמש רק בקת, תיקח כדורים ונשק משוטרים אחרים."
אז חוויאר שומע את אמילי,
הוא קורא לטאנייה ולשוטר לבוא גם.
הוא אומר לטאנייה שתחזיק אם אמילי את המדריך. בעוד הוא והשוטר ילחמו במפלצות שסביבם.

חוויאר ואמילי - אתם סוחבים את המדריך עד היציאה ללא בעיות נוספות, ועומדים מול הדלת המובילה החוצה.

ולדימיר - אתה מוצא סך הכל 17 קליעים.

האם אתם מתאספים מול הדלת ויוצאים או שיש עוד דברים שתרצו לעשות במוזיאון?

"אמילי תסתכלי בבקשה מאחור אם יש עוד ניצולים,
אני בזמן הזה יחפש מקום או דרך לברוח אליו או איתו"
כשחוויאר מסיים הוא מסתכל מסביב הוא מחפש בתים או מכוניות.

OUT
אלמוג - פיספסתי את השאלה על הנשק, אני מתנצל. בכל מקרה, תכולת האולם והנשקים בו לא השתנתה מהותית אז כל מה שתואר קודם עדיין רלוונטי.

thewolf - לא הבנתי - חוויאר יוצא החוצה בלי שאר הקבוצה?

בבקשה מכולם: ההגדרה "נשק טוב" היא בעייתית - מה זה בדיוק נשק טוב? כל דבר יכול להיות קטלני להחריד בידיים הנכונות - מרובה ציד ועד לקופה רושמת. שאלה כגון "מחפש חפצים כבדים במיוחד" או "חפץ חד שניתן להטיל למרחק" היא שאלה יותר הגיונית. תארו לי בבקשה תכונות בולטות שאתם מחפשים בחפץ, או סוג מסוים של פריט, או גודל ספציפי, או כל מה שבא לכם. מצידי תשאלו האם יש בשירותים של האפיפיור כלי נשק קהה מוארך בצבע ורוד פוקסיה עם ציורים של פיות ואגדות עם רוסיות. כל עוד אתם מבהירים מה אתם מחפשים זה בסדר.

out
אני כבר יצאתי מהאולם
in
מארק מביט סביבו ושוקל מה יכול לשמש אותו להמשך המסע. הוא נכנס לחדר המזכרות ומחפש כלי ארוך,עשוי זכוכית , במשקל לא כבד במיוחד שיהיה אפשר לזרוקו למרחק.

חזרה