• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

בעיה! - אין לי חומר

Human_loving_Troll

פונדקאי פעיל
התחלנו עולם הרפתקאה חדש...
במו"ד 4, ואין לי חומר. עוד לא כתבתי אף פעם הרפתקאה רצינית ואני צריך חומר לפגישה שתהיה בשישי. חיפשתי משהו באתר הפונדק ולא מצאתי משהו שלא השתמשתי בו. אני צריך עזרה דחוף אני לא יודע האם להמיר הרפתקאה של מוד 3.5 או משהו אחר למוד 4 או לכתוב משהו שלם משל עצמי.

מה לעשות??

יש לך שתי אופציות טובות.
1 אם הבעיה היא שאין לך קראנץ' אז תיצור הרפתקה עמוקה, משהו פוליטי או דרמה כל שהיא. למשל תעלומת רצח, סיכסוך בין שתי משפחות אצולה או משהו דומה.
2 אם אין לך פלף אתה יכול לעשות זחילת מבוכים למרות שעדיף שתנסה לקחת השראה מאיזה שהוא ספר.
יש הרבה סיפורים מעניינים בפונדק שאתה יכול להלביש עליהם הרפתקה.

הפונדק הוא רק חלק קטן באינטרנט, אם אין לך בעיה עם אנגלית ואתה מעוניין בהרפתקאות מוכנות יש לך פחות או יותר מלאי בלתי מוגבל.

במקרה שזאת לא אופציה, נותר להמציא. אין דרישה למקוריות מוחלטת, לקיחת רעיונות מסרטים, ספרים, משחקי מחשב וכל דבר אחר שנכנס לז׳אנר ההרפתקאות זה אחלה.

לפי מה שאומרים, מו"ד4 יחסית נוחה להרצה בלי הכנות מרובות - אתה יכול להשתמש במפלצות וכו' כמו שהן, ישר מספר הכללים.

פשוט קח הרפתקה מוכנה כלשהי בשביל העלילה והמפות, לא משנה של איזה מהדורה או שיטה, ותשים עליה את היריבים והאוצרות של מו"ד4.

חזרה