יש לנו תגים חדשים בשבילכם!
ההצבעה לגל השני של התגים הסתיימה והתוצאות כאן: תגים למשתמשים - הגל השני זמין עכשיו.
ניתן להוסיף את התגים לפרופיל שלכם דרך לוח הבקרה למשתמש -> פרופיל -> ניהול תגים

בעיה! - אין לי חומר

פורום המוקדש לדיונים על מבוכים ודרקונים מכל המהדורות כולל פאת'פיינדר. כאן תוכלו לפגוש את המומחים, לשאול שאלות, לפרסם תוכן שיצרתם, להתייעץ לגבי הנחייה, דמויות ועוד.
סמל אישי של משתמש
Troll_love_uman

בעיה! - אין לי חומר

שליחה על ידי Troll_love_uman » 14 נובמבר 2017, 09:19

התחלנו עולם הרפתקאה חדש...
במו"ד 4, ואין לי חומר. עוד לא כתבתי אף פעם הרפתקאה רצינית ואני צריך חומר לפגישה שתהיה בשישי. חיפשתי משהו באתר הפונדק ולא מצאתי משהו שלא השתמשתי בו. אני צריך עזרה דחוף אני לא יודע האם להמיר הרפתקאה של מוד 3.5 או משהו אחר למוד 4 או לכתוב משהו שלם משל עצמי.

מה לעשות??
סמל אישי של משתמש
tkhag1

בעיה! - אין לי חומר

שליחה על ידי tkhag1 » 14 נובמבר 2017, 10:38

יש לך שתי אופציות טובות.
1 אם הבעיה היא שאין לך קראנץ' אז תיצור הרפתקה עמוקה, משהו פוליטי או דרמה כל שהיא. למשל תעלומת רצח, סיכסוך בין שתי משפחות אצולה או משהו דומה.
2 אם אין לך פלף אתה יכול לעשות זחילת מבוכים למרות שעדיף שתנסה לקחת השראה מאיזה שהוא ספר.
יש הרבה סיפורים מעניינים בפונדק שאתה יכול להלביש עליהם הרפתקה.
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
Adran

בעיה! - אין לי חומר

שליחה על ידי Adran » 14 נובמבר 2017, 14:44

הפונדק הוא רק חלק קטן באינטרנט, אם אין לך בעיה עם אנגלית ואתה מעוניין בהרפתקאות מוכנות יש לך פחות או יותר מלאי בלתי מוגבל.

במקרה שזאת לא אופציה, נותר להמציא. אין דרישה למקוריות מוחלטת, לקיחת רעיונות מסרטים, ספרים, משחקי מחשב וכל דבר אחר שנכנס לז׳אנר ההרפתקאות זה אחלה.
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
אורח

בעיה! - אין לי חומר

שליחה על ידי אורח » 14 נובמבר 2017, 17:17

אחת האפשרויות היא גם להמציא בסיס להמציא את המסביב בזמן ההרפתקה, אני עשיתי את זה די הרבה פעמים - זה סבבה.
סמל אישי של משתמש
המפקד האלמוני

בעיה! - אין לי חומר

שליחה על ידי המפקד האלמוני » 14 נובמבר 2017, 20:50

לפי מה שאומרים, מו"ד4 יחסית נוחה להרצה בלי הכנות מרובות - אתה יכול להשתמש במפלצות וכו' כמו שהן, ישר מספר הכללים.

פשוט קח הרפתקה מוכנה כלשהי בשביל העלילה והמפות, לא משנה של איזה מהדורה או שיטה, ותשים עליה את היריבים והאוצרות של מו"ד4.
إذا رأيت نيوب الليث بارزة فلا تظنن أن الليث يبتسم

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה