• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עידן המתכת-המשחק נגמר, תודה לשחקנים ולכולם!

סליחה, לא שמתי אליה לב.
כן, אבל מגדל מתקיף אותו עכשיו.
זה עם המון קסמים... זה יקר. מאוד.
חניבעל האורקי נולד... נראה. אגב, לפליטת הפה הזו תהיה משמעות... כתה יודע אילו פילים היו לו, נכון?
כמו כן, הפעם אני אזרום, אבל להבא-אל תערב ידע חוץ משחקי. אין לאורקים מושג מה זה פילים...
In
הפרשים-מפציצים מאומנים. עתיד קטלני צפוי להם...
200- זהב, 2- נחושת, 3- בדיל, 3- עץ, 3- טיט.
---
הקוסמים מזמנים חיות גדולות (בערך בגובה 3-4 מטרים) בעלות חטי שנהב. אבל...
הן לא רגילות ליער, לא מותאמות לקור, והן ממש, ממש לא ממושמעות.
3+ רווח ממשאבי-מכרות, 3+ אוכל.
אתה מעביד גם נשים בשדה?...
---
6+ שמן זית ליום, 6+ אוכל ליום.

חאן
לדרקון- "אם תבטיח לנו שתהיה לצדינו בקרבות ובחוכמה אנחנו ניתן לך מעמד של אציל בעירנו ונביא לך כל עונה 5 אוכל
המרגלים- "אני רק מרגל פשוט שנשלח בפקודה של הממונים עליו לראות את העולם ולהפיץ את דתנו ולבדוק האם בני השטנים מתחבאים כאן. עמי ביישן מכדי לבוא לכן ובגלל זה הם העדיפו מרגל פשוט אחד אנוכי"
המרגל השני חוזר לעיר.

ח'אן
"אז למה אנחנו לא קוסמים? יש את הקוסמים,ויש את הכוהנים,הם לא קשורים אחד לשני.
הסחר הוא בזכות האלים! להגיד שהכל היה הקרקע לפני שאמאן יגיע,זאת סתם אחיזת עיניים.
מה לנו יש להציע? שגשוג,את הנצחונות שלנו,שלא באו מאמאן,כי הרי לא האמינו בו לפני כן.ואל תגיד לי שהוא גומל לנו מבלי שנאמין בו,כי אז אנחנו יכולים פשוט לא להאמין בו ולהמשיך בחיינו" אומרים הכהנים.
-----
"נתערב בחייכם לשיפור איכותם,אבל לא יותר.ניתן לכם חופש דת ותרבות".
-----
החיילים חונים במרחק מה מהעיר,בזמן שבדארמין בונים 20 קטפולטות(לפי הידע של חובב) ולאמן עוד 50 רוכבי היפוגריפים כמו הקודמים.

חאן
אני מאמן 5 קוסמים מזימון,קרב וריפוי(הגעתי למחסה)

המרגל מראה להם את חובב אבל לפני אומר: תבטיחו שלא תגלו שאלפים הביאו אותכם לכאן כי אז יהרגו את חברי" אם הם מסכימים המרגל מביא אותם הולך ברגע שמתקרבים לחובב.

המרגל שלא נתפס מנסה להרעיל חיילים ולחזור
הרעלה-[dice seed=19792 secure=b48118b1_0]2d6[/dice]

מחפשים עוד ערים
חיפוש-[dice seed=62842 secure=9901c293_1]2d6[/dice]

איפה אני משיג טיט?

14 לספירת עה״ם, קיץ

מגדל
״לפני שאמאן הביא את הבשורה הוא גמל למדינות לפי קנה המידה שלו, הרי כולם היו כופרים אז... אך כעת, כשהבשורה הגיעה, הגיהנום יהיה מנת חלקם של אלה שלא קיבלו אותה. לפני הבשורה אמאן גמל לכם, אך כעת כשהיא הגיעה, טיפשות אמיתית היא לדחות אותה בבוז. אמאן יכול לקחת את תהילתם בן רגע לו ירצה... אל תזלזלו בו, כופרים. אמונת אמאן תנצח לבסוף. האל יעניש אתכם על כפירתכם. השגשוג בא מאמאן כי לא ידעתם שיש לסגוד לו, אך כעת כשאתם יודעים זאת ודובקים בכפירתכם אתם הולכים להתדרדר״.
---
״מקובל״. 3+ שביעות רצון.
---
והידע של חובב יכול ללמד אותך ש-20 קטפולטות זה יקר מאוד...
100- עץ, 100- נחושת, 100- בדיל, 500,000- דפאט, 500,000- דארקן.
הרוכבים השמימיים (וואלה שם טוב) מאומנים (70- זהב, 40- עץ, 70,000- דפאט, 30- נחושת, 30- בדיל).
זאב
״מוסכם״.
---
הקוסמים מאומנים (15- זהב, 3- נחושת, 2- בדיל, 4- עץ).
---
23 חיילים מורעלים.
---
נמצאת עיר בני אדם מבוצרת בעץ בגדה המערבית.
---
גדות הנהר.
אלמוג
:bang:
אתה מתקרב לשם, האויב עוד מספיק להתארגן, אתה יודע שהלוחמים לא סתם מגיעים ומסתערים...
תשמע, אין לי כוח להסביר את כל זה, אני מציע לך לקרוא משחקים כמו ״בראשית התרבות 3״ כדי להבין מה לעשות...

חאן
המרגל מביא אותם והולך ברגע שמתקרבים לחובב. הם הלכו אם חיילים?
אם כן כל החיילים שלי מתקרבים לעיר שלהם
אם לא אז המרגל ממליץ להם לבוא אם קצת חיילים ליתר ביטחון

מה קוסמי הזימון יכולים לזמן?

נשלח שליח לעיר בני האדם והוא אומר:"אנחנו האלפים מעוניינם במסחר, לנו יש עצם ובקרוב יגיע אלינו חלב"

אני לוקח טיט מגדות הנהר באופן יומי

שליחים צועקים את זה ברחבי הכפר:הקיסר מחפש אישה! האישה הכי יפה וחכמה תבחר! התחרות תתקיים היום ומחר ליד הארמון!

חאן
אז 500 לוחמים, חיות הקרב, הגריפונים וכלי המצור הולכים אל רונאקה ומסתתרים בהרים שלידה.
-----
OUT
רק שלא כל כך קר באזור שלי...
אז פשוט צריך לאמן אותם ממש ממש הרבה יותר...
IN
מאמנים אותם לקרב. בדגש על המשמעת הרבה יותר מכרגיל.
וסוללים דרך מרובאגוג לכמה יעדים שונים בשביל שתי השפעות:
1.לאפשר מעבר קל יותר למסחר וכ''ו.
2.לתת לפילים לעבור בקלות בלי לרמוס עצים בדרך.
-----
אין לי נשים...

14 לספירת עה״ם, סתיו

הטיול נגמר! היינו בבית קברות, ראינו מצבה מסייטת של חלוץ מתאבד, נשארנו ערים נגד רצוננו עד 11:30 בלילה ובסחבנו ג׳ריקנים במשקל כמה קילוגרמים! יאי!

חובב
Out
קר אצלך כמו באירופה-זה לא אפריקה...
פילים הם חיות שעובדתית לא ניתנות לביות. אתה יכול לאלף אותם, אבל לא להרבות, אלא אם אתה משחרר אותם ולוכד מהם.
נראה לי שיש... אבל נזרום איתך.
In
האורקים מפחדים מההרים המהלכים בעלי אוזני-המפרשים וחטי-החרבות, אך לאחר מאמצים ואבידות הפילים מאולפים.
30- זהב.
---
הדרכים הן מרובאגוג ל...
ותפרט על הדרכים-אין לך טכנולוגיה לכבישים...
---
משלחת ניאנדרטלים מגיעה לעירך.
״באנו למטרות שלום ומסחר״.
זאב
הם הלכו בלי.
״לשם מה?״, הם שואלים. ״אנחנו באים למטרות שלום ומסחר. למה זה משנה לך, הא?... תענה עכשיו, מרגל״. כמה מהם הולכים לעיר האורקים.
---
הם מנסים לזמן משהו, והקוביה קובעת מה הצליחו לזמן, אם בכלל...
---
״אין לנו צורך בעצם ובחלב. יש לנו צמר ועור למסחר״.
---
4+ טיט ליום.
---
למען השם, אתם אלפים! כל הנשים שלכם יפות (מאוד) וחכמות (מאוד)!
In
[dice seed=6996 secure=8dac905c_0]2d6[/dice]
אישה בשם רולנדה נישאת לקיסר.
וולף
״10 אוכל״, אומר הדרקון.
---
״איננו מאמינים לכם. אתם לא ביישנים... אתם מנסים לאסוף מידע צבאי עלינו. מה אתה מסתיר?...״

חאן
לדרקון- בסדר 10 אוכל אבל רק בגלל שאנו אחים בדם.
בעיר בני האדם- מה אנחנו מסתירים? אתה שואל טוב, אנחנו מסתרים את העבודה שאנחנו רק יצורים חיים כמוכם ואנחנו מנסים להפיץ את דתנו בעולם אכזר זה. אז אתה אולי תרצה לשמוע על דתנו?

חאן
המרגל אומר:"האורקים תוקפניים מאוד והם יכולים לנסות להרוג אותכם"

קוסמי הזימון מנסים לזמן זאבים
זימון-[dice seed=57145 secure=74bc5077_0]2d6[/dice]

אומרים לבני האדם:"אולי אתם רוצים קרניים?"

נחפר בונקר בלי שחובב ישים לב מתחת לשטיח שמתחת לכס של הקיסר שניתן להזיזו רק בעזרת 10 גברים חזקים.חשוב לציין שרק הקיסר ועוד 10 גברים חזקים ושיודעים לשמור סודות יודעים על כך.

הקיסר ורולנדה מנסים ללדת ילד

אנשים נשלחים לחפירת מערה לעיר של הניאנדרטלים והם חופרים למרכז העיר ועוד לא פותחים אותה.

ח'אן,אני מצטער אבל אני מרגיש שדי נתקעתי עם המשחק...הוא כבר לא ממש כיף לי ואני מרגיש שאין לי ממש מה להגיב.
בכל מקרה,היה כיף ונהניתי לשחק,אז זה לא בגלל איך שאתה מנחה.
הייתי רוצה שהמדינה שלי תמשיך להתקיים עצמאית ולהתקדם,אבל אם אתה לא רוצה אז זה לא ממש חשוב.

ח'אן

הקשתים רוכבים על הפגוסוסים וממשיכים לירות חצים [dice seed=23183 secure=0b381c40_1]2ק6[/dice][dice]2ק6
הלוחמים ממשיכים להלחם בחרבם [dice seed=58140 secure=97eca152_0]2ק6[/dice][/dice]
למה יוצא כל הזמן אותו מספר ?

נו... טוב. להתראות.
אני אחזיק את המשחק בינתיים, אבל בקצב הזה יש סיכוי שאסגור את המשחק.
הנקודה הטובה היחידה בפרישה של מגדל היא שכשהשחקן הכי חזק מחוץ לתמונה הרמה הכללית מתאזנת... :confused:

זאב
״האורקים הם לא מספיק מטומטמים כדי להרוג משלחת שמציעה להם מסחר. מה אתה מנסה להשיג, מרגל ארור? למה אתה רוצה לרוקן את עירנו מלוחמים, הא?״.
---
הקוסמים נכשלים.
---
הזאב אמר/ה:
[post]686529[/post] הקיסר ורולנדה מנסים ללדת ילד
אוי, געוואלד. אתה רציני?!...
---
״קרן?... תמורת מה?...״
---
אין לך טכנולוגיה לחפירת מנהרות תת קרקעיות והיכלים... יש לך טכנולוגיה למרתפים פשוטים, לא לבונקרים ומנהרות חמאסניקים...
וולף
״מעולה״. הדרקון פאפניר הוא חלק מעירך, אבל יש לו זכויות ורצונות עצמאיים.
---
״דת מפיצים כוהנים, לא מרגלים. איננו מאמינים לכם, ולא, לא נרצה לשמוע על דתכם. גלה לנו לשם מה נשלחת, שקרן!״
אלמוג
ממשיכים? הם לא התחילו...
להבא זרוק להם להגנה...
רשמת לא נכון את הקוד, תכתוב 2d6.
In
הגנה:
[dice seed=14511 secure=1ea3d250_0]2d6[/dice]
מטח החצים מכוון היטב על מתגוננים מעולים, ורק 6 נהרגים.

בשערי הכפר הלא-מבוצר, המוקף גדר עץ עבה וסוללות עפר, עומדים, חוסמים, 50 חניתאים, 50 קשתים ו-50 גרזנאים.

חאן
המרגל אומר:"לא בכלל לא! אני רוצה לעזור לכם!

הקוסמים מנסים שוב לזמן זאבים
זימון-[dice seed=30530 secure=0a9f1abe_0]2d6[/dice]

מתחילים להרבות ולאסוף קרניים,בשר,עצם וצמר מהאיילים

השליחים אומרים:"קרן אחת ליום תמורת עור אחד ליום".

מרגל שוב מנסה להרעל את החיילים של הניאנדרטלים
הרעלה-[dice seed=53096 secure=1ff9d429_1]2d6[/dice]

חזרה