הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

Stranger things, על מה כל הבאזזז?

דיונים על ספרים, סרטים ועוד - מאסימוב עד מורקוק, מטרייסי והיקמן עד לניל גיימן, בטמן וגם דריזט, ומעבר.
זהו גם פורום הכתיבה שלנו, במה לסיפורים שלכם.
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
תשובות: 12
יצירת קשר:

שליחה על ידי The oldman » 03 נובמבר 2017, 12:20

אני שומע יותר ויותר על הסדרה הזו, אז על מה כל ההייפ? מומלץ?
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
Aviad Sar-shalom

שליחה על ידי Aviad Sar-shalom » 03 נובמבר 2017, 17:43

אחלה סדרה. לדעתי החוזק שלה הוא לאו דווקא בעליללה מקורית או מרתקת אלא בפרטים הקטנים והטכניים שעשויים כל כך טוב. עיצוב, פסקול, קאסטינג, דיאלוג, pacing, פיתוח דמויות, הכל מדויק ועשוי בצורה מקצועית להפליא. באותם פרטים קטנים העונה השניה דווקא נופלת ולכן פחות טובה בעיני.

על הסדרה עצמה: תדמיין שילוב של it (המיני סדרה מפעם), "החברה הטובים" ו"אי-טי", מה שיוצא לך בראש זה בדיוק stranger things.
סמל אישי של משתמש
Gilthans The Quiet
יצירת קשר:

שליחה על ידי Gilthans The Quiet » 04 נובמבר 2017, 03:01

את העונה הראשונה ראיתי ואהבתי מאוד. את השנייה עוד לא ראיתי.

נדיר בעיניי שמצליחים לקלוע בז'אנר האימה, ופה עשו את זה, לצד דמויות מעניינות והפקה יוצאת מן הכלל. ממש לוקח אותך לשנות השמונים.
.and may the grand !MooXooM! above enlighten you...

רשימת כל הסיפורים שפרסמתי בפורום
סמל אישי של משתמש
פלאפי
The Three Headed Archmage
תשובות: 35

שליחה על ידי פלאפי » 04 נובמבר 2017, 13:34

זה פשוט רטרו-טריביוט לסרטי ההרפתקאות והמסתורין של שנות השמונים, שבוצע בצורה מאוד מוצלחת. נוסטלגיה זה כוח חזק מאוד.
למה פלאפי? כי זה פאפי! (כל הזכויות לשם "פלאפי" אינן שמורות וכל מי שקורא הודעה זו יכול להשתמש בשם זה בחופשיות, אך אם אכן ייבחר להשתמש בשם הנ"ל, צפה לתוצאות חמורות מעורך דיני – מיצי!).
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 04 נובמבר 2017, 14:28

אז בתור מישהו שלא היה בשנות השמונים, כדאי לצפות?
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
סמל אישי של משתמש
פלאפי

שליחה על ידי פלאפי » 04 נובמבר 2017, 15:33

אני חושב שרוב האנשים שצופים בזה היום לא חיו בשנות השמונים. כוחה של נוסטלגיה לא רק אצל מי שחווה את שנות השמונים על בשרו, אלא בהשרשה התרבותית של מה שנוצר בעשור ההוא. כולם ראו את אי.טי או לפחות מכירים את הטרופים שלו ושל סרטים דומים לו.
למה פלאפי? כי זה פאפי! (כל הזכויות לשם "פלאפי" אינן שמורות וכל מי שקורא הודעה זו יכול להשתמש בשם זה בחופשיות, אך אם אכן ייבחר להשתמש בשם הנ"ל, צפה לתוצאות חמורות מעורך דיני – מיצי!).
Aviad Sar-shalom

שליחה על ידי Aviad Sar-shalom » 04 נובמבר 2017, 16:33

Aviad Sar-shalom כתב: על הסדרה עצמה: תדמיין שילוב של it (המיני סדרה מפעם), "החברה הטובים" ו"אי-טי", מה שיוצא לך בראש זה בדיוק stranger things.
תיקון: כמובן לא התכוונתי לכתוב "החברה הטובים" אלא "אני והחברה".
סמל אישי של משתמש
Gilthans The Quiet
יצירת קשר:

שליחה על ידי Gilthans The Quiet » 05 נובמבר 2017, 01:27

פלאפי כתב:נוסטלגיה זה כוח חזק מאוד.
אני לא מסכים שזה עניין של נוסטלגיה, זה כמו לומר שמערבונים מצליחים בגלל נוסטלגיה.
זאת 'סדרה תקופתית', כמו 'הטודורים' או מערבונים, רק שהתקופה המדוברת היא שנות ה-80. הם קלעו טוב מאוד לחוויה של התקופה הזאת, והם ליוו את זה עם עלילה (די) מוצלחת, דמויות טובות, וארט יוצא מן הכלל.

סמל אישי של משתמש
פלאפי

שליחה על ידי פלאפי » 06 נובמבר 2017, 17:36

Gilthans The Quiet כתב: זה כמו לומר שמערבונים מצליחים בגלל נוסטלגיה
מערבונים בימינו מצליחים חד משמעית בגלל נוסטלגיה.
סמל אישי של משתמש
Gilthans The Quiet
יצירת קשר:

שליחה על ידי Gilthans The Quiet » 08 נובמבר 2017, 01:04

אחרי שחיפשתי קצת, אני מבין שאתה מתייחס ל'נוטסלגיה תרבותית', שלא מתחבר כל כך לאיך שאני מבין נוסטלגיה. בהקשר הזה אני מניח שיש הגיון במה שאמרת, למרות שאני עדיין לא מתחבר לתיאור של Stranger Things בתור סדרה נוסטלגית - שנות ה-80 הם לא תקופה שעוברת אידאליזציה ברמה שמייצרת אצל אנשים את הכמיהה לחיות בה, לפחות לא בראות שלי.

סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שליחה על ידי tkhag1 » 09 נובמבר 2017, 21:56

Gilthans The Quiet כתב:אחרי שחיפשתי קצת, אני מבין שאתה מתייחס ל'נוטסלגיה תרבותית', שלא מתחבר כל כך לאיך שאני מבין נוסטלגיה. בהקשר הזה אני מניח שיש הגיון במה שאמרת, למרות שאני עדיין לא מתחבר לתיאור של Stranger Things בתור סדרה נוסטלגית - שנות ה-80 הם לא תקופה שעוברת אידאליזציה ברמה שמייצרת אצל אנשים את הכמיהה לחיות בה, לפחות לא בראות שלי.
אני חייב להסכים עם זה. אני לא ממש מצליח לראות מה הייה טוב כל כך בשנות השמונים (אנחנו מדברים על הזמן שכדורי דיסקו ואפרו היו באופנה)
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה