• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[פאת'פיינדר] צריח הברקת-עץ משחק

חכים ופאראנוקס-
IN
פאראנוקס מסתכל במהירות, רואה שלחכים יש קו ירייה נקי לגובלין אחד, אך לא לגובלין השני. הוא מתרחק ודוקר במהירות, נועץ את החנית היישר לכיוון ראשו של הגובלין.

META
צעד 1.5 מטר
אחורה, בשביל להיות בהישג.
התקפה בלהב מוט
על הגובלין הנמוך יותר במפה.
התקפה: 20 טבעי
וידוא פגיעה חמורה: 5+4=9. פספוס אני מניח, אז רק פגיעה אוטומטית.
פגיעה אוטומטית: 9+4=13 נזק חודר.

פאראנוקס
META
עדכנתי את המפה עכשיו לפי התנועות האחרונות של הגובלינים (המפה הזו: https://docs.google.com/drawings/d/1SCxnZAsbBCsLuwuyt68sGic30DB8TyDUmv7kPCGAY6k/edit?usp=sharing). לאיזה כיוון לפי שושנת הרוחות אתה זז?
חכים
OUT
אתה יכול לקרוא את הספוילר של yds בהודעה #419. אני אמרתי לו שאתה אומר לקרוא אותו, אבל הוא לא עדכן אותו עד כה.
טנת'
OUT
תשתמש במפה הזו: https://docs.google.com/drawings/d/1aOEBjg-9jjrrT_nJS2H15nbRx8vge5iDBzp3nVKDdEA/edit?usp=sharing

OUT
אני מתנצל שלא הייתי זמין בשבוע האחרון, הייתי במקום בלי קליטה ואניטרנט ולא הספקתי להודיע. אני עכשיו פנוי.
חכים ופאראנוקס
IN
פאראנוקס זז במהירות ותוקף את הגובלין במכה חזקה לצוואר שלו. הגובלין מתכופף, אך לא מהר מספיק, והמכה חותכת לו חלק מהראש. הוא נופף מת לרצפה, ואז שניות אחדות לאחר מכן קם, תוקף את פאראנוקס, ונופל לרצפה שוב.
META
התקפה מיוחדת נגד פאראנוקס: 22. בפגיעה, 6 נזק וגלגל קשיחות.
בנוסף, שניכם גלגלו הבחנה.
ליאור
OUT
ואזגלר מצוין, מה שלומך?
אתה לא רואה אותו, אם זו כוונתך. בנוסף, גם דיוני מטא שרלוונטיים רק לדמויות מסוימות תשאיר בספוילר.
תור חכים.

חכים ופאראנוקס (וטנת?- אם אני מדבר בקול אני מניח שהוא שומע)
הבחנה
[dice seed=28817 secure=c8e648ce_0]1d20+3[/dice]
IN
"יש גובלנים מקדימה, תנסה להעיר פה קצת." עונה חכים לטנת' והוא מייד מתקדם קדימה, יורה באחד הגוליבנים שנמצא בטווח הקרוב של האקדח שלו.
[dice seed=51387 secure=ec05ca8e_1]1d20+5[/dice]
טווח מגע
אם פגע
[dice seed=197 secure=9e7decf8_2]1d8[/dice]

שה"מ
התכוונתי לזה שהוא היה אמור לפעול לא? הוא גם לא הגיב, אז רציתי לוודא שהוא עוד איתנו.

פאראנוקס וחכים
IN
הגובלין בטווח שגורם לירייה להיות התקפת מגע?
META
טנת' שומע דיבורים, הוא סמוך אליך. הוא לא יכול לראות מעבר ל-5ft מסביבו.
ליאור
הוא פעל בסיבוב הקודם, בהודעה #415. בסיבוב הזה הוא יפעל אחריך. לפי כל הידוע לי, הוא עוד איתנו.
ואזגלר
META
אני עדיין מחכה לגלגול הבחנה ממך. אחריו תורך.
תור ואזגלר.

פאראנוקס וחכים
IN
הירייה עפה על הגובלין ופוגעת בכתף שלו. הוא שואג בזעם ובקול נמוך שאינו אופייני לגובלין טיפוסי כשהקליע ננעץ בו וכמעט פורק לו את הכתף.
ואזגלר
IN
אתה הולך ומחפש, עוקב אחרי צלילי הקרב, ואתה מגיע אל טנת' ששעומד ליד חכים ומרפא אותו. חכים יורה לקדימה, אבל אתה רואה רק חשיכה שם.
IN
ואזגלר מגיע לפתע מהחדר הקודם, והוא עומד ליד פאראנוקס .
OUT
עדיין תור ואזגלר

חכים ופאראנוקס
IN
הגובלין שנפצע לפני שניות אחדות קורס שוב לרצפה כשהוא מדמם מן החתך ומן העיניים. הגובלין שנותר תוקף את פאראנוקס בזעם, כשלא נראה שהוא שם לב שחברו נפל.
META
16, 3 נזק בפגיעה

חכים ופאראנוקס-
IN
״עוד לא ניצלת״ אומר פאראנוקס ונועץ עיניים פקוחות לרווחה בדוקר שלו, תופס את הלהב בידיו ומתקרב אל הגובלין, אך כעבור רגע הוא נופל ומתעלף.

META
אני על 1-.
גלגול חוסן נגד גסיסה: 19. פאראנוקס מיוצב.

חזרה