• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

לאדמות המלחמה ! - הרפתקאת מוד 3.5 (3/3)- עץ משחק -סיימנו. תודה לכולם.

"מליק! אם אתה בוחר כאן צד, כדאי לך מאוד לבחור בנו! הרוח שלי תרדוף אותך, והרוח שלי במותי מציקה הרבה יותר מהרוח שלי כשאני חי!", צועק לעברו לאטימר, מצליף בכל הכוח לכיוון האספקט.
הוא מיד מתפוגג בענן ססגוני ומופיע מצידו השני של האספקט, מחדש את כוחותיו.

META
תוקף את אספקט 1:
1ק20 + 9 = 25
נזק:
2ק4 + 3 = 8
משתגר לM13 (אוטומטית מצליח בריכוז נגד התקפות מזדמנות).
נכנס למיקוד פסיוני כפעולת תנועה:
1ק20 + 14 = 23 (הצלחה)
נק"פ: 28/44
נ"כ: 11/62
הערה: הטקסט של לאטימר נכתב לפני התגובה של פדרון.

השרשת פוגעת באספקט.

טריסטן נד בראשו. "מיילו, אני לא רוצה להרוג אותך." הוא אומר
"שקט" זה קולו של גריאן, "נתנו מבטחנו באחד מהם, ותראה את אשר התרחש, הם כולם ימותו."

טריסטן מפיל את חרבו לארץ, ובמהירות שולף להב אחר מתוך הנדן שלו, הניצב השחור שלו נראה כמו גולגולת פתוחה של אדם, אשר הלהב הלבן כעצם יוצא מתוך פיה. הוא מנסה שוב לפרוק את הלהב של מיילו, ולדקור שוב, רק שהפעם, הלהב האפל נועד לפגוע, והוא מלא בכוח מרושע.

ההתגלמות הראושנה מנסה להכות במליק, בעוד השנייה בלאטמיר.

התקפות
פריקה
[dice seed=61483 secure=aba0db6d_0]1d20+18[/dice]
אם פוגע, גלגל בבקשה נגד פריקה.

התקפה שנייה
[dice seed=18433 secure=ba957e41_1]1d20+12[/dice]
אם פוגע
[dice seed=32895 secure=cfa9b360_2]1d8+2d6+5[/dice]

התגלמות נגד מליק
[dice seed=55381 secure=0f1d056b_3]1d20+10[/dice]
אם פגע
[dice seed=4227 secure=094d02d1_4]1d10+5[/dice]

נגד לאטמיר
[dice seed=26873 secure=0d95ee32_5]1d20+10[/dice]
אם פגע
[dice seed=41175 secure=649b4deb_6]1d10+5[/dice]

תורכם. מליק גם הוציא 20 בסה"כ... אז... הוא יחד איתכם

הלהב פוצע אנושות את מיילו, ודם פורץ משפתיו המחייכות, הוא צוחק בקול שמזכיר יותר קרקור ''אז, איך הלך לך עם השכנוע שלך, גריאן?'' והוא מניף את חרבו במאמץ, ומנסה לתקוף חזרה, ואז הוא מביט על פצעיו, ונסוג צעד לאחור, מרפא מעט מהם
Out
[dice seed=54179 secure=907e8ab8_0]1d20+13[/dice]
מפעיל מגונן אדאמנטייט, 4 נזק פחות לכולם.
אמשיך לערוך את התגובה אחרי שאראה אם החרב נפלה.
עריכה-לוקח 5 ft step לאחור, מרפא שמונה נק''פ בליי און הנדס, והכוח של החרב שלי מופעל. בונוס 2 מוקדש לכולם ו1ק6 נזק אש להתקפות, וריפוי.

אלטון שצופה בקרב בשקט לאורך כל הזמן בחשש, נדרך לאור ההתפתחיות האחרונות. הוא נראה מהוסס, נקרע בין הרצון לעזור לחבריו, לבין הפחד מאיבוד נשמתו, לנצח.
שה"ם

אם הוא לא שיקר, הוא לא יכול למות. אנחנו לא יכולים לנצח כאן.
אין לך הסמכות לתת לי הוראות! לא תיזכה בנשמה שלי כל כך מהר!

אלטון חושב בפאניקה.
אלא.. אלא אם כן...
המחשבות מתרוצצות בראשו במהירות.
עיסקה חדשה! הענק לי את הזכות על נישמתי בחזרה, הגן על מישפחתי וחברי בתמורה להצתרפות שלי לקרב!
הוא מוצף התרגשות.
אין לו פחד מהמוות, רק ממה שאחריו. אם הקוסם יסכים, והוא יוכל לעזור לחבריו, הוא לא יהסס לעשות זאת..

אסיד
צחוק נשמע בראשך. את הכל ניתן להרוג, רק צריך לדעת לנתק אותו, בוא ואתן לך מתנה, מחווה של רצון טוב,
כשייגמר הקרב, נוכל לדון באמת מה אתה יכול לעשות בשביל הנשמה שלך...

אלטון מרגיש לרגע תחושה לא ברור עוברת בו, אם היה ליד ראי, היה ודאי מבין שאחת מעיינו נעשתה כחולה, הוא מרגיש את הראייה שלו משתנה, בצורה לא ברורה, הוא רואה את הכל קצת אחרת, הוא רואה שני קווים של אנרגייה שענים בין טרסיטן לבין האספקטים, הוא מבחין בכל הקסם שיש בחדר, בכל הילה.. משהו בו השתנה... אבל מה?
META
ולרודאין מחזיק בקסם רב, ובנשמתו של אלטון, אין לו שום קושי לשנות אותה קצת, להעניק לה מה שלבני תמותה אין.

עין הספיר- מס' פעמים ביום בשובי מתאם הכריזמה שלו, אלטון יכול להשתמש ביכולת דמוית הלחש- ראיית קסם, רק בעינו הימנית. באם מסיבה כזו או אחרת אלטון מאבד את היכולת לראות, הוא מאבד גם את היכלות דמוית לחש עד שהוא יכול לראות בשנית.

שה"ם

מספיק טוב בשבילי
עינו הימנית של אלטון בוהקת לפתע באור כחול עז.
"האספקטים!" הוא שואג לאחר רגע. "אפשר להרוג אותו! אבל רק אם נשמיד קודם את האספקטים!"
הוא מתחיל לנגן, והניגון שלו ממלא את הנשמה שלכם, מגרש את האופל של טריסטן, מעניק לכם תקווה מחודשת.

META
קבלו +5 לתקיפה ונזק.
יוזמה
[dice seed=38301 secure=d9a6bc1e_0]1d20+4[/dice]

OUT
קח מזדמנת וחשמל ותקוף אספקטים, להמשיך לתקוף את טריסטן זה מעט חסר ערך, או שפשוט תפעל אחרי הפעולה שלי אם היא תעבוד.

IN
יאס-אראק מרים את ידו, "לעזאזל, קסם, תעבוד" הוא שואג בזעם, כאילו על עצמו, ומשתמש בלחש שהוא לא בטוח שהמוח שלו זוכר לחלוטין. הוא מרגיש את המוח שלו מעקצץ בעוצמה, את הכוח המאגי עובר דרכו, ולרגע זה מרגיש לא נכון, כאילו הוא השתמש בו בצורה שגויה, והמוח שלו הולך להישרף, להתפוצץ או להתחשמל. גל של קסם עובר בגופו, כואב וחסר רחמים, ויאס-אראק יודע שאם יש הייתה לו תולעת במוח כמו שהוא חשד היא מתה הרגע, אבל כאשר הוא מסובב את עיניו חזרה בחוריהן ומסתכל קדימה, הוא רואה שהקסם עבד.

הוא מתחזק, ובקרוב הוא יוכל לירוק גם על אל הכאוס הזה.

זרועות שחורות יוצאות מתוך האדמה, תופסות בטריסטן ומושכות אותו אל תוך האדמה, מצמידות אותו מטה ואת הידיים והרגליים שלו. יאס-אראק מחייך, "זאב ו'האביר החבר של כולנו', שמעתם את בן המחצית, זמן לחסל את האספקטים" הוא אומר בכעס, והזאב שואג ומזנק מטה, מזנק דרך החומה, מתחשמל אבל מתעלם מכך, ונושך את האספקט בזעם, מרסק את הספסל עליו הוא נעמד ברגליו.

META
פעולה רגילה- Black Tentacles
מסומן במפה איפה, וטכנית גם על המזבח. בדיקת היאבקות נגד הטריסטן: 31 נגד 24, אז ניצחון שלי. הוא מתאבק כרגע, ולכן אין לו התקפות מזדמנות.
פעולת תנועה- דרך מוח וקסם
מוותר על Obscuring Mist, נותן ללאטימר 1 נקודות כוח.

פעולת תנועה של הזאב- תזוזה
עובר דרך החומה. הצלת תגובה: 1 טבעי. סופג 3+4+7=14 נזק ברק ממנה.
פעולה רגילה של הזאב- התקפה כנגד אספקט 2
(הושפע מהשיר של אלטון)
התקפה: 13+13+5=33 נגד דרג"ש.
פגיעה: 7+13+5=25 נזק חודר, חותך, מוחץ וקסום.

לאטימר שואב מכוחו של יאס-אראק, מלאי הכוח שלו כבר קרוב להיגמר.
בהינד עפעף קיר החשמל נעלם,והדרך מתפנה.
"זה הכל? כבר נלחמנו בדברים גרועים יותר! קדימה, תראה לנו את הטריקים שאתה באמת מחביא, טריסטן!", הוא מצליף לכיוון האספקט שמולו.

META
לוחק מיאס 12 נ"כ כפעולת תנועה.
מבטל את קיר האנרגיה, הוא לא באמת מועיל.
התקפה נגד אספקט 1:
1ק20 + 16 = 23
נזק:
2ק4 + 1ק6 + 10 = 22
נ"כ: 24/62
נק"פ: 39/44

הזאב לא מצליח להפיל את ההתגלמות, ההתקפה של פוגעת באספקט.

טריסטן מנסה להתשחרר מהגראפל [dice seed=19733 secure=b282a79c_0]1d20+15[/dice] -מחכה לגלגול של יאס כדי לראות אם הוא הצליח.

התגלמות 2 תוקפת את מליק
[dice seed=62783 secure=0c3761fe_1]1d20+10[/dice]
אם פגע
[dice seed=15681 secure=7201a35b_2]2d6+5[/dice]
התגלמות 1 תוקפת את לאטמיר
[dice seed=25963 secure=c8dc8de4_3]1d20+10[/dice]
אם פגע
[dice seed=44477 secure=67777fc3_4]2d6+5[/dice]

תור כולם חוץ מאלטון.

עריכות
-אני די בטוח שטריסטן השחתחרר עם ה20 טבעי שלו.

וידי מליק
[dice seed=14644 secure=849edeff_5]1d20+10[/dice]

וידוי לאטמיר
[dice seed=61722 secure=fd5733cd_6]1d20+10[/dice]

נזק כפול עם יצא פגיעה חמורה.
טריסטן יוצא מהאיזור של המוחשים, ונעמד ליד מיילו.

מליק נפגע מהתקיפה השנייה של ההתגלמות, אבל הוא עומד. הוא תוקף חזרה עם להביו, מנסה לחסל אץ ההתגלמות סופית.
Meta
התקפה מלאה על ההתגלמות
התקפה ראשונה (סימיטר): 5+16=21
נזק אם פגע :1+11=12
התקפה שנייה (חרב קצרה) :13+16=29
נזק אם פגע:1+8=9
התקפה שלישית (סימיטר):11+11=22
נזק אם פגע:5+11=16
התקפה רביעית (חרב קצרה):6+6=12
נזק אם פגע:5+8=13

META
גלגול היאבקות של הזרועות: 12+15=27, אז השתחררת.
יאס אראק מוותר על צעד מימדי ו-Assay Spell Resistance בשביל לתת ללאטימר את הנקודות כוח שלו.

IN
יאס-אראק מרגיש את הכוח שנגזל ממנו, מסתכל לרגע אחד בכעס על לאטימר, אבל רגע אחרי זה מחייך, "אתה מתחיל ללמוד ממני, אבל אני לא יכול לתת לך הכול כרגע" הוא אומר בעודו לוקח חזרה חלק מהאנרגיה. הוא מצביע על הטריסטן, שולח אנרגיה שחורה לקחת ממנו את כוחו.

בינתיים הזאב מזנק על האספקט השני, מנסה לנשוך אותו.

META
פעולה רגילה- Ray of Exahustion
בדיקת דרגת מטיל נגד התנגדות לחשים: 15+7=22.
הטריסטן צריך לגלגל הצלת קשיחות (ד"ק 18) או להיות מותש (Exahusted). אם הוא מצליח, הוא רק עייף (Fatigued).
פעולת תנועה- דרך מוח וקסם
לוקח מלאטימר 7 נקודות כוח, מחדש את Enervasion.

פעולת תנועה של הזאב- תזוזה
פעולה רגילה של הזאב- התקפת נשיכה עם הכאת טוב

התקפה: 13+13=26.
פגיעה: 7+13=20 נגד חותך, חותך, מוחץ וקסום והזאב מבצע ניסיון הכשלה כפעולה חופשית. בנוסף, אם האספקט (איכשהו) עם נטייה טובה, הוא סופג 6 נזק נוסף.
ניסיון הכשלה: 6+13=19.

מיילו מניף את חרבו שוב פעם, תוקף את טריסטן בעיוורון. השמחה על הצטרפותם של חבריו נעלמה, נותרה רק נקמה. לאחר מכן הוא נסוג אחורה צעד, מתכנן לקפוץ על טריסטן ברגע המתאים.
Meta
[dice seed=63181 secure=75969de9_0]1d20+19[/dice]
נזק אם פגע
[dice seed=20199 secure=008677c6_1]2d6+1d6+1d6+18[/dice]
לוקח צעד 5 רגל אחורה

חזרה